Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Revista ,, Dog magazin '' ..... O aveti?? Va place??

3 participanți

In jos

Revista ,, Dog magazin '' ..... O aveti?? Va place?? Empty Revista ,, Dog magazin '' ..... O aveti?? Va place??

Mesaj  sanziiana Mar 27 Dec 2011, 1:08 am

Buna!! Aveti revista ,, Dog magazin'' ?? Eu o am si e super. Am primit si un calendar la ea, mie mi-a daruit-o sora mea... Mi-am cumparat-o pentru ca vreau sa adun cat mai multe informatii despre caini, peste o saptamana poate imi comand un catel de companie. Intrebari :
1. O aveti??
2. Va place??
3. Care e rubrica preferata din aceasta revista ??
4. Unde ati auzit de ea??
5. De ce ati cumparat-o??

Cam acestea sunt raspunsurile mele: 1 - Da, o am. ; 2 - Nu imi place, o iubesc!! ; 3 - Cea in care se reprezinta rasa spitz. ; 4 - La televizor. ; 5 - As vrea sa imi cumpar un catel si in plus, vreau sa adun cat mai multe functii pentru educarea lui. .
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 144507

Sus In jos

Revista ,, Dog magazin '' ..... O aveti?? Va place?? Empty Re: Revista ,, Dog magazin '' ..... O aveti?? Va place??

Mesaj  andrada.webkinz Lun 13 Feb 2012, 5:27 pm

sanziiana a scris: Buna!! Aveti revista ,, Dog magazin'' ?? Eu o am si e super. Am primit si un calendar la ea, mie mi-a daruit-o sora mea... Mi-am cumparat-o pentru ca vreau sa adun cat mai multe informatii despre caini, peste o saptamana poate imi comand un catel de companie. Intrebari :
1. O aveti??
2. Va place??
3. Care e rubrica preferata din aceasta revista ??
4. Unde ati auzit de ea??
5. De ce ati cumparat-o??

Cam acestea sunt raspunsurile mele: 1 - Da, o am. ; 2 - Nu imi place, o iubesc!! ; 3 - Cea in care se reprezinta rasa spitz. ; 4 - La televizor. ; 5 - As vrea sa imi cumpar un catel si in plus, vreau sa adun cat mai multe functii pentru educarea lui. .


nu am!dar as vrea dar nu stiu de unde sa o cumpar! Revista ,, Dog magazin '' ..... O aveti?? Va place?? 458243
andrada.webkinz
andrada.webkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Pe canapea
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 176169

Sus In jos

Revista ,, Dog magazin '' ..... O aveti?? Va place?? Empty Re: Revista ,, Dog magazin '' ..... O aveti?? Va place??

Mesaj  Adrian2003 Mier 26 Dec 2012, 5:27 pm

E draguta dar nu o am.
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

Revista ,, Dog magazin '' ..... O aveti?? Va place?? Empty Re: Revista ,, Dog magazin '' ..... O aveti?? Va place??

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum