Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika)

+8
Izabella
Florescu Carmenica
alteio
Sunny
DeutzaSkumpika
Alexandru2002
zinzimima
Webkinz Romania
12 participanți

In jos

CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) Empty CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika)

Mesaj  Webkinz Romania Vin 16 Dec 2011, 12:20 am

http://webkinzromania.ro/concursul-de-joi/ santa


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Joi 22 Dec 2011, 1:45 pm, editata de 1 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) Empty Re: CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika)

Mesaj  zinzimima Vin 16 Dec 2011, 3:04 pm

Animalutul meu favorit din lumea Webkinz este Persian Cat.

De ce?

Este alba, pufoasa si...Nu ma pot exprima in cuvinte...Tot ce stiu e ca din prima clipa aceatsa pisicuta mi-a captata atentia I love you .

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) Empty Re: CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika)

Mesaj  Alexandru2002 Vin 16 Dec 2011, 6:47 pm

http://webkinzromania.ro/wp-content/gallery/copiiiwr_1/scan0001-12e2bffd30b20bb801529a3bc411b9599659f6ae.jpg Aici am scris: Este un catel care iubeste sportul. Intotdeaunda doreste sa alerge. Isi iubeste stapanul mai mult ca orice. Ii place la 'nebunie sa mananca oase de martipan. Ii place sa se joace la arcade.Este competitiv.

http://webkinzromania.ro/wp-content/gallery/copiiiwr_1/scan0002-f6fcca0da15b9f830bd7898357b58e5ec48a0c93.jpg Aici am scris: Acest raton mov este in pas cu moda. Ii place sa iasa in oras cu prietenii sai. Cand iese in oras poarta o rochita sic. Ii plac gogosile extrem de mult
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683584

Sus In jos

CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) Empty Animalutzul tau!!

Mesaj  DeutzaSkumpika Vin 16 Dec 2011, 8:16 pm

Bune idei!!!Continuati!
DeutzaSkumpika
DeutzaSkumpika

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 137700

Sus In jos

CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) Empty Re: CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika)

Mesaj  Sunny Vin 16 Dec 2011, 9:40 pm

Iedul iernii
Webkinz-ul meu preferat e Iedul iernii.Este la moda.Eu il am si i-am dat frumosul nume Tamarra,care este un nume rar.In Webkinz World are haine minunate,la fel si in realitate.Esti un webkinz minunat!Ii place aventura si e foarte iubareata.Stie sa decoreze si sa se aranjeze pe ea insasi.Tocmai de aceea am sa o pun Duminica pe ea sa ma ajute pe mine,mama si tata la impodobitul bradului de Craciun.Ca si mie,ii place sa bea ceai de tei inainte de culcare.Tamarrei ii place foarte mult melodia Lonely Extended Mix cantata de movetown feat Nana.
Sunny
Sunny
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Am invatat sa lupt,e atat de greu sa fiu eu!!
Localizare Localizare : Secret HEHE!
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 182914

Sus In jos

CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) Empty Re: CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika)

Mesaj  alteio Sam 17 Dec 2011, 8:50 am

eu imi iubesc toti webkinzi dar mi-e drag de rudolf(renul) si raluca(iedul iernii).rudolf este un ren minunat cu spirit de sarbatoare care iubeste natura.raluca e pe drum,nu am adoptat-o inca fiindca am comandat-o dar cand va venii sunt sigura ca va fi cuminte alaturi de numeroasa sa familie CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) 615872 CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) 615872 CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) 615872 CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) 615872.poza pe care o voi pune este editata(se si vede)fiindca nu poarta ochelari in realitate sau in joc,nici unul:CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) Pizap-com10-7384233223274351324103863750-1cb500689b2e27743ece67c033d7bacf8f9308b9
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221706

Sus In jos

CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) Empty Re: CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika)

Mesaj  Florescu Carmenica Sam 17 Dec 2011, 10:15 pm

Eu am 2 webkinzi preferati:
Pe locul 1 se claseaza Panda Webkinz
Pe locul 2 se claseaza Yorkie Alb Lil"Kinz
Ii iubesc foarte mult!Sper sa ii gasesc in magazine ca am si bani sa ii iau!
Florescu Carmenica
Florescu Carmenica
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita!
Localizare Localizare : Bocsa.Sunt vecina cu Sunny.
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 139021

Sus In jos

CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) Empty Animalutul Meu

Mesaj  wepufule Dum 18 Dec 2011, 2:31 pm

CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) Lil''kinzCONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) 615872 Imi iubesc foarte mult animalutu care este Lil''Kinz si o cheama Cocolina.Ei ii place foarte mult sportu si sa se plimbe prin parc.Mancarea ei favorita este morcovul,ei ii mai place sa inoate,sa se joace in Parcu de Aventuri,sa se joace la galerie.Lui Cocolina ii plac toate jocurile de la galerie.CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) 916334 Ei ii mai place sa caute nestemate,sa caute stele.Si sa va mai spun ca animalutul meu ma iubeste foarte mult.

wepufule
Vizitator


Sus In jos

CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) Empty Re: CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika)

Mesaj  Izabella Mar 20 Dec 2011, 10:53 am

Preferatul meu e automat animalutul meu .O iubesc enorm,nu exista dragoste mai mare pentru ea si desigur nu doar pe ea o iubesc ci si pe pisicuta mea de pe un cont de proba Mimi.Din cauza acestei mari iubiri fata de ele le spun ca sunt surori chiar de sunt de specii diferite.Mimi-pisicuta dragalasa,jucausa,jingasa si mereu vesela iar Kiara-catelusa adorabila,minunta ,draguta si ca si Mimi mereu vesela.Mereu se viziteaza intre ele,merg oriunde impreuna chiar si la baieCONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) 233603 .Sunt nedespartite.Sper ca intudeauna sa ramana'surori" bune pentru mult mult mult timp.
Izabella
Izabella
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : TRISTA DE CE NU STIU
Localizare Localizare : undeva prin Romania
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 138484

Sus In jos

CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) Empty Re: CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika)

Mesaj  alonera Mar 20 Dec 2011, 11:01 am

Eu am o catelusa pe un cont de proba.E gingasa, jucausa,optimista,draguta................am putea insira la nesfarsit dar mai am de zis.Ii plac iesirile in natura,sa mearga la cumparaturi,sa se joace la galeria de jocuri,sa concureze la arena de intreceri .Cand intru ma intampina cu un zambet frumos........si stralucitor.Daca pierdem la Arena de Intreceri mereu cand ma uit la ea prind forata si dureartea si supararea imi trece.Puffi ca asa o cheama ma roaga tot timpul sa redecoram casa.Ii plac de asemenea schimbarile sa zicem prin casa si schimbarile de look.O iubest cum imi iubesc familia cum iubesc animalele reale,cujm iubesc sarbatorile cujm ar fi Craciunul.I love you

alonera

Stare de spirit Stare de spirit : fericita de Craciun
Localizare Localizare : pe undeva
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 136972

Sus In jos

CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) Empty Re: CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika)

Mesaj  merry777 Mar 20 Dec 2011, 11:19 am

Am mai multi webkinzi preferati ca : Winter Fawn , Signature deer ... Dar, preferatul meu este Cocker Spaniol...


Why Cocker Spaniol??

Este mic , dragalas , are niste urechi micute si dragute , si o codita mica , pititca Wink

I-am pus numele Carra exact cum o chema pe catelusa unchiului meu.. Din pacate ea nu mai e Crying or Very sad De aceea i-am pus numele acesta [ Carra ] ca sa nu o uit niciodata! Sad

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) Empty concurs de joi

Mesaj  bidrye Mier 21 Dec 2011, 2:53 pm

 

                                            Huskey

Animalutul meu preferat este Huskey stiu despre el ca are blana de culoarea gri cu alb si are gherute mititele mananca peste si pe webkinz manaca bobite cu gheata si ii plac foarte mult:).Are un ochi de o culoare si celalalt de alta culoare in general cu verde si abastru.Este foarte jucaus sin primul a fost adoptat de un om de stiinta de la Polul Nord unde este adaptat cu frigul ca la frigider pe langa alti caini care nu rezista la asemena temperaturi ajungand chiar si pana la 0 grade cel mai putin:)iar obiectul exclusiv este pe webkinz  pat de gheata

bidrye
Vizitator


Sus In jos

CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) Empty Re: CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika)

Mesaj  Adelaina Mier 21 Dec 2011, 3:12 pm

Basset Hound
Acest catelus ma sorbit dintr-o privire.Stiam ca trebuia so iau.Are niste ochisori draglasi,chef de joaca si un amic perfect ca detectiv.Acesta se numeste BELLA.Prima mea si unica catelusa.Nimeni no poate inlocui.Ii place moda sa se joace jocuri si oooooooo am uitat si ii place sa ma iubeasca.Pe acest animalut nam nam cuvinte sal descriu.il ingrijesc ca pe ochii din cap!

Dar asta nu insemna ca nu iubesc si pe ceilalti 88!
Poza:
CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) Picture-027-2cc3476c7884bd0f4f0c09d4e992998d81fea0c8
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 178218

Sus In jos

CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) Empty Re: CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika)

Mesaj  LetyLetyutza Joi 22 Dec 2011, 9:57 am

GOLDEN RETRIEVER

Este un caine dragalas si plin de viata. El este galben la fel ca mierea. Ii place sa se joace mereu si sa alerge. In fiecare si asteapta cu nerabdare sa te joci cu el. Este cel mai haios animnalut si cel mai bun PRIETEN.
LetyLetyutza
LetyLetyutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Trista :(
Localizare Localizare : Pitesti
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 157549

http://www.animalut.ro/animalut-ReKytz

Sus In jos

CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika) Empty Re: CONCURS Joi #33: "Animalutul tau!" (DeutzaSkumpika)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum