Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita

+17
CookieAndCupcake
Alexandru2002
Sonia-Maria.2002
Florin103
menu2004
doriutza
*MyLittlePuppy*
merry777
Teo13Teodora♥
::SONY::
anootza
CAYA 99
Adrian2003
bidrye
BrunoClau
Sony.Mary.2002
webkinzita
21 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita - Pagina 2 Empty Re: Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Dum 02 Dec 2012, 9:20 pm

Alexandru2002 a scris:Webkinz varste : 6-12 ani. Sa stii ca se joaca copii si 12+ . Asa ca...

Si florin, mai comentezi mult? Ca peste tot comentezi.
Florin, shut up!

Deci esti dus cu pluta deja
Ti-as trage o palma de ai zbura pana la cer....

Cauta subiect de cearta. Credeam ca e de treaba!

Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita - Pagina 2 Empty Re: Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita

Mesaj  menu2004 Mar 04 Dec 2012, 6:34 pm

Sony.Mary.2002 a scris:

Acesta este video-ul care l-am urmarit!


super clip!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

menu2004
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.


Sus In jos

Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita - Pagina 2 Empty Re: Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita

Mesaj  menu2004 Mar 04 Dec 2012, 6:37 pm

Florin103 a scris:Eu nu sunt de acord.La scoala mergi sa inveti carte nu sa joci WEBKINZ.In plus nu toti copii au calculator.Uni nici nu stiu ce este.Le duci la copii de la tara habar nu au ce este.


florin nu deveni ca mine.respinsa de cei de aici din cauza unei fete.fi dragut!eu nu ma simt bine ca cei de aici cred ca eu ii amenint.nu ajunge ca mine! Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita - Pagina 2 458243

menu2004
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.


Sus In jos

Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita - Pagina 2 Empty Re: Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita

Mesaj  CookieAndCupcake Mar 04 Dec 2012, 7:01 pm

menu2004 a scris:
Florin103 a scris:Eu nu sunt de acord.La scoala mergi sa inveti carte nu sa joci WEBKINZ.In plus nu toti copii au calculator.Uni nici nu stiu ce este.Le duci la copii de la tara habar nu au ce este.


florin nu deveni ca mine.respinsa de cei de aici din cauza unei fete.fi dragut!eu nu ma simt bine ca cei de aici cred ca eu ii amenint.nu ajunge ca mine! Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita - Pagina 2 458243
Auzi Florine,ia mai taci ca prea iti merge gura aia de ceva timp!Tocmai de aia!Unii copii nu au bani sa-si cumpere,asa webkinzii sunt adusi in scoli si dati copiilor,ce nu intelegi Rolling Eyes Inseamna ca esti greu de cap Rolling Eyes

CookieAndCupcake
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita - Pagina 2 Empty Re: Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita

Mesaj  Florin103 Mar 04 Dec 2012, 7:35 pm

CookieAndCupcake a scris:
menu2004 a scris:
Florin103 a scris:Eu nu sunt de acord.La scoala mergi sa inveti carte nu sa joci WEBKINZ.In plus nu toti copii au calculator.Uni nici nu stiu ce este.Le duci la copii de la tara habar nu au ce este.


florin nu deveni ca mine.respinsa de cei de aici din cauza unei fete.fi dragut!eu nu ma simt bine ca cei de aici cred ca eu ii amenint.nu ajunge ca mine! Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita - Pagina 2 458243
Auzi Florine,ia mai taci ca prea iti merge gura aia de ceva timp!Tocmai de aia!Unii copii nu au bani sa-si cumpere,asa webkinzii sunt adusi in scoli si dati copiilor,ce nu intelegi Rolling Eyes Inseamna ca esti greu de cap Rolling Eyes
Iar incepi.Nu mai termeni.

Florin103
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita - Pagina 2 Empty Re: Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita

Mesaj  menu2004 Vin 07 Dec 2012, 10:26 pm

CookieAndCupcake a scris:
menu2004 a scris:
Florin103 a scris:Eu nu sunt de acord.La scoala mergi sa inveti carte nu sa joci WEBKINZ.In plus nu toti copii au calculator.Uni nici nu stiu ce este.Le duci la copii de la tara habar nu au ce este.


florin nu deveni ca mine.respinsa de cei de aici din cauza unei fete.fi dragut!eu nu ma simt bine ca cei de aici cred ca eu ii amenint.nu ajunge ca mine! Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita - Pagina 2 458243
Auzi Florine,ia mai taci ca prea iti merge gura aia de ceva timp!Tocmai de aia!Unii copii nu au bani sa-si cumpere,asa webkinzii sunt adusi in scoli si dati copiilor,ce nu intelegi Rolling Eyes Inseamna ca esti greu de cap Rolling Eyes

ai mare dreptate!(nu florin)

menu2004
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.


Sus In jos

Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita - Pagina 2 Empty Re: Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita

Mesaj  Laur77 Sam 15 Dec 2012, 8:03 pm

E o idee buna! In clasele 1-3 aveam Webkinz ( sau parca din 2-3 ), apoi i-am spus unui coleg, apoi si-a luat si el.. apoi aveau destul de multe persoane Very Happy

Vreo... 5-6 copii ( si cu mine )
Mai toata clasa stie de Webkinz. Dar acum sunt la alta scoala. Nu am venit aici ca am vrut. In semestrul 2 vreau sa ma mut inapoi Twisted Evil
Dar sa nu vorbim despre asta aici...

Nu ai nevoie de plus ca sa te joci pe internet. La ora de informatica, daca e internet ( aici nu e Sad ) poti sa te joci Webkinz Very Happy

Dar alti copii, ce nu au aflat de Webkinz, daca ar afla in a 7-a ar rade de cei care au Sad

Laur77
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita - Pagina 2 Empty Re: Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita

Mesaj  sely01 Joi 27 Dec 2012, 5:02 pm

Nimeni nu prea mai cumpara W X_X

sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita - Pagina 2 Empty Re: Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita

Mesaj  anto104264 Sam 12 Ian 2013, 5:56 pm

sely01 a scris:Nimeni nu prea mai cumpara W X_X
Cum sa nu!LA mine in oras magazinele sunt pline cu webkinzi fara coduri!

anto104264
Lil'Kinz
Lil'Kinz


Sus In jos

Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita - Pagina 2 Empty Re: Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita

Mesaj  Adrian2003 Sam 12 Ian 2013, 9:36 pm

Toti copiii din clasa mea au renuntat la Webkinz. Dintre care si eu.
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita - Pagina 2 Empty Re: Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita

Mesaj  Rainbow_Dash Lun 14 Ian 2013, 2:48 pm

Adrian2003 a scris:Toti copiii din clasa mea au renuntat la Webkinz. Dintre care si eu.

Pacat. Eu sunt de acord cu propunerea de a aduce webkinz in scoli.

Eu am numai ponei si animale cu copite webkinz, si, desi am 15 ani, ma mai joc cu ei
Rainbow_Dash
Rainbow_Dash
KinzKlip
KinzKlip

Stare de spirit Stare de spirit : Cool! :D
Localizare Localizare : in Ponyville
KinzCash : 125658

Sus In jos

Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita - Pagina 2 Empty Re: Sa aducem Webkinzii in scoli! Sony.Mary.2002+Webkinzita

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum