Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie?

3 participanți

In jos

ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? Empty ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie?

Mesaj  menu2004 Joi 03 Ian 2013, 6:24 pm

buna!eu am pisica rokerz. ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 615872 ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 615872
1.e preferata mea.
2.da il am.
3.am primit cadoul,funky fish,hainele,pat la alegere,ochelari.
4.seria rokerz.


1.un golden retriver dar nu lilkinz.
2.da il am.
3.am primit 1000 ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 165817,mancare speciala,o moneda pentru whish factory,nu mai stiu il am de la 6 ani. ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 978826
4.seria ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 537418


1.o broasca testoasa,daisie
2.da o am.
3.am prmit mancarea,cadoul,200 ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 165817,nu stiu a fost 1 meu ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 426454 de la 5 ani.
4.seria 1


1.un sapphire pegasus doar virtual (i l-am dat unei fetite de 2 ani de ziua ei,sofia,....ma rog nu conteaza....)
2.da il am....virtual ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 233603
3.am primit un pian,inghetata speciala.
4.seria 2.e singurul din seria 2 al meu.as mai vrea unul nou din seria 2 sau chiar 2 ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 426454 din seria 2......
menu2004
menu2004
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : eu sunt cea mai mare fana a lui clawdeen! :) (se scrie cu 2 de e) plus fan zendaya.
Localizare Localizare : cumpara o colectie intreaga monster high apoi la al 3-lea apus spune:an tantiri mogudan cara cara si.o papusa iti va spune ca stau la o casa din bucuresti langa era shopping city park.vei vedea o babuta care cerseste.da-i 30 lei si iti spune sa pleci in iasi.sa te duci in iasi la carffoure felicia.la noriel afli ca sunt client fidel.du-te la palas si afli cas client SI MAI FIDEL. mergi la covrigaria krantz de langa palas si doamna iti va spune ca zi de zi vin la ea dupa scoala.te duci langa macelaria cu paine si dupa semafor e o strada.mergi tot inaite si faci dreapta spre cartierul,,platoul insorit``.la poarta e gardianul.spui ca o cunosti pe fata doamnei de la casa din jak si vrejul de fasole.el iti arata casa mea. :D :D :D
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 132540

Sus In jos

ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? Empty Re: ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie?

Mesaj  menu2004 Mar 08 Ian 2013, 7:33 pm

chiar nu mai scrie nimeni?
menu2004
menu2004
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : eu sunt cea mai mare fana a lui clawdeen! :) (se scrie cu 2 de e) plus fan zendaya.
Localizare Localizare : cumpara o colectie intreaga monster high apoi la al 3-lea apus spune:an tantiri mogudan cara cara si.o papusa iti va spune ca stau la o casa din bucuresti langa era shopping city park.vei vedea o babuta care cerseste.da-i 30 lei si iti spune sa pleci in iasi.sa te duci in iasi la carffoure felicia.la noriel afli ca sunt client fidel.du-te la palas si afli cas client SI MAI FIDEL. mergi la covrigaria krantz de langa palas si doamna iti va spune ca zi de zi vin la ea dupa scoala.te duci langa macelaria cu paine si dupa semafor e o strada.mergi tot inaite si faci dreapta spre cartierul,,platoul insorit``.la poarta e gardianul.spui ca o cunosti pe fata doamnei de la casa din jak si vrejul de fasole.el iti arata casa mea. :D :D :D
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 132540

Sus In jos

ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? Empty Re: ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie?

Mesaj  menu2004 Joi 10 Ian 2013, 2:33 pm

serios?19 vizualizari si nimeni nu raspunde?e prea greu? Very Happy
menu2004
menu2004
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : eu sunt cea mai mare fana a lui clawdeen! :) (se scrie cu 2 de e) plus fan zendaya.
Localizare Localizare : cumpara o colectie intreaga monster high apoi la al 3-lea apus spune:an tantiri mogudan cara cara si.o papusa iti va spune ca stau la o casa din bucuresti langa era shopping city park.vei vedea o babuta care cerseste.da-i 30 lei si iti spune sa pleci in iasi.sa te duci in iasi la carffoure felicia.la noriel afli ca sunt client fidel.du-te la palas si afli cas client SI MAI FIDEL. mergi la covrigaria krantz de langa palas si doamna iti va spune ca zi de zi vin la ea dupa scoala.te duci langa macelaria cu paine si dupa semafor e o strada.mergi tot inaite si faci dreapta spre cartierul,,platoul insorit``.la poarta e gardianul.spui ca o cunosti pe fata doamnei de la casa din jak si vrejul de fasole.el iti arata casa mea. :D :D :D
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 132540

Sus In jos

ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? Empty Re: ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie?

Mesaj  ☆Lidia☆STAR☆ Joi 10 Ian 2013, 5:04 pm

Pai, imi plac cei care ii am
☆Lidia☆STAR☆
☆Lidia☆STAR☆
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ♥ Clau is back! And me too ♥
Localizare Localizare : ♥ Alaturi de Clau si Lau ♥
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 139163

Sus In jos

ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? Empty Re: ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie?

Mesaj  menu2004 Joi 10 Ian 2013, 7:39 pm

☆Lidia☆STAR☆ a scris:Pai, imi plac cei care ii am

si nu raspunzi dupa model,adica primul careu scris cu serie si toate cele? bounce bounce
menu2004
menu2004
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : eu sunt cea mai mare fana a lui clawdeen! :) (se scrie cu 2 de e) plus fan zendaya.
Localizare Localizare : cumpara o colectie intreaga monster high apoi la al 3-lea apus spune:an tantiri mogudan cara cara si.o papusa iti va spune ca stau la o casa din bucuresti langa era shopping city park.vei vedea o babuta care cerseste.da-i 30 lei si iti spune sa pleci in iasi.sa te duci in iasi la carffoure felicia.la noriel afli ca sunt client fidel.du-te la palas si afli cas client SI MAI FIDEL. mergi la covrigaria krantz de langa palas si doamna iti va spune ca zi de zi vin la ea dupa scoala.te duci langa macelaria cu paine si dupa semafor e o strada.mergi tot inaite si faci dreapta spre cartierul,,platoul insorit``.la poarta e gardianul.spui ca o cunosti pe fata doamnei de la casa din jak si vrejul de fasole.el iti arata casa mea. :D :D :D
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 132540

Sus In jos

ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? Empty webkinjii mei preferati

Mesaj  webkinz7 Sam 26 Ian 2013, 10:16 pm

1pisica roker
2 .da il am.
3.am primit cadoul,funky fish,hainele,pat la alegere,ochelari.
4.seria roker

1.Leu
2. da il am
3.am primit cadou scena
4. seria signature

1dragon de ploaie
2 da il am
3. a primit ceva ca o insula iar in mijloc ese o stanca, cand ma asez pe ea ploua seste el. Smile Smile
4. seria 2

1 pisica pom pom
2.da o am
3.a primit costum majoreta
4. seria 1

mai am.........in total......(am in total 44 webkinz) si mie imi plac toti dar am scris cativa ca sa te mai bucuri ca nimeni nu-ti prea scrie......... Smile Smile

webkinz7
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Iubesc animalele
Localizare Localizare : nu va spun
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 127991

Sus In jos

ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? Empty Re: ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie?

Mesaj  menu2004 Joi 31 Ian 2013, 9:09 pm

webkinz7 a scris:1pisica roker
2 .da il am.
3.am primit cadoul,funky fish,hainele,pat la alegere,ochelari.
4.seria roker

1.Leu
2. da il am
3.am primit cadou scena
4. seria signature

1dragon de ploaie
2 da il am
3. a primit ceva ca o insula iar in mijloc ese o stanca, cand ma asez pe ea ploua seste el. ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 978826 ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 978826
4. seria 2

1 pisica pom pom
2.da o am
3.a primit costum majoreta
4. seria 1

mai am.........in total......(am in total 44 webkinz) si mie imi plac toti dar am scris cativa ca sa te mai bucuri ca nimeni nu-ti prea scrie......... ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 978826 ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 978826

ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 615872 ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 615872 ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 615872 ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 615872 ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 615872 ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 615872 ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 615872 ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 615872 ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 615872 ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? 615872
menu2004
menu2004
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : eu sunt cea mai mare fana a lui clawdeen! :) (se scrie cu 2 de e) plus fan zendaya.
Localizare Localizare : cumpara o colectie intreaga monster high apoi la al 3-lea apus spune:an tantiri mogudan cara cara si.o papusa iti va spune ca stau la o casa din bucuresti langa era shopping city park.vei vedea o babuta care cerseste.da-i 30 lei si iti spune sa pleci in iasi.sa te duci in iasi la carffoure felicia.la noriel afli ca sunt client fidel.du-te la palas si afli cas client SI MAI FIDEL. mergi la covrigaria krantz de langa palas si doamna iti va spune ca zi de zi vin la ea dupa scoala.te duci langa macelaria cu paine si dupa semafor e o strada.mergi tot inaite si faci dreapta spre cartierul,,platoul insorit``.la poarta e gardianul.spui ca o cunosti pe fata doamnei de la casa din jak si vrejul de fasole.el iti arata casa mea. :D :D :D
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 132540

Sus In jos

ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie? Empty Re: ce webkinz va place?il aveti?ce ati primit la el?ce serie?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum