Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49

+9
yonut51
bidrye
Yulyca24
irenamihalachi
MrCookieMonster
doriutza
neryo
merry777
Webkinz Romania
13 participanți

In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Concursul de MIERCURI - Comunitar #49

Mesaj  Webkinz Romania Mier 02 Mai 2012, 5:48 pm

www.WebkinzRomania.ro/concursul-de-miercuri Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 268640


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Mier 09 Mai 2012, 10:33 pm, editata de 1 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #49

Mesaj  merry777 Mier 02 Mai 2012, 6:30 pm

Eu as vrea ca Park-ul Kinzville sa aiba :


- Multa inghetata de la Mr Moo yum

-Mr Moo sa fie nonstop in parc sau macar 5 ore incontinuu Very Happy

- Mi-as dorii din tot sufletul ca in parc sa poti merge si cu Zumbuddy-ul hug

- Sa fie o groapa mare de nisip unde sa existe si castele tot de nisip

- Ar fii frumos daca pe scena din parc s-ar face spectacole de teatru.



merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #49

Mesaj  Fauna Mier 02 Mai 2012, 6:46 pm

 Dupa parerea mea,Park-ul Kinzville ar avea nevoie de adaugari/imbunatatiri:
 ~Cand colectezi gunoaiele,sa primesti pentru fiecare gunoi reciclat cate 3 Kinzcash
 ~Sa se adauge in fiecare anotimp copaci specifici (iarna cu zapada,toamna cu frunze uscate)
 ~Sa se adauge replici specifice,de exemplu: ,,Have you colected trash?'' sau ,,You going to recycle today?'' sau ,,Planet will be saved by our recycling!''
 

Fauna
Vizitator


Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Concursursul de miercuri saptamana 49

Mesaj  neryo Mier 02 Mai 2012, 7:59 pm

As adauga parcului din KinzVille urmatoarele: -as vrea sa se dea premii pt. colectarea gunoiului,sa se dea inghetata cu 5 kinzcashi,sa putem juca scene de teatru sau sa putem organiza concursuri de mancat placinte,iar webkinzul care a castigat sa primeasca un copac foarte frumos sau concursuri de frumusete,inteligenta,gatit,alergare si asa mai departe in fiecare saptamana,iar la 10 concursuri dinastea sa se dea un zumbudy sau un cod de animalut sau un cont deluxe sau un articol exclusiv sau deluxe. Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 741361 Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 912474 Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 537418 Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 165817 Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 426454 Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 528795 Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 8313 Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 805800 Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 2735 Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 330 Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 217731 Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 334254

neryo

Gen : feminin Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 135030

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Concursul de miercuri saptamana 49

Mesaj  neryo Mier 02 Mai 2012, 8:00 pm

As mai vrea si sa fie lacuri in care webkinjii sa poata sa faca baie,sa fca gesturi,sa se joace cu zmeii,dar mai intai sa se inventeze,sa dea petreceri,iar toti webkinji din parcul respectiv sa primesca tort gratis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

neryo

Gen : feminin Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 135030

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #49

Mesaj  doriutza Mier 02 Mai 2012, 9:15 pm

numai particip ca atunci cand particip trebuie un copil sau mai multi sa se ia de mine,eu nici nu m-am uitat la ce ai scris,dar ca sa fii fericita si multumita numai participi draga Neutral Rolling Eyes


Ultima editare efectuata de catre doriutza in Joi 03 Mai 2012, 3:23 pm, editata de 1 ori
doriutza
doriutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 199639

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #49

Mesaj  merry777 Joi 03 Mai 2012, 10:11 am

doriutza a scris:In parcul Kinzville ar fi frumos ca Mr Moo sa fie mereu la inghetata,sa exista tot felul de jocuri noi si interesante,webkinzii sa poata sa face scenete de teatru pe acea scena atunci ei mereu cand vor veni in parc se vor gandi cu mai mult drag ca o sa se joace jocuri noi si multe lucruri minunate si interesante o sa fac si o sa descopere.
De ce m-ai copiat? Neutral Ai facut aproape exact ca mine... Rolling Eyes

Rolul concursului este sa fii creativ ... Nu sa copiezi dupa altii....

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #49

Mesaj  MrCookieMonster Joi 03 Mai 2012, 2:50 pm

Pai stii ca asa face ea. Au fost concursuri la care a copiat de pe net. Neutral
MrCookieMonster
MrCookieMonster
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : No more tears, no more crying ♥. ~ One Direction
Localizare Localizare : Webkinz World
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Maimuta
KinzCash : 185007

https://twitter.com/#!/WebkinzObsessed

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #49

Mesaj  doriutza Joi 03 Mai 2012, 3:27 pm

Numai particip la concursuri si tu mrmonstercookie mereu cauti numai de mine sa te iei,nimic nu-ti scapa dar m-am saturat de tine mai lasa-ma, nu est tu seful meu,dar chiar la orice pas facut imediat sari tu si te iei de mine mrmonstercookie nu-ti permit deci m-am saturat pana peste cap de comentarii stupide si rele la adresa mea facute. ma fac ca nu vad ce zici mrmonstercookie,nu vreau sa iau avertisment sau stiu eu ce din cauza ta. n-am mai vazut asa ceva. mereu si mereu. sa nu te mai vad ca te apuci si comentezi la ce spun eu. e treaba mea si nu-ti permit sa imi faci mie observatii sau sa discuti despre mine.poti comenta in continuare ca nu ma intereseaza nici nu te mai bag in seama comenteaza...comenteaza...
doriutza
doriutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 199639

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #49

Mesaj  irenamihalachi Joi 03 Mai 2012, 3:33 pm

Mie mi-ar placea sa fie o zona de joaca unde sa poti merge in fiecare zi si sa castigi premii.

irenamihalachi
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 161134

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #49

Mesaj  Yulyca24 Joi 03 Mai 2012, 3:42 pm

Eu as vrea ca Parcul Kinz Vile sa fie cu mai multe jocuri si sa putem face pe scena niste spectacole.As mai vrea sa se adauge cateva replici si sa primim 5 kinzcash pentru colectarea deseurilor.Atat as schimba ,in rest e ok! Wink
Yulyca24
Yulyca24
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : A inceput un nou an scolar !
Localizare Localizare : Pe aripa unui inger .....
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 169189

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #49

Mesaj  merry777 Joi 03 Mai 2012, 7:56 pm

doriutza a scris:Numai particip la concursuri si tu mrmonstercookie mereu cauti numai de mine sa te iei,nimic nu-ti scapa dar m-am saturat de tine mai lasa-ma, nu est tu seful meu,dar chiar la orice pas facut imediat sari tu si te iei de mine mrmonstercookie nu-ti permit deci m-am saturat pana peste cap de comentarii stupide si rele la adresa mea facute. ma fac ca nu vad ce zici mrmonstercookie,nu vreau sa iau avertisment sau stiu eu ce din cauza ta. n-am mai vazut asa ceva. mereu si mereu. sa nu te mai vad ca te apuci si comentezi la ce spun eu. e treaba mea si nu-ti permit sa imi faci mie observatii sau sa discuti despre mine.poti comenta in continuare ca nu ma intereseaza nici nu te mai bag in seama comenteaza...comenteaza...
Nu am vrut sa te supar Smile. Doar ti-am zis ca trebuie sa fii creativ .. Nu sa copiezi Wink

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Concursul de miercuri

Mesaj  crisacri Vin 04 Mai 2012, 12:13 pm

Mi-as dori ca sa se aduce acestea
1.Moo sa imparta duminica si sambata inghetata toate ziua pe gratis.
2.Vara sa se schimbe parcul ,stiti cu o fantana ,sezlonguri,plaja etc.
3.Toamna sa fie festivalul frunzelor in care toti sa plateasca biletul de intrare cu 10 frunze diferite si sa vina cu chestii de toamna sau daca nu doar sa priveasca spectacolele si sa cumpere.
4.De ziua webkinz sa vina toate personajele webkinz si sa ne dea sfaturi la problema sau simple sfaturi cum sa fim jucatori webkinz mai buni.
5.Sa se organizeze spectacole webkinz in care noi sa jucam si sa primim pentru fiecare spectacol 100 kinzcash.




Sad Scuze daca am copiat pe cnv!!Daca am facut-o anuntati-ma caci eu nu m-am uitat peste ideeile voastre si nu am de unde sa stiu daca v-am copiat!! Smile Va saruuut dukee!! Cool

crisacri
Vizitator


Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Parcul Kinzville

Mesaj  TudLivRo Vin 04 Mai 2012, 9:33 pm

Eu as vrea ca in parc:

-Zilnic timp de 5 minute sa se plimbe o vedeta, iar acei Webkinz care il/o gasesc sa primeasca un cadou.

-Sa existe seara niste focuri de tabara, iar animalele Webkinz sa se stranga in jurul lor si sa spuna povesti.

-Sa existe spectacole pe scena, iar fiecare Webkinz actor sa castige 2000 Kinzcash.

-Sa se faca pe scena concursul "Webkinz are Talent".

-Sa se organizeze meciuri de fotbal.

TudLivRo
Vizitator


Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #49

Mesaj  bidrye Dum 06 Mai 2012, 5:28 am

eu as vrea ca in parcul kinzville sa fie un chiosc cu mancare ca atunci ccand pleci in excursie si la el sa vanda un ursulet foarte pufos un nou caracter pe webkinz si sa fie si un loc special amenajat unde bff sa bea milksake sa sw plimbe pe iarba pufoasa si sa zambeasca soarelui si sa aiba un loc special amenajat pentru picnic
bidrye
bidrye
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte tare si fericita
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 220335

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #49

Mesaj  yonut51 Dum 06 Mai 2012, 8:24 am

Eu as vrea ca sa fie schimbat la el ca atunci cand intri in el sa fie toti utilizatorii si sa-ti ureze:"Bun venit in Parcul KinzVile!".Iar la plecare sa fie toate animalutele si sa-ti ureze:"La revedere!".

yonut51

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : happy
Localizare Localizare : in jud. Constanta
KinzCash : 132020

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #49

Mesaj  c.cri35 Dum 06 Mai 2012, 9:46 pm

Eu as adauga niste locuri unde animalutele webkinz pe rand ar canta in parc la un instrument ales, prin tastatura calculatorului. Chioschuri unde animalutele webkinz ar vinde hotdogi sau alte alimente, care se vor adauga in stoc si vor costa bani kinzcash. Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 165817
c.cri35
c.cri35

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Bine
Localizare Localizare : Brasov/Romania
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 133042

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #49

Mesaj  sasha2001ale Mar 08 Mai 2012, 3:48 pm

eu as vrea ca in parcul kinzville sa fie:un loc in care animalutele sa fac o competitie de cel mai grijuliu webkinz o data pe sapt. si el sa castige 500 de kinzcashi,la fiecare 70 de gunoaie stranse fiecare webkinz sa primeasca un copacel pentru gradina lui,sa fie un loc in care animalute pot canta sau dansa si sa se adauge o groapa cu nisip in care zilnic animalutele sa aiba trei sanse pentru a castiga diferite lucruri exclusive sau ce gasesti la w-shop!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sasha2001ale
sasha2001ale
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy 100000000000%
Localizare Localizare : un loc unde visele se implinesc
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 156090

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #49

Mesaj  LetyLetyutza Mar 08 Mai 2012, 9:22 pm

Eu as vrea sa schimb:
Like a Star @ heaven Domnul cu inghetata sa fie in parc non-stop
Like a Star @ heaven Sa fie si piscine in parc
Like a Star @ heaven Gunoaiele sa apara mai des
Like a Star @ heaven Cand intri in fiecare zi sa fie o roata si sa ai o aruncare pe zi
Like a Star @ heaven Webkinzi in intra in parc trebuie sa-mi aleaga cu ce sa fie incaltat : role, bicicleta, scheibord, trotineta...
LetyLetyutza
LetyLetyutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Trista :(
Localizare Localizare : Pitesti
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 157549

http://www.animalut.ro/animalut-ReKytz

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #49

Mesaj  dragutza_daiana Mier 09 Mai 2012, 11:59 am

As vrea ca in parc sa fie :
Piscine unde sa stai in apa
Intr-o parte o sala de sucuri si mancare
Corturi unde sa doarma animalutele
Tabere
ex : platesti 500 kinzkas pt 3 zile de tabara pt animalutul tau
Iazuri cu pestisori
Pentru pesti un Lac mare unde sa inoate
Pentru pasari un loc de antrenament si o mica dumbrava
Sa fie mai primitor
ex : sa primesti vara cate o inghetata pe zi cand intrii in parc sau sa primesti hainute speciale etc.

Va urez mult norok
dragutza_daiana
dragutza_daiana
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : vesela
Localizare Localizare : Onesti jud.bacau
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 136192

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #49

Mesaj  Webkinz Romania Mier 09 Mai 2012, 10:31 pm

Premiul merge la: sasha2001ale! Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 268640
Felicitari! Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 741361
Trimite-ne un e-mail cu numele tau de utilizator de pe Webkinz, sa iti putem trimite premiul! Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 75481 Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 94243
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #49 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #49

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum