Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5 eroi de legenda

4 participanți

In jos

5 eroi de legenda Empty 5 eroi de legenda

Mesaj  ☆Lidia☆STAR☆ Sam 15 Dec 2012, 8:21 am

L-ati vazut? Eu da! si o sa il mai vad odata 5 eroi de legenda 41447

Personaje (fanclub) :

Jack inghet:

5 eroi de legenda Rise-of-the-Guardians-Timeline-Covers-rise-of-the-guardians-32401340-851-315

Zana maseluta: eu 5 eroi de legenda 41447; Sonia-Maria.2002

5 eroi de legenda Rise-of-the-Guardians-Timeline-Covers-rise-of-the-guardians-32401348-851-315

Mos Craciun :

5 eroi de legenda Rise-of-the-Guardians-Timeline-Covers-rise-of-the-guardians-32401341-851-315

Mos Ene:

5 eroi de legenda Rise-of-the-Guardians-Timeline-Covers-rise-of-the-guardians-32401345-851-315

Iepurasul de pasti:

5 eroi de legenda Rise-of-the-Guardians-Timeline-Covers-rise-of-the-guardians-32401337-851-315

Omul negru (Bau-bau) :

5 eroi de legenda Rise-of-the-Guardians-Timeline-Covers-rise-of-the-guardians-32401342-851-315


Ultima editare efectuata de catre ☆Lidia☆STAR☆ in Dum 16 Dec 2012, 4:34 pm, editata de 1 ori
☆Lidia☆STAR☆
☆Lidia☆STAR☆
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ♥ Clau is back! And me too ♥
Localizare Localizare : ♥ Alaturi de Clau si Lau ♥
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 139163

Sus In jos

5 eroi de legenda Empty Re: 5 eroi de legenda

Mesaj  Florin103 Sam 15 Dec 2012, 8:35 pm

Eu sunt la tara.Nu am cinematograf.
Florin103
Florin103
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Sange peste tot
Localizare Localizare : in Cimitir
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 208888

Sus In jos

5 eroi de legenda Empty Re: 5 eroi de legenda

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Dum 16 Dec 2012, 9:06 am

Florin,il poti vedea pe net!
www.cinemax.ro
www.cinemax.com

Cauta-l in unul dintre link-urile astea!

As vrea sa fiu Zana Maseluta. Am poster cu ei.
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now" Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168230

Sus In jos

5 eroi de legenda Empty Re: 5 eroi de legenda

Mesaj  Florin103 Dum 16 Dec 2012, 9:57 am

Sonia-Maria.2002 a scris:Florin,il poti vedea pe net!
www.cinemax.ro
www.cinemax.com

Cauta-l in unul dintre link-urile astea!

As vrea sa fiu Zana Maseluta. Am poster cu ei.
Nu am sonor la calculator de 2 ani.
Florin103
Florin103
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Sange peste tot
Localizare Localizare : in Cimitir
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 208888

Sus In jos

5 eroi de legenda Empty Re: 5 eroi de legenda

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Lun 17 Dec 2012, 12:37 pm

Florin103 a scris:
Sonia-Maria.2002 a scris:Florin,il poti vedea pe net!
www.cinemax.ro
www.cinemax.com

Cauta-l in unul dintre link-urile astea!

As vrea sa fiu Zana Maseluta. Am poster cu ei.
Nu am sonor la calculator de 2 ani.

Pacat. Dar poti sa citesti(daca are traducere) Nu l-am vazut. Smile
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now" Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168230

Sus In jos

5 eroi de legenda Empty Re: 5 eroi de legenda

Mesaj  Adrian2003 Lun 17 Dec 2012, 2:48 pm

nu l-am vazut.
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

5 eroi de legenda Empty Re: 5 eroi de legenda

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum