Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cont expirat...

+3
☆Lidia☆STAR☆
Sonia-Maria.2002
IStoleYourWebkinz
7 participanți

In jos

cont expirat... Empty cont expirat...

Mesaj  IStoleYourWebkinz Mar 25 Dec 2012, 12:25 pm

buna...am o intrebare despre webkinz...
Contul meu a ''expirat'' ieri(s-a implinit un an de la ultimul webkinz)si eu stiam ca totusi poti intra sa te mai joci chiar daca nu ai atatea activitati permise ca inainte...ei bine nu mai pot sa intru...(zice 'user expired')Dar unei prietene ii merge chiar daca ei i-a ''expirat'' acum vreo 3 saptamani Sad cum pot rezolva chestia asta??Si de ce ei ii merge si mie nu? Mad Mad Mad Mad Mad
IStoleYourWebkinz
IStoleYourWebkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...fara cuvinte!!
Localizare Localizare : I'm Dashie's room mate ^ ^
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 143460

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Mar 25 Dec 2012, 12:33 pm

Te pot ajuta!
Intri acolo unde iti scrii ID-ul si parola.
Dai pe ti-ai uitat parola si rezolvi pasii. La sfarsit,iti va da un cod. Acela il folosesti ca parola.
sAu, iti scrii parola si numele(fara sa dai ti-ai uitat parola) scrii parola de pe cont.
Si poate iti cere sa iti scrii codul de la animalut. Il scrii si dai valideaza
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now" Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168230

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  IStoleYourWebkinz Mar 25 Dec 2012, 12:42 pm

OFF...nu-i asta...imi stiu parola si am incercat sa mi-o schimb cum mi ai zis tu de vreo 5 ori si cand dau ''begin playing'' zice 'user expired' Mad Mad Mad Mad SI FRATEE m-am chinuit 3 ani pe contul asta si am mai fost member de cateva ori si am pe el peste 20 webkinzi..nu vreau sa-l pierd acum dupa tot cat m-am chinuit... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ma enerveaza ca zice intruna 'user expired' si faza e ca trb sa mearga...la alte persoane carora le-a 'expirat' merge Mad Mad
IStoleYourWebkinz
IStoleYourWebkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...fara cuvinte!!
Localizare Localizare : I'm Dashie's room mate ^ ^
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 143460

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Mar 25 Dec 2012, 1:26 pm

IStoleYourWebkinz a scris:OFF...nu-i asta...imi stiu parola si am incercat sa mi-o schimb cum mi ai zis tu de vreo 5 ori si cand dau ''begin playing'' zice 'user expired' Mad Mad Mad Mad SI FRATEE m-am chinuit 3 ani pe contul asta si am mai fost member de cateva ori si am pe el peste 20 webkinzi..nu vreau sa-l pierd acum dupa tot cat m-am chinuit... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ma enerveaza ca zice intruna 'user expired' si faza e ca trb sa mearga...la alte persoane carora le-a 'expirat' merge Mad Mad

Poate e o eroare. Incearca sa le trimeti celor de la Ganz un mesaj. Intri pe www.ganz-estore.com Si le cauti adresa de mail a lor.
Eu sus ti-am pus 2 varietati.
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now" Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168230

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  ☆Lidia☆STAR☆ Mar 25 Dec 2012, 1:27 pm

Trimite mail la Ganz (TM) Wink
☆Lidia☆STAR☆
☆Lidia☆STAR☆
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ♥ Clau is back! And me too ♥
Localizare Localizare : ♥ Alaturi de Clau si Lau ♥
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 139163

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  IStoleYourWebkinz Mar 25 Dec 2012, 6:04 pm

ok...dar care e e-mailul lor?? Ca aici nu vad decat nr de tel al sediului din America.... Suspect
IStoleYourWebkinz
IStoleYourWebkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...fara cuvinte!!
Localizare Localizare : I'm Dashie's room mate ^ ^
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 143460

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  IStoleYourWebkinz Mar 25 Dec 2012, 6:23 pm

ok...le-am trimis celor de la webkinz o cerere...sper sa raspunda si nu doar sa primesc un mesaj cu ''sunteti un membru important al comunitatii va raspundem cat mai rpd blah blah blah'' sau ceva de genul... undecided
IStoleYourWebkinz
IStoleYourWebkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...fara cuvinte!!
Localizare Localizare : I'm Dashie's room mate ^ ^
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 143460

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Mier 26 Dec 2012, 1:33 pm

IStoleYourWebkinz a scris:ok...le-am trimis celor de la webkinz o cerere...sper sa raspunda si nu doar sa primesc un mesaj cu ''sunteti un membru important al comunitatii va raspundem cat mai rpd blah blah blah'' sau ceva de genul... undecided

In maxim 2-3 zile iti vor trimite raspunsul Very Happy
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now" Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168230

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  Adrian2003 Mier 26 Dec 2012, 3:19 pm

Conturile W. stiu ca nu expira... scratch
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  IStoleYourWebkinz Mier 26 Dec 2012, 7:28 pm

YUP yes asa stiam si eu... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad si le-am trimis celor de la wb un e mail in care am scris MARE SI FRUMOS ca nu pot sa mai intru pe cont ca zice ''user expired'' si cica: ''intra pe cont si da-i la Contact us''.....*GENIUS* Mad Mad Mad Mad
IStoleYourWebkinz
IStoleYourWebkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...fara cuvinte!!
Localizare Localizare : I'm Dashie's room mate ^ ^
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 143460

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  sely01 Joi 27 Dec 2012, 12:08 am

Stai.. nu poti intra deloc pe cont?! Nu e normal No .
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  IStoleYourWebkinz Joi 27 Dec 2012, 10:04 am

NU...de fiecare data cand vreau sa intru scrie 'User Expired' Mad Mad Mad il mai las un pic poate isi revine singur..daca nu o sa iau un card Member Deluxe(nu trebuie sa intru pe cont,doar il bag la e store)si poate o sa mearga... Sad Sad
IStoleYourWebkinz
IStoleYourWebkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...fara cuvinte!!
Localizare Localizare : I'm Dashie's room mate ^ ^
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 143460

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  sely01 Joi 27 Dec 2012, 10:34 am

IStoleYourWebkinz a scris:NU...de fiecare data cand vreau sa intru scrie 'User Expired' cont expirat... 636560 cont expirat... 636560 cont expirat... 636560 il mai las un pic poate isi revine singur..daca nu o sa iau un card Member Deluxe(nu trebuie sa intru pe cont,doar il bag la e store)si poate o sa mearga... cont expirat... 458243 cont expirat... 458243
Uite, incearca sa-ti schimbi parola. Poate asa merge. Eu nu am fost in situatia ta, dar, ma gandesc ca unde scrie "User Expired" iti apra undeva "Play Game" , sau asa ceva. Asa ar fi normal.
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  IStoleYourWebkinz Joi 27 Dec 2012, 10:36 am

Tot nu merge Mad Mad Mad cred ca mi-am schimbat-o de vreo 5 ori si degeaba... Crying or Very sad Crying or Very sad
IStoleYourWebkinz
IStoleYourWebkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...fara cuvinte!!
Localizare Localizare : I'm Dashie's room mate ^ ^
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 143460

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  sely01 Joi 27 Dec 2012, 10:38 am

IStoleYourWebkinz a scris:Tot nu merge cont expirat... 636560 cont expirat... 636560 cont expirat... 636560 cred ca mi-am schimbat-o de vreo 5 ori si degeaba... cont expirat... 170612 cont expirat... 170612
Ok,atunci poti trimite un mail la Ganz [in engleza] , caci conturile WR au fost hackerite. Dar, ne poti trimite o poza sa vedem ce arata? :o3
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  IStoleYourWebkinz Joi 27 Dec 2012, 10:40 am

le-am trimis celor de la wb un e mail in care am scris MARE SI FRUMOS ca nu pot sa mai intru pe cont ca zice ''user expired'' si cica: ''intra pe cont si da-i la Contact us''.....*GENIUS* Mad Mad Mad Mad
uite aici e-mailul:
Hello,

Thank you for your question.

You have inquired about an issue that occurs in Webkinz World. To find the answer to your question, please log into Webkinz World and click on 'Contact Us' (located in the menu on the front page of the Kinzville Times Newspaper).

You'll be able to find your question in the menu on the Contact Us page, click on it, and have an answer sent to your Kinzpost.

If you are still unable to find the answer to your question, please call so that we can further assist you with your issue. If you are living in North America we will need you to call 1-866-932-5469, Monday to Friday, between 9am and 6pm Eastern Standard Time and provide more information. Please have your account information and secret code handy for account verification.

Please note that we can only speak to adults over the age of 18.

Thank you,

Webkinz Consumer Support

Code_~PDR~|1023042|1013
IStoleYourWebkinz
IStoleYourWebkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...fara cuvinte!!
Localizare Localizare : I'm Dashie's room mate ^ ^
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 143460

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  Adrian2003 Joi 27 Dec 2012, 2:59 pm

woo affraid
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  BrunoClau Joi 27 Dec 2012, 3:19 pm

ce naspa. daca nu poti intra pe W, cum sa le trimiti mesaj in webkinz world?
BrunoClau
BrunoClau
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita ca un bob de mazare!
Localizare Localizare : Romniaaaaa!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 374668

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  IStoleYourWebkinz Joi 27 Dec 2012, 3:23 pm

EXACT!! Mad Mad Mad 'Inteligenta' celor de la wb...destepti de sparg Mad Mad
IStoleYourWebkinz
IStoleYourWebkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...fara cuvinte!!
Localizare Localizare : I'm Dashie's room mate ^ ^
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 143460

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  IStoleYourWebkinz Joi 27 Dec 2012, 3:31 pm

totusi sper sa se rezolve de la sine...si sa nu fi intrat un hacker(dar nu prea are cum ca nu ar fi nimeni atat de idiot ca sa foloseasca 1000 de programe doar pt un cont de webkinz si nu stiu pe nimeni care sa mi faca in ciuda...)nu vreau sami pierd contul dupa ce m am chinuit 3 ani...sper ca totusi sa gaseasca cnv o solutie Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
IStoleYourWebkinz
IStoleYourWebkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...fara cuvinte!!
Localizare Localizare : I'm Dashie's room mate ^ ^
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 143460

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  sely01 Dum 30 Dec 2012, 12:28 am

Ai rezolvat? :o3
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  IStoleYourWebkinz Dum 30 Dec 2012, 10:45 am

nahh tot nu merge Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Poate vor intra cei de la WB romania sa ma ajute.....in orice caz,cred ca o sa mi iau card Deluxe pt ca asa nu trebuie sa intru pe cont ci doar pe eStore si poate o sa deblocheze contul....
IStoleYourWebkinz
IStoleYourWebkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...fara cuvinte!!
Localizare Localizare : I'm Dashie's room mate ^ ^
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 143460

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  diana333 Joi 03 Ian 2013, 10:33 am

ce ti-au raspuns cei de la ganz? cont expirat... 642450 e o problema de la ei? cont expirat... 244133
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133458

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  IStoleYourWebkinz Joi 03 Ian 2013, 11:29 am

Hello,

Thank you for your question.

You have inquired about an issue that occurs in Webkinz World. To find the answer to your question, please log into Webkinz World and click on 'Contact Us' (located in the menu on the front page of the Kinzville Times Newspaper).

You'll be able to find your question in the menu on the Contact Us page, click on it, and have an answer sent to your Kinzpost.

If you are still unable to find the answer to your question, please call so that we can further assist you with your issue. If you are living in North America we will need you to call 1-866-932-5469, Monday to Friday, between 9am and 6pm Eastern Standard Time and provide more information. Please have your account information and secret code handy for account verification.

Please note that we can only speak to adults over the age of 18.

Thank you,

Webkinz Consumer Support

Code_~PDR~|1023042|1013
asta mi-au zis...eu le scriu frumos ca nu pot intra pe cont si ei imi zic sa intru si sa dau la contact us... Mad Mad
IStoleYourWebkinz
IStoleYourWebkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...fara cuvinte!!
Localizare Localizare : I'm Dashie's room mate ^ ^
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 143460

Sus In jos

cont expirat... Empty Re: cont expirat...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum