Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

+7
Alexandru2002
zinzimima
merry777
sely01
bidrye
doriutza
MrCookieMonster
11 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  merry777 Mier 06 Iun 2012, 8:48 am

cred ca e oke daca fac proba urmatoare...





Proba 3 :

Pai.. eu l-as imbraca foarte simplu.. adica nu impopotonat.. L-as imbraca daca e baiat intr-o camasuta si o pereche de pantalonasi scurti si daca e fetita intr-o rochita Smile
Uneori simplitatea e cea mai buna Smile

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  Malinuta Mier 06 Iun 2012, 12:16 pm

PROBA 1:

Golden Retriever Webkinz
~~descriere~~


Golden Retriever este un animal special, dupa cum spune si proverbul "Cainele este cel mai bun prieten al omului". Aceste cuvinte il descriu oare cel mai bine pe acest Retriever? Bineinteles ca nu. Pe langa istetime, bunatate, duiosie, puterea de a-si intelege si de a-si iubi stapanul, ca pe "o ruda", cainii Golden Retriever sunt inzestrati cu alte nenumarate calitati ce-i deosebesc de restul cainilor de pe Terra: faptul ca, doar din privire, ei isi pot da seama ce suflet are fiecare persoana, dar si fiecare animalut. Unii stapani ai unui catelus de alta rasa, dar tot webkinz, pot spune ca toti cainii webkinz sunt la fel. (referitor la comportament, calitati). Ei bine, acestia nu sunt adevarati stapani webkinz. Pot garanta acest lucru, deoarece eu insami detin un Golden Retriever webkinz si sunt foarte mandra de el. De aceea este animalutul meu preferat, dintre toate celelalte, el este pe locul intai, si va fi mereu. Dar, acum, sa continuam cu calitatile: chiar daca este doar un caine de plus(sau pe internet), el poate simte ca stapanul sau nu este "virtual", ci este unul real, si ii "demasca" sentimentele, in ciuda tuturor aparentelor.
Deci putem spune ca este un animalut inzestrat cu insusiri "supranaturale", pentru un animal webkinz. Onest, foarte bun prieten "la toarta", nepretentios si foarte iubitor, el vrea mereu sa se joace si sa fie mereu alaturi de stapanul sau. Cand aude cuvintele "parc", "joaca", "distractie" si "aventura", e numai urechi! Pana acum, nu am "deslusit" nici un defect al acestui animalut, care a devenit foarte special din aceasta cauza.
Golden Retriever, pe langa nenumaratele sale calitati deosebite, este inzestrat si cu darul frumusetii neasemuite. Blanita sa frumoasa si aurie, ochii ca doua perle negre si micute, nasucul si boticul "etern zambitor" induioseaza si impresioneaza pe oricine. Forma fetei, gingasa ca-ntotdeauna, este incadrata de urechiusele lunguiete ce aud foarte bine de la departare. Labutele lui, pastrate curate (fiind un iubitor de curatenie ) sunt mereu gata de o plimbare prin parc sau de o vacanta plina de aventuri.
Acesta este Golden Retriever-ul, un caine model, demn de urmat chiar si de noi, oamenii.

Malinuta
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  sely01 Mier 06 Iun 2012, 12:17 pm

Cateva randuri Rolling Eyes

sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  Malinuta Mier 06 Iun 2012, 12:56 pm

PROBA 2:

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Fotoflexer_photo-5c948d8e0b11bc3920fd43f629de08d5eb52f2d5

Malinuta
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  MrCookieMonster Mier 06 Iun 2012, 1:42 pm

Puteti incepe sa participati la proba 3! love

Proba 2 - puteti sa o faceti pana maine dimineata. cyclops

Rezultatele pentru proba 1 vin imediat! bounce

MrCookieMonster
Webkinz Signature
Webkinz Signature


https://twitter.com/#!/WebkinzObsessed

Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  bidrye Mier 06 Iun 2012, 1:54 pm

eu l-as imbraca la picnic daca e fetita cu o fustita si un tricou mai decoltat un lantisor ,si niste balerini si daca e baiat cu un tricou frumos colrat niste adidasi sau slapi si niste pantalonicat mai comozi poate si un lantisor ca sa arate cat mai bine

bidrye
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  MrCookieMonster Mier 06 Iun 2012, 2:01 pm

Proba 1 - rezultatele!

Sa vedem... Am citit toate descrierile si sunt absolut superbe, insa cateva m-au impresionat mai mult decat altele. Voi posta la fiecare in parte punctajele si premiile. Felicitari tuturor participantilor la proba 1 ! Smile

Adrian2003 - Descrierea ta e draguta, doar ca ma asteptam la mai multe expresii frumoase. Am zambit cand ai comparat Golden Retriever-ul cu marul golden - e o asemanare destul de ciudata cyclops , dar simpatica. Pe astazi nu ai un premiu, dar ai 1 Like a Star @ heaven pentru participare. Felicitari! clap
Bidrye - Si descrierea ta a fost OK, desi titlul si prima propozitie la tine nu incep cu litera mare. Nu te voi depuncta pentru asta, insa propozitia Are nasul,ochii,genele si conturul gurii cu negru iar limba rosie,fundul gurii cu roz. nu mi-a prea placut. Nu poti descrie folosind expresia "fundul gurii". Stiu ce e acela si stiu ca nu e ceva urat, dar totusi, cand descrii, nu incepi sa enumeri culorile. Pe azi ai 1 Like a Star @ heaven pentru participare. Felicitari! clap
Doriutza - Sincer, mi-a placut descrierea ta la nebunie I love you . Nu e nici lunga, nici scurta, ai cateva figuri de stil potrivite pe acolo, asa ca, pe azi ai locul 3 cu 3 Like a Star @ heaven + 1 Like a Star @ heaven participarea . Felicitari! clap
Zinzimima - Ai descris catelusul intocmai, dar nu e ceea ce ma asteptam de la tine. Sunt sigura ca poti mai mult! Pe azi ai 1 Like a Star @ heaven , de incurajare. Multa bafta mai departe! I love you Felicitari! clap
Sely01 - Iubesc descrierea ta! Dupa mine, e cea mai frumoasa! Desi, in prima propozitie, ai zis ca un catelus este considerat cel ai bun prieten al oului si m-am prapadit de ras lol! . Dar asta nu te impiedica sa iei locul 1 astazi, cu 5 Like a Star @ heaven + 1 Like a Star @ heaven participarea . Felicitari! clap
Merry777 - Compunerea ai inceput-o foarte bine - ma gandeam sa-ti dau locul 2. Dar nu mi-a prea placut finalul, puteai sa te gandesti la ceva mai inventiv. pale Pe azi ai 1 Like a Star @ heaven , pentru participare. Felicitari! clap
Malinuta - Descrierea ta e foarte lunga, dar stai calma, nu te-am depunctat pentru asta (si nici nu ti-am dat bonus pentru lungime). Sincer mi-a placut, si eu cred ca tu meriti locul 2, cu 4 Like a Star @ heaven + 1 Like a Star @ heaven participarea. Felicitari! clap

Asa ca, iata punctajele voastre, intr-un clasament, pana acum :

Sely01 - 6 Like a Star @ heaven
Malinuta - 5 Like a Star @ heaven
Doriutza - 4 Like a Star @ heaven
Adrian2003 - 1 Like a Star @ heaven
Bidrye - 1 Like a Star @ heaven
Merry777 - 1 Like a Star @ heaven
Zinzimima - 1 Like a Star @ heaven


FELICITARI TUTUROR! love

MrCookieMonster
Webkinz Signature
Webkinz Signature


https://twitter.com/#!/WebkinzObsessed

Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  bidrye Mier 06 Iun 2012, 6:10 pm

ok mersi....

bidrye
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  doriutza Mier 06 Iun 2012, 6:13 pm

mersi mult mrmonstercookie

doriutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  Adrian2003 Mier 06 Iun 2012, 6:14 pm

doriutza a scris:mersi mult mrmonstercookie

Pe ce site editati poze?
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  doriutza Mier 06 Iun 2012, 6:19 pm

Proba 3
Goldenul retriever daca ar fi fetita as imbraca-o in balerini,intr-o rochita si ii mai pun o fundita,iar daca e baiat i-as pune
adidasi,pantaloni scurti,un tricou si o sapca.
doriutza
doriutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 199639

Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  Adrian2003 Mier 06 Iun 2012, 6:30 pm

Mr cookie vezi ca eu nu pot sa fac proba 2 pale Dar fac 2 probe 3.

Eleganta

Eu las imbraca in o coronita de la Arte, niste pantofi sclipitori albastri si o rochita de bal...Poate sa fie folosita la Petreceri elegante... ...doar ca baietelul poate sa poarte un veston negru si niste pantofi.Aceste elegante tinute sunt premiate la Stadion.


Pentru Academie

Un catel ca Abby poate sa poarte o fustita de academie si niste cizme dar daca e soare sa-si puna si o palariuta.


Sfarsit Smile

si proba 2... CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Goldretr97-8b5257f4c549b822264b8176ef8a473ccce51e25

Scuze ca sunt invers puse


Ultima editare efectuata de catre Adrian2003 in Dum 01 Iul 2012, 2:29 pm, editata de 1 ori
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  sely01 Mier 06 Iun 2012, 7:12 pm

Multumesc , Stef [sigur esti Stef,mi-am dat seama din :
... Sunt sigura ca poti mai mult! ...
Laughing ]
Daca ar fi ca un catelus Golden Retriever Webkinz sa mearga in parc,la un picnic,as avea o costumatie ce se potriveste si pentru fete,dar si pentru baieti Smile
Pe catelus l-as imbraa in ceva verde,pentru a incuraja reciclarea,si pentru ca verde-ul [ lol! ] te insenineaza.Iata,aici,costumatia:
CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Christina-735f28d0a86cc05424980ce16f66c09ca3545546
*Daca sunt greseli de scriere,sa ma anunti si : am probleme mari cu tasta "m" Neutral *
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  sely01 Mier 06 Iun 2012, 7:13 pm

Adrian2003 a scris:Mr cookie vezi ca eu nu pot sa fac proba 2 pale Dar fac 2 probe 3.

Eleganta

Eu las imbraca in o coronita de la Arte, niste pantofi sclipitori albastri si o rochita de bal...Poate sa fie folosita la Petreceri elegante... ...doar ca baietelul poate sa poarte un veston negru si niste pantofi.Aceste elegante tinute sunt premiate la Stadion.


Pentru Academie

Un catel ca Abby poate sa poarte o fustita de academie si niste cizme dar daca e soare sa-si puna si o palariuta.


Sfarsit CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 268640
Daca vrei,iti fac eu un tutorial video cu sa editez o poza pe un program [piZap] ,vrei?
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  Adrian2003 Mier 06 Iun 2012, 7:14 pm

sely01 a scris:
Adrian2003 a scris:Mr cookie vezi ca eu nu pot sa fac proba 2 pale Dar fac 2 probe 3.

Eleganta

Eu las imbraca in o coronita de la Arte, niste pantofi sclipitori albastri si o rochita de bal...Poate sa fie folosita la Petreceri elegante... ...doar ca baietelul poate sa poarte un veston negru si niste pantofi.Aceste elegante tinute sunt premiate la Stadion.


Pentru Academie

Un catel ca Abby poate sa poarte o fustita de academie si niste cizme dar daca e soare sa-si puna si o palariuta.


Sfarsit CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 268640
Daca vrei,iti fac eu un tutorial video cu sa editez o poza pe un program [piZap] ,vrei?

Da, numai sa am o poza! love
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  Sall! Joi 07 Iun 2012, 8:43 am

pui te rog link-ul paginii sa iti dau like?

Sall!
Vizitator


Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  sely01 Mier 13 Iun 2012, 4:42 pm

Cookie,cand postezi intrebarile pt. proba 4 si clasamentele de la probele 2 si 3?
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  zinzimima Joi 14 Iun 2012, 3:36 pm

Cookie, scuze dar nu mai particip Sad Mai am o saptamana de scoala si sunt foarte ocupata Sad

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Ma inscriu :D

Mesaj  Lenalee Vin 15 Iun 2012, 8:46 pm

Golden retriver este un dulce,dragut si simpatic.El este foarte dragutz,prietenoasa,jucausa si iubeste sa se plimbe prin parc CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 41447.Ea ere foarte,foarte,foarte multzi prieteni si se ofera voluntar la oruce activitate alaturi de prietenii lui.Ea adora sa explore,ca orice alt catzelush tanar.Explorarea locurilor noi,lucrurilor noi si persoanelor noi.Ea iubeste arta,desia re doar niste labutze fara dehetele ea isi inmoaie labutzele in vopsea si aplica pe foaia de hartie.Este un Webkinz foarte de incredere,i poti spune absolut orice fara sa te sfiesti.Culoarea ei preferata este de sigur,auriul.O activitate de a ei din timpul liber este uitatul la stele noaptea.Este un Webkinz foarte special,si daca avetzi norocul sa fiti proprietarul unui Golden Retriver pretuiti-l caci este special.
Activitatile favorite ale unui
Golden Retriver sunt:

Like a Star @ heavenMersul la mare CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 996786.
Like a Star @ heaven Vizitarea lui arte CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 1672.

Like a Star @ heaven Cititul study

Like a Star @ heaven Coltul lui Quizz Idea
Like a Star @ heaven Gatitul unor prajituri delicioase CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 445825pe care dupaia le poate trimite cadou prietenilor CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 75481.
Like a Star @ heaven Aventuraaaaa CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 148896 .

Like a Star @ heaven Satul la soare sunny .

Orice ar fi,nu uita,un astfel de Webkinz intalnesti rar,este o mica raza de zoare binecuvantata ce merita apreciata.Te va iubi mereu si iti va fii aproape.INGRIJESTETI CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 426454EBKINZUL CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 100206 .

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 615872 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 615872 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 615872 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 615872 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 615872 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 615872 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 615872 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 615872 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 615872 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 615872 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 615872 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 615872 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 615872 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 615872 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 615872
CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 165817 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 165817 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 165817 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 165817 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 165817 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 165817 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 165817 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 165817 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 165817
CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 78686629 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 615872 Iubeste-l.Ingrijestel,Adoral,Protejeazal CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 615872
CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 165817 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 165817 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 165817 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 165817 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 165817 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 165817 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 165817 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 165817 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 165817

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354 CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 526354

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 45270172
Lenalee
Lenalee
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte fericitaaaaaaaaaaaaaa
Localizare Localizare : Pe pagina lui Pacthesis de pe Deviantart asteptand lansarea noului ei dating sim
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 136295

Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  Lenalee Vin 15 Iun 2012, 8:52 pm

MrCookieMonster a scris:
Proba 1 - rezultatele!
Sa vedem... Am citit toate descrierile si sunt absolut superbe, insa cateva m-au impresionat mai mult decat altele. Voi posta la fiecare in parte punctajele si premiile. Felicitari tuturor participantilor la proba 1 ! CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 268640


Adrian2003 - Descrierea ta e draguta, doar ca ma asteptam la mai multe expresii frumoase. Am zambit cand ai comparat Golden Retriever-ul cu marul golden - e o asemanare destul de ciudata cyclops , dar simpatica. Pe astazi nu ai un premiu, dar ai 1 Like a Star @ heaven pentru participare. Felicitari! CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 94243
Bidrye - Si descrierea ta a fost OK, desi titlul si prima propozitie la tine nu incep cu litera mare. Nu te voi depuncta pentru asta, insa propozitia Are nasul,ochii,genele si conturul gurii cu negru iar limba rosie,fundul gurii cu roz. nu mi-a prea placut. Nu poti descrie folosind expresia "fundul gurii". Stiu ce e acela si stiu ca nu e ceva urat, dar totusi, cand descrii, nu incepi sa enumeri culorile. Pe azi ai 1 Like a Star @ heaven pentru participare. Felicitari! CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 94243
Doriutza - Sincer, mi-a placut descrierea ta la nebunie I love you . Nu e nici lunga, nici scurta, ai cateva figuri de stil potrivite pe acolo, asa ca, pe azi ai locul 3 cu 3 Like a Star @ heaven + 1 Like a Star @ heaven participarea . Felicitari! CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 94243
Zinzimima - Ai descris catelusul intocmai, dar nu e ceea ce ma asteptam de la tine. Sunt sigura ca poti mai mult! Pe azi ai 1 Like a Star @ heaven , de incurajare. Multa bafta mai departe! I love you Felicitari! CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 94243
Sely01 - Iubesc descrierea ta! Dupa mine, e cea mai frumoasa! Desi, in prima propozitie, ai zis ca un catelus este considerat cel ai bun prieten al oului si m-am prapadit de ras lol! . Dar asta nu te impiedica sa iei locul 1 astazi, cu 5 Like a Star @ heaven + 1 Like a Star @ heaven participarea . Felicitari! CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 94243
Merry777 - Compunerea ai inceput-o foarte bine - ma gandeam sa-ti dau locul 2. Dar nu mi-a prea placut finalul, puteai sa te gandesti la ceva mai inventiv. pale Pe azi ai 1 Like a Star @ heaven , pentru participare. Felicitari! CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 94243
Malinuta - Descrierea ta e foarte lunga, dar stai calma, nu te-am depunctat pentru asta (si nici nu ti-am dat bonus pentru lungime). Sincer mi-a placut, si eu cred ca tu meriti locul 2, cu 4 Like a Star @ heaven + 1 Like a Star @ heaven participarea. Felicitari! CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 94243
Asa ca, iata punctajele voastre, intr-un clasament, pana acum :


Sely01 - 6 Like a Star @ heaven
Malinuta - 5 Like a Star @ heaven
Doriutza - 4 Like a Star @ heaven
Adrian2003 - 1 Like a Star @ heaven
Bidrye - 1 Like a Star @ heaven
Merry777 - 1 Like a Star @ heaven
Zinzimima - 1 Like a Star @ heaven


FELICITARI TUTUROR! CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 615872

Proba 1 s-a incheiat? CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 170612?Pot participa la cea de acum?La ce preoba se afla concursul?

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Images3swu
Lenalee
Lenalee
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte fericitaaaaaaaaaaaaaa
Localizare Localizare : Pe pagina lui Pacthesis de pe Deviantart asteptand lansarea noului ei dating sim
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 136295

Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  MrCookieMonster Sam 16 Iun 2012, 8:08 am

Imi pare rau ca nu am mai intrat, dar calculatorul meu se blocheaza pe forum! Acum am rezolvat cat-de-cat.

Cand isi va reveni PC-ul, vom continua concursul.
Intr-un fel, stam acum pe Stand by.
MrCookieMonster
MrCookieMonster
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : No more tears, no more crying ♥. ~ One Direction
Localizare Localizare : Webkinz World
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Maimuta
KinzCash : 185007

https://twitter.com/#!/WebkinzObsessed

Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  Malinuta Sam 16 Iun 2012, 5:10 pm

MrCookieMonster a scris:Imi pare rau ca nu am mai intrat, dar calculatorul meu se blocheaza pe forum! Acum am rezolvat cat-de-cat.

Cand isi va reveni PC-ul, vom continua concursul.
Intr-un fel, stam acum pe Stand by.

ok...
Malinuta
Malinuta
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Timpul trece prea repede...mi-as dori sa dormiteze...ca luna noptii...si sa devin iar copilul care eram....sa ramana copiii copii...pentru totdeauna.
Localizare Localizare : Husi
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 171030

Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  merry777 Sam 16 Iun 2012, 5:12 pm

MrCookieMonster a scris:Imi pare rau ca nu am mai intrat, dar calculatorul meu se blocheaza pe forum! Acum am rezolvat cat-de-cat.

Cand isi va reveni PC-ul, vom continua concursul.
Intr-un fel, stam acum pe Stand by.
Ok.... >;d<

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: Lansarea unui nou star! (MrCookieMonster) #31

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum