Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD

+7
Florescu Carmenica
Laur77
anutza27
Adelaina
crazydiva~by
alteio
bridgettedawn_club
11 participanți

In jos

cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD Empty cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD

Mesaj  bridgettedawn_club Mier 14 Dec 2011, 6:22 pm

ohhh dap ok pe acest topic vom discuta depre cosmaruriele noastre Smile
Incep eu prima odata am visat ca am fost intr-o casa veche si creepy(sinistra)si m-au prins fantomele si ma faceau tocanita cu morcovi si ceapa affraid affraid affraid affraid affraid affraid uhhh a fost naspa
bridgettedawn_club
bridgettedawn_club
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : anxious
Localizare Localizare : Omelas
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 156353

Sus In jos

cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD Empty Re: cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD

Mesaj  alteio Mier 14 Dec 2011, 6:58 pm

eu am avut cosmaruri ca am luat 2 la lucrari affraid affraid :affraid:sau ca ,asta-i cea mai rea dar li se intampla multora,am visat ca am mers fara pantaloni la scoala....tot anul am avut cosmaruri affraid affraid affraid :affraid:pe tema asta
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221976

Sus In jos

cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD Empty Re: cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD

Mesaj  crazydiva~by Joi 15 Dec 2011, 7:51 pm

eu visez in fiecare noapte cum cad de e munte Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
crazydiva~by
crazydiva~by
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ██████ 100%ok
Localizare Localizare : Alba Iulia Romania
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 143993

Sus In jos

cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD Empty Re: cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD

Mesaj  Adelaina Joi 15 Dec 2011, 8:02 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Si cum e? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 178488

Sus In jos

cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD Empty Re: cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD

Mesaj  anutza27 Mar 27 Dec 2011, 11:17 am

eu mereu visez lucruri stranii affraid affraid affraid si ma trezesc dintro data Sleep Sleep (ma uit prea mult la filme de groza) pale pale
anutza27
anutza27

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : darabani (botosani)
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 137771

Sus In jos

cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD Empty Re: cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD

Mesaj  crazydiva~by Mar 27 Dec 2011, 1:11 pm

Adelaina a scris: Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Si cum e? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


extrem mai alesc cand ma aud pe mine urland in vis Laughing Laughing Laughing Laughing si cand cad pe pamant si iara ma urc pe munte si iara cad Laughing Laughing Laughing Laughing toata noaptea numai munte visez =))


crazydiva~by
crazydiva~by
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ██████ 100%ok
Localizare Localizare : Alba Iulia Romania
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 143993

Sus In jos

cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD Empty Re: cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD

Mesaj  bridgettedawn_club Mar 27 Dec 2011, 6:14 pm

crazydiva~by a scris:
Adelaina a scris: Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Si cum e? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


extrem mai alesc cand ma aud pe mine urland in vis Laughing Laughing Laughing Laughing si cand cad pe pamant si iara ma urc pe munte si iara cad Laughing Laughing Laughing Laughing toata noaptea numai munte visez =))


lol! lol! lol! lol! lol! lol!
bridgettedawn_club
bridgettedawn_club
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : anxious
Localizare Localizare : Omelas
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 156353

Sus In jos

cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD Empty Re: cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD

Mesaj  Laur77 Mar 06 Mar 2012, 3:27 pm

Eu am visat ca fugeam de o pisica ( Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing )
Si alergam pe gard dinacela de 3 metri si gros de 3 cm affraid

Am mers intr-o zona si era ceva cu Webkinz Surprised Surprised Surprised
Dar in alt vis am vrut tot acolo sa merg... dar era o sala de doctor
Si cand am iesit cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD 663889 -> Twisted Evil Eu -> affraid
Ce vis ciudat Laughing Laughing Laughing Laughing
Laur77
Laur77
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : We keep stumbling, we're stumbling, tumbling down / But then we go on, then we go on, then we go on
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243624

Sus In jos

cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD Empty Re: cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD

Mesaj  Florescu Carmenica Sam 24 Mar 2012, 3:27 pm

Odata am avut un cosmar!Se facea ca eram in lumea Webkinz si monstruletul de noapte Webkinz turbase si ma mancase pe mine pentru ca eram apetisanta pentru ca sunr grasa si am multa carne xD
Florescu Carmenica
Florescu Carmenica
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita!
Localizare Localizare : Bocsa.Sunt vecina cu Sunny.
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 139291

Sus In jos

cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD Empty Re: cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Sam 24 Mar 2012, 5:50 pm

Florescu Carmenica a scris:Odata am avut un cosmar!Se facea ca eram in lumea Webkinz si monstruletul de noapte Webkinz turbase si ma mancase pe mine pentru ca eram apetisanta pentru ca sunr grasa si am multa carne xD

lol! lol! lol! lol! lol!
AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 239663

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD Empty Re: cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD

Mesaj  sharonpopa Lun 02 Iul 2012, 6:45 pm

As vrea sa zic shi eu ceva :

Odat am vista ca eram o suparavietiutare ( ca aia de pe Animal Planet XD ) , shi ca am prins o pisica salbatica intr-o plasa din greseala , shi i-am dat drumu , shi dupaia a devenit agresiva , shi ma fugarea =]]]]] ( mai mult LOL , decat creppy ) =]]]
sharonpopa
sharonpopa
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ::: HAPPY :::
Localizare Localizare : Pe Neptun ~ !
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 153442

Sus In jos

cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD Empty Re: cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD

Mesaj  bridgettedawn_club Lun 02 Iul 2012, 7:59 pm

LoL lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
bridgettedawn_club
bridgettedawn_club
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : anxious
Localizare Localizare : Omelas
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 156353

Sus In jos

cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD Empty Re: cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD

Mesaj  sasha2001ale Mier 04 Iul 2012, 11:57 am

eu nu am cosmaruri Smile
sasha2001ale
sasha2001ale
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy 100000000000%
Localizare Localizare : un loc unde visele se implinesc
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 156360

Sus In jos

cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD Empty Re: cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD

Mesaj  BrunoClau Sam 05 Ian 2013, 11:08 pm

am visat ca pe Adi admin il mananca Vura!
BrunoClau
BrunoClau
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita ca un bob de mazare!
Localizare Localizare : Romniaaaaa!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 374938

Sus In jos

cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD Empty Re: cosmaruri XD povestiti despre cosmarurile voastreXD

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum