Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Aplicatia "Webkinz Friends" pe Facebook

3 participanți

In jos

Aplicatia "Webkinz Friends" pe Facebook Empty Aplicatia "Webkinz Friends" pe Facebook

Mesaj  MrCookieMonster Dum 13 Mai 2012, 1:13 pm

https://apps.facebook.com/webkinzfriends/?ref=ts

Daca nu ati jucat Webkinz Friends pana acum, ar fi timpul sa o faceti! Smile
Iti construiesti case, afaceri, gradinaresti si mai ales - adopti animalute! love
Animalutele le adopti cu ajutorul unor coduri pe care deja le-ai folosit, dar dupa 1 Mai, sau cu unele coduri nefolosite (stai calm! Inca vei putea sa le folosesti si pe www.webkinz.com ). De asemenea, cand strangi 5 certificate de la Centrul de Adoptii (din joc, nu de pe Webkinz), poti adopta un animalut din cele puse la dispozitie de FaceBook. Le dai un nume si te joci cu ele! love
La inceput, poti sa iti alegi un animalut de baza (nu foarte nou), il/o denumesti (nu selectezi genul animalutului), si poti incepe joaca! Ms Birdy te va indruma pe parcursul jocului. tongue
Pe Webkinz Friends mergi in vizita la prieteni, ii ajuti cu orasul, faci misiuni (ca si in CityVille, de exemplu) si mai ales, te distrezi! I love you
MrCookieMonster
MrCookieMonster
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : No more tears, no more crying ♥. ~ One Direction
Localizare Localizare : Webkinz World
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Maimuta
KinzCash : 185007

https://twitter.com/#!/WebkinzObsessed

Sus In jos

Aplicatia "Webkinz Friends" pe Facebook Empty Re: Aplicatia "Webkinz Friends" pe Facebook

Mesaj  Moko Dum 13 Mai 2012, 1:17 pm

Mai este un subiect despre asta. Wink
Moko
Moko
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : I want your ugly,I want desing,I want you love,Love love love I want your love.
Localizare Localizare : In lumea online de Internet.
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 199388

Sus In jos

Aplicatia "Webkinz Friends" pe Facebook Empty Re: Aplicatia "Webkinz Friends" pe Facebook

Mesaj  MrCookieMonster Dum 13 Mai 2012, 3:32 pm

Nu am vazut Smile . Va fi unit Wink .
MrCookieMonster
MrCookieMonster
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : No more tears, no more crying ♥. ~ One Direction
Localizare Localizare : Webkinz World
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Maimuta
KinzCash : 185007

https://twitter.com/#!/WebkinzObsessed

Sus In jos

Aplicatia "Webkinz Friends" pe Facebook Empty Re: Aplicatia "Webkinz Friends" pe Facebook

Mesaj  Laur77 Dum 13 Mai 2012, 3:49 pm

Eu vroiam sa il ajut pe Sir Rineholt cu orasul lui ... dar cand s-a incarcat complet mi-am schimbat parerea si am ramas cu gura cascata ... Nu are nevoie de ajutor pale

Acum lucrez la curtea mea ... Cookie , care e numele tau de utilizator pe Facebook ?
As vrea sa te adaug si apoi sa fim prieteni pe Webkinz Friends Smile
Laur77
Laur77
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : We keep stumbling, we're stumbling, tumbling down / But then we go on, then we go on, then we go on
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243354

Sus In jos

Aplicatia "Webkinz Friends" pe Facebook Empty Re: Aplicatia "Webkinz Friends" pe Facebook

Mesaj  MrCookieMonster Dum 13 Mai 2012, 3:55 pm

Nu e contul meu, e un cont facut de Stef doar pentru Webkinz Friends lol!
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003852273667&ref=tn_tnmn
MrCookieMonster
MrCookieMonster
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : No more tears, no more crying ♥. ~ One Direction
Localizare Localizare : Webkinz World
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Maimuta
KinzCash : 185007

https://twitter.com/#!/WebkinzObsessed

Sus In jos

Aplicatia "Webkinz Friends" pe Facebook Empty Re: Aplicatia "Webkinz Friends" pe Facebook

Mesaj  Laur77 Dum 13 Mai 2012, 4:00 pm

Doar pentru Webkinz Friends ? Laughing
Oricum , accepta cererea de prietenie ... apoi te invit si pe WF Smile
Laur77
Laur77
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : We keep stumbling, we're stumbling, tumbling down / But then we go on, then we go on, then we go on
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243354

Sus In jos

Aplicatia "Webkinz Friends" pe Facebook Empty Re: Aplicatia "Webkinz Friends" pe Facebook

Mesaj  Laur77 Dum 13 Mai 2012, 4:06 pm

Iti trimit eu cerere ... nu imi apare mesajul tau Sad
Laur77
Laur77
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : We keep stumbling, we're stumbling, tumbling down / But then we go on, then we go on, then we go on
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243354

Sus In jos

Aplicatia "Webkinz Friends" pe Facebook Empty Re: Aplicatia "Webkinz Friends" pe Facebook

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum