Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♥☻Panda's Botique ☻♥ Inchis pe vecie!

4 participanți

In jos

♥☻Panda's Botique ☻♥  Inchis pe vecie! Empty ♥☻Panda's Botique ☻♥ Inchis pe vecie!

Mesaj  ♥Teodora♥Teo Mar 21 Aug 2012, 10:54 am

Buna! Acesta este mall-ul meu! Magazinele sunt:

♥☻Panda's Botique ☻♥  Inchis pe vecie! 658155 Sfaturile lui MIAUMIAU - Va va sfatui cum sa va numiti animalutele,cum sa le decorati camera,cum sa le imbracati,etc.... Va va oferi cele mai bune sfaturi!

♥☻Panda's Botique ☻♥  Inchis pe vecie! 204611 Magazinul de produse al lui molly - Va va da mancare,sucure,ape,jucarii,jocuri si multe altele

♥☻Panda's Botique ☻♥  Inchis pe vecie! 162575 Magazinul de poze al Mellanyei - Va va face poze senzationale! Nu va puteti astepta de cat de sclipitoare si de unice vor fi ele!!


Cam atat. Am sa va mai arat!


Ultima editare efectuata de catre ♥Teodora♥Teo in Joi 23 Aug 2012, 4:28 pm, editata de 1 ori
♥Teodora♥Teo
♥Teodora♥Teo
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Pe webkinz.
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 130065

Sus In jos

♥☻Panda's Botique ☻♥  Inchis pe vecie! Empty Re: ♥☻Panda's Botique ☻♥ Inchis pe vecie!

Mesaj  ♥Teodora♥Teo Mar 21 Aug 2012, 10:58 am

Comandati! Avem de toate!
♥Teodora♥Teo
♥Teodora♥Teo
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Pe webkinz.
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 130065

Sus In jos

♥☻Panda's Botique ☻♥  Inchis pe vecie! Empty Re: ♥☻Panda's Botique ☻♥ Inchis pe vecie!

Mesaj  Lidia10 Mar 21 Aug 2012, 11:39 am

Vreau 3 poze cu ce vrei tu

Lidia10
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Pa...
Localizare Localizare : PA.........................
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 151216

Sus In jos

♥☻Panda's Botique ☻♥  Inchis pe vecie! Empty Re: ♥☻Panda's Botique ☻♥ Inchis pe vecie!

Mesaj  Sony.Mary.2002 Mar 21 Aug 2012, 5:35 pm

O poza care sa fie un mesaj pentru Deea!
Sony.Mary.2002
Sony.Mary.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Bucuresti si Ialomita
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 174932

http://www.my-page.blorgatuit.com

Sus In jos

♥☻Panda's Botique ☻♥  Inchis pe vecie! Empty Re: ♥☻Panda's Botique ☻♥ Inchis pe vecie!

Mesaj  mythomas Mar 21 Aug 2012, 5:36 pm

Vad ca-ti plac mult panda.Si mie Very Happy
Succes cu magazinul
P.S.
poti folosi poza de la mine pentru reclama.
mythomas
mythomas
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : e greu sa fii tu insati intr-o lume in care diferentele ne fac ciudati.Nu exista ttipe cool pentru ca aceste fete sau baietii pe care noi ii vedem cool nu sunt ei insasi.Sa te prefaci e mai usor dar mie nu-miplace.Incepe iar anul scolar si iar trebuie sa incep sa ma prefac ca cineva sa ma creada.Asta-i viata.Dar mi-as dori sa nu fie.
Localizare Localizare : Canapeaua din sufragerie,meditez ca sa ma pregatesc de nebunia scolii si clasei mele.
KinzCash : 139168

Sus In jos

♥☻Panda's Botique ☻♥  Inchis pe vecie! Empty Re: ♥☻Panda's Botique ☻♥ Inchis pe vecie!

Mesaj  ♥Teodora♥Teo Mar 21 Aug 2012, 6:01 pm

mythomas a scris:Vad ca-ti plac mult panda.Si mie ♥☻Panda's Botique ☻♥  Inchis pe vecie! 41447
Succes cu magazinul
P.S.
poti folosi poza de la mine pentru reclama.


Mersi de sfat si de incurajare! Pentru ca ai facut acest fapt,iti voi face o poza cu un panda!
♥Teodora♥Teo
♥Teodora♥Teo
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Pe webkinz.
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 130065

Sus In jos

♥☻Panda's Botique ☻♥  Inchis pe vecie! Empty Re: ♥☻Panda's Botique ☻♥ Inchis pe vecie!

Mesaj  mythomas Mar 21 Aug 2012, 6:07 pm

♥Teodora♥Teo a scris:
mythomas a scris:Vad ca-ti plac mult panda.Si mie ♥☻Panda's Botique ☻♥  Inchis pe vecie! 41447
Succes cu magazinul
P.S.
poti folosi poza de la mine pentru reclama.


Mersi de sfat si de incurajare! Pentru ca ai facut acest fapt,iti voi face o poza cu un panda!
merci dar astept la coada.fa-le mai intai comenzile fetelor si baietiilor din fata.
mythomas
mythomas
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : e greu sa fii tu insati intr-o lume in care diferentele ne fac ciudati.Nu exista ttipe cool pentru ca aceste fete sau baietii pe care noi ii vedem cool nu sunt ei insasi.Sa te prefaci e mai usor dar mie nu-miplace.Incepe iar anul scolar si iar trebuie sa incep sa ma prefac ca cineva sa ma creada.Asta-i viata.Dar mi-as dori sa nu fie.
Localizare Localizare : Canapeaua din sufragerie,meditez ca sa ma pregatesc de nebunia scolii si clasei mele.
KinzCash : 139168

Sus In jos

♥☻Panda's Botique ☻♥  Inchis pe vecie! Empty Re: ♥☻Panda's Botique ☻♥ Inchis pe vecie!

Mesaj  ♥Teodora♥Teo Mar 21 Aug 2012, 6:32 pm

Imi pare rau pentru deranj dar nu putem sa punem pozele momentand. Poza lui Djp este gata si una a lidiei. Am sa mai fac maine. Va multumim de intelegere
♥Teodora♥Teo
♥Teodora♥Teo
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Pe webkinz.
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 130065

Sus In jos

♥☻Panda's Botique ☻♥  Inchis pe vecie! Empty Re: ♥☻Panda's Botique ☻♥ Inchis pe vecie!

Mesaj  ♥Teodora♥Teo Mar 21 Aug 2012, 6:33 pm

mythomas a scris:
♥Teodora♥Teo a scris:
mythomas a scris:Vad ca-ti plac mult panda.Si mie ♥☻Panda's Botique ☻♥  Inchis pe vecie! 41447
Succes cu magazinul
P.S.
poti folosi poza de la mine pentru reclama.


Mersi de sfat si de incurajare! Pentru ca ai facut acest fapt,iti voi face o poza cu un panda!
merci dar astept la coada.fa-le mai intai comenzile fetelor si baietiilor din fata.


O poza de-a lidiei e gata si a ta lafel. Nu merge siteiul care le pun.

Pe cea a Soniei am sa o fac maine
♥Teodora♥Teo
♥Teodora♥Teo
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Pe webkinz.
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 130065

Sus In jos

♥☻Panda's Botique ☻♥  Inchis pe vecie! Empty Re: ♥☻Panda's Botique ☻♥ Inchis pe vecie!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum