Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce animal Webkinz vi se pare anormal?

+9
Teo13Teodora♥
Adelaina
zinzimima
Sonia-Maria.2002
andrada.webkinz
merry777
Alexandru2002
Moko
Adrian2003
13 participanți

In jos

Ce animal Webkinz vi se pare anormal? Empty Ce animal Webkinz vi se pare anormal?

Mesaj  Adrian2003 Mar 01 Mai 2012, 4:16 pm

Anormal adica care nu exista in realitate etc.

Eu cred ca dragonii in general.Tu ce crezi?
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 323059

Sus In jos

Ce animal Webkinz vi se pare anormal? Empty Re: Ce animal Webkinz vi se pare anormal?

Mesaj  Moko Mar 01 Mai 2012, 7:08 pm

Peace unicorn,Ribbon Unicorn...in realitate nu cred ca exista..oarecum.
Moko
Moko
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : I want your ugly,I want desing,I want you love,Love love love I want your love.
Localizare Localizare : In lumea online de Internet.
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 199658

Sus In jos

Ce animal Webkinz vi se pare anormal? Empty Re: Ce animal Webkinz vi se pare anormal?

Mesaj  Alexandru2002 Mar 01 Mai 2012, 7:36 pm

Nu e nici unul a normal.
Chiar daca nu exista in realitate ele tot frumoase sunt.

Anormal=Sa aiba 6 capete, 100 de ochi...
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683854

Sus In jos

Ce animal Webkinz vi se pare anormal? Empty Re:Ce animal vi se pare anormal???

Mesaj  Adrian2003 Mier 02 Mai 2012, 11:17 am

Alexandru ai trecut la anormalul anormalului!!! Dintre animalele webkinz!!! Nu balauri! Ce animal Webkinz vi se pare anormal? 709584 Ce animal Webkinz vi se pare anormal? 3611 Ce animal Webkinz vi se pare anormal? 173548
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 323059

Sus In jos

Ce animal Webkinz vi se pare anormal? Empty Re: Ce animal Webkinz vi se pare anormal?

Mesaj  merry777 Mier 02 Mai 2012, 8:38 pm

Monstruletul de noapte...


e ciudatel xD

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450568

Sus In jos

Ce animal Webkinz vi se pare anormal? Empty Re: Ce animal Webkinz vi se pare anormal?

Mesaj  andrada.webkinz Lun 04 Iun 2012, 12:39 pm

merry777 a scris:Monstruletul de noapte...


e ciudatel xD

eu il am! si mie mi s-a parut ciudat cand l-am vazut , dar o sa ti se para simpatic cand te vei invata cu el! Smile
andrada.webkinz
andrada.webkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Pe canapea
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 176439

Sus In jos

Ce animal Webkinz vi se pare anormal? Empty Re: Ce animal Webkinz vi se pare anormal?

Mesaj  andrada.webkinz Lun 04 Iun 2012, 12:41 pm

Mi se pare ciudata pisica asta aiurita! Ce animal Webkinz vi se pare anormal? 933396
andrada.webkinz
andrada.webkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Pe canapea
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 176439

Sus In jos

Ce animal Webkinz vi se pare anormal? Empty Re: Ce animal Webkinz vi se pare anormal?

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Sam 17 Noi 2012, 5:54 pm

Ma cam sperie Sad
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now&quot; Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168500

Sus In jos

Ce animal Webkinz vi se pare anormal? Empty Re: Ce animal Webkinz vi se pare anormal?

Mesaj  zinzimima Sam 17 Noi 2012, 6:09 pm

Eu o am, si nu ma sperie deloc. Doar emoticonul, putin. =))

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615422

Sus In jos

Ce animal Webkinz vi se pare anormal? Empty Re: Ce animal Webkinz vi se pare anormal?

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Sam 17 Noi 2012, 6:13 pm

zinzimima a scris:Eu o am, si nu ma sperie deloc. Doar emoticonul, putin. =))

Mi se pare ciudata fata ei. Ma sperie. Zici ca ai batut-o cu tigaia=))
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now&quot; Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168500

Sus In jos

Ce animal Webkinz vi se pare anormal? Empty Re: Ce animal Webkinz vi se pare anormal?

Mesaj  Adelaina Sam 17 Noi 2012, 6:59 pm

Adrian2003 a scris:Anormal adica care nu exista in realitate etc.

Eu cred ca dragonii in general.Tu ce crezi?
Am un dragon si e foarte simpatic. I love you
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 178488

Sus In jos

Ce animal Webkinz vi se pare anormal? Empty Re: Ce animal Webkinz vi se pare anormal?

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Sam 17 Noi 2012, 9:22 pm

Adelaina a scris:
Adrian2003 a scris:Anormal adica care nu exista in realitate etc.

Eu cred ca dragonii in general.Tu ce crezi?
Am un dragon si e foarte simpatic. I love you


Am si eu dragon. Unul
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now&quot; Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168500

Sus In jos

Ce animal Webkinz vi se pare anormal? Empty Re: Ce animal Webkinz vi se pare anormal?

Mesaj  Teo13Teodora♥ Sam 17 Noi 2012, 9:37 pm

eu am 2 dragonasi,de gheata si de ploaie Very Happy astia sunt webkinzii ce ma sperie pe mine Ce animal Webkinz vi se pare anormal? 709584 , Ce animal Webkinz vi se pare anormal? 3544=)))
Teo13Teodora♥
Teo13Teodora♥
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Merry Christmas!Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 195091

Sus In jos

Ce animal Webkinz vi se pare anormal? Empty Re: Ce animal Webkinz vi se pare anormal?

Mesaj  bidrye Dum 18 Noi 2012, 10:53 am

Teo13Teodora♥️ a scris:eu am 2 dragonasi,de gheata si de ploaie Very Happy astia sunt webkinzii ce ma sperie pe mine Ce animal Webkinz vi se pare anormal? 709584 , Ce animal Webkinz vi se pare anormal? 3544=)))

Ca emoticon da...
bidrye
bidrye
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte tare si fericita
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 220605

Sus In jos

Ce animal Webkinz vi se pare anormal? Empty Re: Ce animal Webkinz vi se pare anormal?

Mesaj  doriutza Dum 18 Noi 2012, 11:20 am

Teo13Teodora♥️ a scris:eu am 2 dragonasi,de gheata si de ploaie Very Happy astia sunt webkinzii ce ma sperie pe mine Ce animal Webkinz vi se pare anormal? 709584 , Ce animal Webkinz vi se pare anormal? 3544=)))
Aha
doriutza
doriutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 199909

Sus In jos

Ce animal Webkinz vi se pare anormal? Empty Re: Ce animal Webkinz vi se pare anormal?

Mesaj  BrunoClau Dum 18 Noi 2012, 12:55 pm

si eu am 2 dragoni: ice dragon si glitzy dragon!

ce ma sperie : mostrul e-Store ( nu de noapte )
Ce animal Webkinz vi se pare anormal? 517632 si Ce animal Webkinz vi se pare anormal? 31748
BrunoClau
BrunoClau
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita ca un bob de mazare!
Localizare Localizare : Romniaaaaa!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 374938

Sus In jos

Ce animal Webkinz vi se pare anormal? Empty Re: Ce animal Webkinz vi se pare anormal?

Mesaj  diana333 Dum 13 Ian 2013, 11:03 am

sinceri sa fim pe toti de cam sperie monstru si pisica aceea Ce animal Webkinz vi se pare anormal? 696890
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133728

Sus In jos

Ce animal Webkinz vi se pare anormal? Empty Re: Ce animal Webkinz vi se pare anormal?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum