Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te )

4 participanți

In jos

Vrei sa fi mai Eco?

 Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Vote_lcap0% Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Vote_lcap67% Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Vote_rcap 67% 
[ 2 ]
 Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Vote_lcap0% Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Vote_lcap0% Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Vote_lcap33% Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Vote_rcap 33% 
[ 1 ]
 Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Vote_lcap0% Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 3
 
 

 Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Empty Campanie:Mergi pe VERDE

Mesaj  Maria212212 Dum 22 Apr 2012, 12:31 pm

Probabil ati auzit de minutul eco sustinul de Magic FM care ne arata cat de poluanta este lumea asta si ne cam da un semnal de alarma

Din cate am auzit de minutul Eco acesta a vorbit despre golf

Golf-un sport foarte frumos


  • Pe cat e de frumos pe atat e de poluant
  • Gazonul e sustinut cu elemente chimice pentru a arata cat mai natural

Noi putem protesta impotriva gazoanelor intretinute chimice:

aceste gazoane sunt mult mai scumpe decat gazoanele obisnuite

pentru o iarba,sa se polueze asa de mult?

Haide sa ne unim si sa facem afise pe care putem sa le lipim la scoala cu acordul profesorilor
Maria212212
Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : Pe webkinz XD
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202834

http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

 Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Empty Re: Campanie:Mergi pe VERDE

Mesaj  Lidia10 Vin 20 Iul 2012, 3:44 pm

Ma inscriu

Lidia10
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Pa...
Localizare Localizare : PA.........................
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 151216

Sus In jos

 Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Empty Re: Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te )

Mesaj  bleki00 Lun 27 Aug 2012, 7:13 pm

E o idee buna dar nu cred ca lumea ar renunta la golf doar pentru poluare . . . Unii nu inteleg aceste lucruri . . Ati incercat ? Daca va merge voua poate pot totusi si altii !

bleki00
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : mai bine nu se putea
Localizare Localizare : Bulevardul Ms. Birdy nr. 3
KinzCash : 145822

http://fanteziidecopil.blogspot.ro/

Sus In jos

 Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Empty Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te )

Mesaj  bleki00 Lun 27 Aug 2012, 7:22 pm

Vreti sa schimbam lumea ? Sa oprim poluarea ? Sa facem planeta din nou verde ? Atunci bine ati venit la
Clubul - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! Macar sa incercam !!!

1 . Faceti un grup de copii sau colegi pt . campanie ;
2 . Realizati postere impreuna !
3 . Comunicati la cat mai multi oameni !

Daca credeti ca reusim , scrieti cat mai multi asta pt . ca e doar o idee !!!!!!!!!!!!!!! Si . . . . Sa oprim golful ! (Din cauza ganzonului - asta nu a fost chiar ideea mea . . . )

alien Let ' s get green ! alien

bleki00
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : mai bine nu se putea
Localizare Localizare : Bulevardul Ms. Birdy nr. 3
KinzCash : 145822

http://fanteziidecopil.blogspot.ro/

Sus In jos

 Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Empty Re: Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te )

Mesaj  mythomas Lun 27 Aug 2012, 7:41 pm

Eu sunt la o scoala eco singura din oras cred...sunt de acord.deci noi oricum ne implicam
mythomas
mythomas
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : e greu sa fii tu insati intr-o lume in care diferentele ne fac ciudati.Nu exista ttipe cool pentru ca aceste fete sau baietii pe care noi ii vedem cool nu sunt ei insasi.Sa te prefaci e mai usor dar mie nu-miplace.Incepe iar anul scolar si iar trebuie sa incep sa ma prefac ca cineva sa ma creada.Asta-i viata.Dar mi-as dori sa nu fie.
Localizare Localizare : Canapeaua din sufragerie,meditez ca sa ma pregatesc de nebunia scolii si clasei mele.
KinzCash : 139168

Sus In jos

 Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Empty Re: Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te )

Mesaj  Lidia10 Lun 27 Aug 2012, 7:41 pm

 Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Pizap.com10.70071444427594541346089095468

Dar eu am jucat minigolf pe iarba si o stropeau cu apa

Lidia10
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Pa...
Localizare Localizare : PA.........................
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 151216

Sus In jos

 Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te ) Empty Re: Club - Campanie : Haideti sa schimbam lumea ! ( uita - te )

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum