Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

La biblioteca

+2
menu2004
madalinasv2
6 participanți

In jos

La biblioteca  Empty La biblioteca

Mesaj  madalinasv2 Dum 25 Noi 2012, 7:18 pm

Bine ai venit ''La biblioteca''!
Cumpara carti de la biblioteca sau imprumuta-le!
La biblioteca  520860 Daca vrei sa cumperi carti , scrie aici utilizatorul tau , adauga-ma la madalinasv si ti le trimit.
Daca vrei sa imprumuti carti , adauga-ma la id-ul de mess madalina04mada pentru a te invita la biblioteca!
Mixi este vanzatoarea , iar Sparky este seful bibliotecii.
Incearca sa citesti cat mai mult! Iti va fii de folos!

Te invitam la noi cu mare drag! La biblioteca  520860

Semnat: Mixi La biblioteca  570903 si Sparky .

Aceasta este biblioteca:

La biblioteca  Cono-f5ef6e56a46ef69f85ead33b0c016b115ab000f3

Carti care le poti cumpara :

http://webkinzromania.ro/wp-content/gallery/copiiiwr_1/lav-60a6ab35fd1945afbcefe45691ed2e56b00ca0e3.jpg
La biblioteca  943254
madalinasv2
madalinasv2
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Putin cam nervoasa si agitata.
Localizare Localizare : Webkinz! ^.^
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 133058

http://Am un blogg , dar am uitat care eraa . :)

Sus In jos

La biblioteca  Empty Re: La biblioteca

Mesaj  menu2004 Joi 29 Noi 2012, 5:45 pm

pentru webkinz?sau ce?asta e forum nu plictiseala! Rolling Eyes
menu2004
menu2004
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : eu sunt cea mai mare fana a lui clawdeen! :) (se scrie cu 2 de e) plus fan zendaya.
Localizare Localizare : cumpara o colectie intreaga monster high apoi la al 3-lea apus spune:an tantiri mogudan cara cara si.o papusa iti va spune ca stau la o casa din bucuresti langa era shopping city park.vei vedea o babuta care cerseste.da-i 30 lei si iti spune sa pleci in iasi.sa te duci in iasi la carffoure felicia.la noriel afli ca sunt client fidel.du-te la palas si afli cas client SI MAI FIDEL. mergi la covrigaria krantz de langa palas si doamna iti va spune ca zi de zi vin la ea dupa scoala.te duci langa macelaria cu paine si dupa semafor e o strada.mergi tot inaite si faci dreapta spre cartierul,,platoul insorit``.la poarta e gardianul.spui ca o cunosti pe fata doamnei de la casa din jak si vrejul de fasole.el iti arata casa mea. :D :D :D
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 132540

Sus In jos

La biblioteca  Empty Re: La biblioteca

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Dum 02 Dec 2012, 8:49 am

menu2004 a scris:pentru webkinz?sau ce?asta e forum nu plictiseala! Rolling Eyes


Menu,esti cel mai ENERVANT membru!
Las-o in pace! Are o idee originala!
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now" Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168230

Sus In jos

La biblioteca  Empty Re: La biblioteca

Mesaj  BrunoClau Dum 02 Dec 2012, 1:45 pm

menu2004 a scris:pentru webkinz?sau ce?asta e forum nu plictiseala! Rolling Eyes
NU iITI ESTE RUSINE! Exclamation Question AI JIGNIT PE CINEVA, AI SUPARAT-O PE MADALINA! Razz SI PE RESUTUL CU COMENTARIILE TALE ! CU INTRECERILE TALE... MACAR BIBLIOTECA ASTA ESTE UN LOC LINISTIT, CU UN TOPIC POTRIVIT! Wink
BrunoClau
BrunoClau
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita ca un bob de mazare!
Localizare Localizare : Romniaaaaa!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 374668

Sus In jos

La biblioteca  Empty Re: La biblioteca

Mesaj  Rossella12 Dum 02 Dec 2012, 5:52 pm

menu2004 a scris:pentru webkinz?sau ce?asta e forum nu plictiseala! Rolling Eyes

Draga Menu,nu vreau Ban si nici o cearta cu ceilalti....dar vreau sa stii oficial as busi claculatorul cand te vad comentand.........

Viata nu-i o intrecere ....stii in viata trebuie sa-i accepti si pe ceilalti...nimeni nu-i perfect ....Mada a creeat ceva frumos pentru noi ... si ca sa stii.... acest forum e o comunitate...toti usntem prieteni ..d.eci macar din politete ai fi putut spune ceva mai diplomat...zice si eu ( am facut-o intentionat)

vrei prieteni??? Atunci coboara in lumea noastra unde cu totii suntem egali si nu toata viata este o intrecere in lucruri Monster high sau Hello Kitty ....am inteles ca-tip lac.... mie de exempu imi face placere sa pictez...nu inseamna ca voi face intreceri pentru orice lucru care-mi place ....hai sa facem intrecere pe cine mananca mai mult ........

Asa ca lasa-ne in pace ..... daca Deea Dumnezeu s-o ierte ar fi fost aici ne-ar fi inteles si nu mi-ar fi dat banm pentru parere...sper ca asa a ramas...... Smile
Rossella12
Rossella12
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : so Happy:)
Localizare Localizare : Oras:))))
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 131842

Sus In jos

La biblioteca  Empty Re: La biblioteca

Mesaj  menu2004 Mar 04 Dec 2012, 6:25 pm

nu am scris eu asta!prietena mea denisa e o ticaloasa si cei de la scoala o urau si inaite sa descopar asta iam dat parola si nm de utilizator al meu de aici!e tare dragut acest subiect si biblioteca e bine organizata!adica e o idee foarte buna si imi plac cartile! La biblioteca  458243 La biblioteca  458243 La biblioteca  458243
va rog!credetima!
nu am vrut sa scriu asta si nici macar eu nu am scriso!
si altele poate da dar ea intra des pe contul meu si miam schimbat parola!
va rog credetima! La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612
daca as fi scriso eu mias fi tras o palma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
menu2004
menu2004
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : eu sunt cea mai mare fana a lui clawdeen! :) (se scrie cu 2 de e) plus fan zendaya.
Localizare Localizare : cumpara o colectie intreaga monster high apoi la al 3-lea apus spune:an tantiri mogudan cara cara si.o papusa iti va spune ca stau la o casa din bucuresti langa era shopping city park.vei vedea o babuta care cerseste.da-i 30 lei si iti spune sa pleci in iasi.sa te duci in iasi la carffoure felicia.la noriel afli ca sunt client fidel.du-te la palas si afli cas client SI MAI FIDEL. mergi la covrigaria krantz de langa palas si doamna iti va spune ca zi de zi vin la ea dupa scoala.te duci langa macelaria cu paine si dupa semafor e o strada.mergi tot inaite si faci dreapta spre cartierul,,platoul insorit``.la poarta e gardianul.spui ca o cunosti pe fata doamnei de la casa din jak si vrejul de fasole.el iti arata casa mea. :D :D :D
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 132540

Sus In jos

La biblioteca  Empty Re: La biblioteca

Mesaj  CookieAndCupcake Mier 05 Dec 2012, 3:39 pm

menu2004 a scris:nu am scris eu asta!prietena mea denisa e o ticaloasa si cei de la scoala o urau si inaite sa descopar asta iam dat parola si nm de utilizator al meu de aici!e tare dragut acest subiect si biblioteca e bine organizata!adica e o idee foarte buna si imi plac cartile! La biblioteca  458243 La biblioteca  458243 La biblioteca  458243
va rog!credetima!
nu am vrut sa scriu asta si nici macar eu nu am scriso!
si altele poate da dar ea intra des pe contul meu si miam schimbat parola!
va rog credetima! La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612 La biblioteca  170612
daca as fi scriso eu mias fi tras o palma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Da,siguuuur Rolling Eyes
CookieAndCupcake
CookieAndCupcake
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Like a wolf <3 Keep calm and LOVE WOLVES
Localizare Localizare : Pe scaun,LOOL =))
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 138244

Sus In jos

La biblioteca  Empty Re: La biblioteca

Mesaj  madalinasv2 Vin 07 Dec 2012, 4:43 pm

Menu2004 , eu am inventat aceasta biblioteca pentru a citii , sa vezi cat de mult valoreaza o carte! Exclamation
Insa , Sparky police , a avut grija de tine , si te-a scos afara de ''La biblioteca~''.
bye Bye-bye , menu2004!
Psss: nu va cert pe voi , dragilor , decat pe menu , cea mai enervanta de pe forum! love
Pwp , si sarbatori fericite de Craciun alaturi de cei dragi. La biblioteca  407847
madalinasv2
madalinasv2
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Putin cam nervoasa si agitata.
Localizare Localizare : Webkinz! ^.^
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 133058

http://Am un blogg , dar am uitat care eraa . :)

Sus In jos

La biblioteca  Empty Re: La biblioteca

Mesaj  madalinasv2 Vin 07 Dec 2012, 4:51 pm

La biblioteca  293388 Multumesc muuuuult de muuuult celor care au zis despre mine . La biblioteca  227794
Si oricum , menu nu m-a suparat , ci .......... doar ... m-a jignit. Crying or Very sad
Exclamation Si oricum , fato , daca te mai prind p'aici , vai de tine! Embarassed
Laughing
Scuzati-mi intrarea . Smile
A dat zapada pe la voi? La biblioteca  293388
La mine da , dar e pe cale sa se topeasca . Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
madalinasv2
madalinasv2
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Putin cam nervoasa si agitata.
Localizare Localizare : Webkinz! ^.^
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 133058

http://Am un blogg , dar am uitat care eraa . :)

Sus In jos

La biblioteca  Empty Re: La biblioteca

Mesaj  madalinasv2 Vin 07 Dec 2012, 5:01 pm

menu2004 a scris:pentru webkinz?sau ce?asta e forum nu plictiseala! Rolling Eyes
Crying or Very sad Nu intelegi? Eu am creeat biblioteca bine organizata [nu vreau sa ma laud Laughing ], cu carti ce le poti cumpara .
Tu ai o biblioteca? Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation ARAT-O!
Nici nu bine ai intrat pe forum ca , vai de mine , asta e forum , nu plictiseala! Question Exclamation
Nu judeca pe altii , nimeni nu e perfect. police
Pot sa te judec si eu , de ce ai mai intrat pe forumul magazine daca na-i nici unul scratch ?
Na , pa , distractie placuta de stat la calculator in loc sa te inveti sa citesti. bye
madalinasv2
madalinasv2
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Putin cam nervoasa si agitata.
Localizare Localizare : Webkinz! ^.^
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 133058

http://Am un blogg , dar am uitat care eraa . :)

Sus In jos

La biblioteca  Empty Re: La biblioteca

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Vin 07 Dec 2012, 7:28 pm

madalinasv2 a scris:
menu2004 a scris:pentru webkinz?sau ce?asta e forum nu plictiseala! Rolling Eyes
Crying or Very sad Nu intelegi? Eu am creeat biblioteca bine organizata [nu vreau sa ma laud ], cu carti ce le poti cumpara .
Tu ai o biblioteca? Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation ARAT-O!
Nici nu bine ai intrat pe forum ca , vai de mine , asta e forum , nu plictiseala! Question Exclamation
Nu judeca pe altii , nimeni nu e perfect. police
Pot sa te judec si eu , de ce ai mai intrat pe forumul magazine daca na-i nici unul scratch ?
Na , pa , distractie placuta de stat la calculator in loc sa te inveti sa citesti. bye

Nu te-am criticat noi,doar menu. NOI ti-am pus parte! E o idee originala cu biblioteca. Multi au dar doar cu poze,dar tu ai insa cu webkinz,ceea ce e special!
Se vede ca MENU are 8 ani(LOOL)
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now&quot; Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168230

Sus In jos

La biblioteca  Empty Re: La biblioteca

Mesaj  menu2004 Vin 07 Dec 2012, 10:05 pm

madalinasv2 a scris:Menu2004 , eu am inventat aceasta biblioteca pentru a citii , sa vezi cat de mult valoreaza o carte! Exclamation
Insa , Sparky La biblioteca  154305 , a avut grija de tine , si te-a scos afara de ''La biblioteca~''.
La biblioteca  41835 Bye-bye , menu2004!
Psss: nu va cert pe voi , dragilor , decat pe menu , cea mai enervanta de pe forum! La biblioteca  615872
Pwp , si sarbatori fericite de Craciun alaturi de cei dragi. La biblioteca  407847

mie imi plac cartile!daca nu credeti povestea cu denisa intrebatio pe COOKIEANDCUPCAKE!
ei iam explicato complet!vorba mea:
de La biblioteca  636560ce La biblioteca  636560sunt La biblioteca  636560prietena La biblioteca  636560cu La biblioteca  636560denisa! La biblioteca  636560
la naiba! La biblioteca  636560 La biblioteca  636560 La biblioteca  636560 La biblioteca  636560 La biblioteca  636560
menu2004
menu2004
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : eu sunt cea mai mare fana a lui clawdeen! :) (se scrie cu 2 de e) plus fan zendaya.
Localizare Localizare : cumpara o colectie intreaga monster high apoi la al 3-lea apus spune:an tantiri mogudan cara cara si.o papusa iti va spune ca stau la o casa din bucuresti langa era shopping city park.vei vedea o babuta care cerseste.da-i 30 lei si iti spune sa pleci in iasi.sa te duci in iasi la carffoure felicia.la noriel afli ca sunt client fidel.du-te la palas si afli cas client SI MAI FIDEL. mergi la covrigaria krantz de langa palas si doamna iti va spune ca zi de zi vin la ea dupa scoala.te duci langa macelaria cu paine si dupa semafor e o strada.mergi tot inaite si faci dreapta spre cartierul,,platoul insorit``.la poarta e gardianul.spui ca o cunosti pe fata doamnei de la casa din jak si vrejul de fasole.el iti arata casa mea. :D :D :D
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 132540

Sus In jos

La biblioteca  Empty Re: La biblioteca

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum