Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

i love all animals

+4
cosmin1234
anto104264
::SONY::
diana333
8 participanți

In jos

i love all animals Empty i love all animals

Mesaj  diana333 Mier 16 Ian 2013, 6:52 pm

ei bine.....stiu sunt noua dar imi plac mult povestile asa ca ma-m decis mult sa imi fac un micro dar nu cred ca voi pune in fiecare zi i love all animals 458243 am multa tema ca toata lumea ma rog fiindca vineri am un orar foarte usor nu am romana si matematica nu este nevoie sa imi fac tema pe vineri se stie de la inceput cum am spus sunt noua si nu stiu sa fac poze poate voi reusi mai tarziu i love all animals 41447 de aceea aici voi fii mai multe povesti nu ma pricep la compusul poezilor prea bine poate voi posta acum sau maine ma voi gandi la personaje si povesti sau pur si simplu voi compune niste povesti cu personaje la intamplare i love all animals 978826
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  ::SONY:: Mier 16 Ian 2013, 7:15 pm

Doresti sa iti spun cum se fac pozele? (pozele atrag mai nulti cititori) Smile
::SONY::
::SONY::
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Sf Valentin! *-* Astept poate cineva imi va zice ceva.... :(
Localizare Localizare : Orasul Temelor, MOLDOVA
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 153081

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  diana333 Mier 16 Ian 2013, 7:22 pm

da desigur ti-am trimis un mp i love all animals 41447 dar sa nu deviem de la subiect
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  diana333 Joi 17 Ian 2013, 8:57 pm

nu pot acum sa scriu povesti fiindca e seara dar faceti cunostinta cu personajele:

i love all animals 697359= tommy o pisica lil kinz este foarte prietenoas si curioas ii place la nebunie jeleul rosu si ii place jucarie dr.quack

i love all animals 224293= merry o pom pom kitty lil kinz este putin timida dar foarte creativa ii plac mult bezele si bine inteles ii place sa picteze pe sevaletul ei

i love all animals 874599= candy un pudel dragut si foarte bun cu prieteni lui mereu sare in ajutorul tuturor de asemenea ii place mult moda si inghetata

i love all animals 933273=max un catel dragut jucaus si uneori visator ii plac acadelele si mingile de fotbal de asemenea iueste sa citeasca carti cu povesti
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  diana333 Vin 18 Ian 2013, 9:37 pm

Intr-o zi prieteni nostri se hotarasera sa se duca in parc la o gura de aer.Insa candy nu vroia nici in ruptul capului ea spune ca la clubul prietenilor e mai frumos iti poti face prieteni noi poti conversa mai bine cu ei si acolo daca vine ploaia nu ploua si poti sa te uiti la camerele minunate.Dar ceilalti spuneau ca si in garden yard ploua si prieteni noi poti sa iti faci si in parc si ca cateodata e si i love all animals 713767 sa le dea inghetata.Pana la urma candy a fost de acord cu ei cumva si a venit (nu prea incantata) i love all animals 328962.Acolo o mai intalnisera si pe cherry i love all animals 278114 un panda ei mine prietenos dar prea certaret asa ca fiecare cum a vazut-o sa ascuns unde a putut dar pana la urma cherry i-a gasit pe toti ei bine cum spuneam despre ea fiindca cherry le-a pus tot felul de intrebari:

cherry:-de ce vati ascuns ? va jucati ceva?de ce? unde si cum? cu mine de ce nu va jucati?sunt prea neprietenoasa cumva ? am facut ceva?nu va place de mine?

candy:pai....a ne jucam....vati ascunselea.Nu-i asa merry?

merry: a ... da ne jucam vati ascunselea da ai dreptate candy.Vrei sa te joci si tu cherry?

cherry:ddddaaaaa cum sa nu.Voi va ascundeti iar eu va caut.

max:bine.numara

cherry:1,2,3.......100(ei bine putintel cherry era si o trisoare)

Dar cum i love all animals 713767 a adus inghetata atunci candy vind o super iubitoare de inghetata incpe sa strige de unde se ascunse:

candy:uuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaa:!:ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation inghetatttttttaaaaaa:!:ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation toti pe inghetata este inghetata dati navala sa nu o ia cineva inaintea mea:!:ExclamationExclamationExclamation

Insa biata cherry asa cum e ea s-a simtit prost crezand ca candy o face doar ca sa nu se mai joace cu ea asa ca s-a dus in locul ei special din parc foarte necajita i love all animals 170612candy s-a simtit rau pentru cea ce facuse stia ca nu este frumos:oops: nu si-a dat seama ca o va rani pe cherry asa rau asa ca s-a andit ca sa o ierte sa isi ceara scuze si sa ii dea inghetata ei❤ poate asa o fa ierta.Cand a ajuns acolo candy si-a cerut scuze

candy:imi pare foarte rau cherry nu am facut-o din adins a te ranesc dar adevarul sunt moarta dupa inghetata Embarassed dar tot prieteni sunt mai importanti asa ca vreau sa iti dau inghetata mea.Uite Exclamation poftim Exclamation

cherry:chiar iti pare rau? daca da iti multumesc i love all animals 916334 dar nu doresc inghetata ta mananc-o tu si eu pot sa ia-u.

Dupa cateva ore bune de stat in parc la joaca prietennele noastre sa-u dus acasa obosite si si-au mai propus sa vina si in alta zi i love all animals 615872
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  diana333 Sam 19 Ian 2013, 12:16 pm

Astazi era ziua de nastere a lui tommy i love all animals 697359 fiind el cred isi dadea seama deja ca prieteni lui ia-u facut un tort mare si ia-u facut sau cumparat cadouri.i love all animals 24221Si chiar asa a fost ms.birdy auzise si ea asa ca daca cumparau o camera noua casei lui isi dadea seama asa ca petrecerea avea sa fie in parc.Chef gaspacho i-a facut un tort imens din jeleu pe care a pus cateva lumanari iar toti cei din kinzville au muncit toata seara sa impodobeasca parcul cat mai frumos sa i-a cat mai multe scaune si mese ca sa incapa toata lumea.Chiar dupa amiaz la-u convins cumva pe tommy sa vina sa se duca in parc.

merry:haide tommy sa ne ducem in parc sa ne dam pe balansoar

tommy:bine,bine....dar eu tot mai vreau sa dorm e sambatata Sleep

merry:lasa hai

tommy:bine -_- vin

tommy isi dadea seama ca era ceva suspect Suspect de prieteni lui se duceau asa dimineata in parc.Si merry ma-i si il tinea de ochii spunandu-i ca va avea o surpiza.

iar apoi toti cei invitati:surpriza:!:

ce bucuros a mai fost tommy cheersi love all animals 94243 i-a imbratisat pe toti si le-a multumit

toti cei trei:la multi ani tommy cheers

tommy:va multumesc mult prieteni cred e cea mai buna aniversare din lume i love all animals 94243 doriti sa taiem tortul?

toti:bineintelesi love all animals 24221

Iar apoi fiecare i-a dat cadoul lui de la merry a primit jucaria dr.quack,de la candy un fular dragut alb cu albastru care la facut chiar ea si de la max un tapet in stelute rar.Ce s-a mai bucurat tommy cand a deschis cadourile a multumit la toata lumea si apoi am mancat tort i love all animals 445825
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  diana333 Sam 19 Ian 2013, 6:38 pm

i love all animals 170612i love all animals 170612i love all animals 170612i love all animals 170612i love all animals 170612i love all animals 170612
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  diana333 Dum 20 Ian 2013, 3:23 pm

nimeni nu comenteaza?i love all animals 170612 stiu e jalnic dar muncesc cat pot i love all animals 170612
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  diana333 Dum 20 Ian 2013, 4:29 pm

in aceasta povestioara era vara in webkinz world......

Cei patru prieteni stateau in gradina plictisiti in piscina lor si facand tot felul de lucruri care nu li se pareau prea interesante ....i love all animals 458243 asa ca se tot candeau oare sa invite un prieten?sau sa mearga la cineva?:?:Dar atunci max a venit cu idee:

max:ce ati spune sa ne ducem cu toti intr-o cruaziera cu vaporul pana in plaja webkinz?la noi acasa in piscina e plictisitor tongue

candy:buna idee max i love all animals 94243 sa ne facem bagajele avem ceva de dus i love all animals 24221 si sa mergem sa ne luam bilete sa ne ducem chiar maine:cyclops:

merry:ura Exclamation mergem in cruaziera ador sunny

tommy:si eu abia astept i love all animals 94243sa mergem sa ne gandim ce sa ne punem i love all animals 84978

candy:mai intai sa mergem sa lu-am bilete tongue

tommy:ok haideti cheers

Apoi toti sa-u dus sa i-a bilete I love you

cindy:am dori patru bilete spre plaja webkinz

domnul cu bilete:cu se doriti sa mergeti?

cindy:in cruaziera cu vaporul tongue

domnul cu bilete:500 i love all animals 165817

cindy:cat? affraid

domul cu bilete:500 i love all animals 165817

cindy:ok poftim i love all animals 0587

domnul cu bilete:va multumesc cruaziera placuta lol!

toti: multumim i love all animals 916334

Seara toti si-au facut bagajel si sa-u culcat.Dimineata sa-u dus in cruaziera pana in plaja webkinz.Acolo:

merry:patru milcseicuri domnule i love all animals 15308

domnul din cruaziera:imediat va costa 20 i love all animals 165817 cu ce sa fie?

merry:unul de capsuni,kiwi,banane si portocale

In timp ce toti isi savurau milcseicurile:

max:ce buna e viata de bogatas

tommy:da este super i love all animals 692615vreti sa ne jucam ceva jocuri?ce spuneti de go fish?

merry:ar fi super! haideti sa ne jucami love all animals 41447

Toata ziua sa-u jucat,au stat la sunny au baut milcseicuri si multe altele:cheers: iar a doua zi:

cindy:prieteni trezitiva am ajuns la plaja Sleep

merry:super haideti aieti trezitiva lol!

amandoi:imedit Sleep

cindy:mie foame as manca o inghetata.Voi?i love all animals 445825

merry:o inghetata suna grozav haide sa cumparam i love all animals 88453

Dupa ce am manacat inghetata:

cindy :haide sa lu-am niste scoici sunny

max:haideti!

Dupa ce au luat scoici sa-u hotarat sa se duca in apa unde au stat aproape toata ziuai love all animals 0587 si sa-u distrat foarte bine si au jucat chiar si jocuri.Seara sa-u dus inapoi pe vapor si sa-u intors in kinzville de dimiteata.Lau felicitat pe max pentru idee lui desteapta de a merge in croaziera i love all animals 15308 si au spun sa merga si la anul sau chiar luna viitoare dar altundeva i love all animals 916334
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  diana333 Dum 20 Ian 2013, 9:10 pm

scuzati an deviat putin de la sbiect este iarna nu vara dar nu am avut idei....Embarassed

Astazi candy a invitat-o pe merry la ea acasa la o petrecere in pijamale nu pot pune poze dar pot povesti tongue:

candy:merry ce ai zice sa vii la mine sa ne petreem seara?sa faem o petrecere in pijamale? I love you

merry:uau!!!! suna grozav:cheers:dar trebuie sa ma duc acasa sa imi iau pijamalele si pertiutai love all animals 94243

candy:ok du-te lol!

merry:pa!

candy:pa!

Dupa cateva minute:

merry:salut candy!

candy:salut merry!um vrei sa incepem distarctia ce zici de un ceai de lamaie,cald si cu zahar si niste fursecuri?i love all animals 445825

merry:suna grozav i love all animals 94243 haide sa mancam

Dupa ce au servit ceai si fursecuri i love all animals 88453

candy:acum ce-ai zie de o masca cu castraveti?lol!

merry:cheerscheerscheers

Dupa masca:

candy:ce fina e acum fata mea

merry:daaa!!ce spui sa pictam ceva?

candy:ok dar e greu apoi si tu vezi ce haine porti maine si mie imi place moda fi mai ingrijita i love all animals 916334

merry:nu e greu o sa te ajut eu i love all animals 615872si da nu ma deranjeaza sa ma ajuti cu tinutai love all animals 100206

candy:abia astept cherry

Dupa pictura si alegere de haine i love all animals 0587

candy:ce spui te o poveste de seara Sleep?

merry:i love all animals 94243i love all animals 94243i love all animals 94243i love all animals 94243

Dupa poveste sa-u culcat si dimineata merry a plecat si-au mai propus sa fac sei din acestea i love all animals 916334
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  anto104264 Lun 21 Ian 2013, 3:51 pm

ai 100 de vizualizari!nu este un micro jalnic cum spuneai pe microul lui spike! e frumos mie imi place!
anto104264
anto104264
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ..fericita dar si trista cateodata..
Localizare Localizare : cu prietenii mei in ploiesti
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 127289

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  cosmin1234 Lun 21 Ian 2013, 3:52 pm

anto104264 a scris:ai 100 de vizualizari!nu este un micro jalnic cum spuneai pe microul lui spike! e frumos mie imi place!
si mie!
cosmin1234
cosmin1234
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Vesel mereu cand intru pe WEBKINZ!
Localizare Localizare : Calinesti
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 156936

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  diana333 Lun 21 Ian 2013, 5:04 pm

multumesc mult de tot cheerscheerscheers
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty masa la fast-food

Mesaj  diana333 Lun 21 Ian 2013, 5:39 pm

As cei patru si-au propus sa mearga la un fast-food sau un restaurant.

tommy:prieteni unde vreti sa manam azi la fast-food?sau la restaurant?

toti:la fast-food logic lol!

Dupa e au ajuns la fast-food

domnul de la fast-food:ce ati dori sa serviti?

merry:o pizza

tommy:un hotdog

max:o coca cola

candy:un hamburgar

domnul de la fast-food:nu mai avem hamburgari din pacate i love all animals 458243 dar puteti comanda alcevai love all animals 84978

candy:e fast-food mai e asta daca nu aveti hamburgari?i love all animals 636560 eu plec o sa va dau in judecata! i love all animals 696890

domnul de fast-food:palepalepalepale (a albit tot de frica i love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603)

merry:hai nu te supara candy mergem sa vedem daca este la w-shop.i love all animals 328962Domnul pastaratine masa venim imediat!

Sau dus la w-shop

merrry:mai aveti hamburgari?

cei de acolo:din pacate nu aveme primim doar maine camionul nu a putut ajunge din cauza zapezi pale dar puteti cumpara altevai love all animals 94243

candy:in nici un az eu am cerut hamburgar hamburgar vreau!!! i love all animals 636560

max:hai sa inercam sa mergem la arte i love all animals 244133

La arte

tommy:am dori un hamburgar!

arte:aici nu se vinde asa ceva plecati!cautati la cum i spune.......aaaa...w-shop!

tommy:nu este! primesc doar maine i love all animals 24221 hai te rog arte a bolunzim de at ne-a zapacit candy i love all animals 636560 te rog! iti dam chiar si 1000 i love all animals 165817 te rugam i love all animals 636560

arte:hmmmmm....(vreau mult un hamburgar Suspect deci atunci nu aept doar 1000)

tommy:iti dam 100000 te rog! i love all animals 170612 vreau sa mananc imi e foame dar pana isi primeste candy hamburgarul te rog!i love all animals 636560

arte:as aepta dar nu am trebuie sa te duci la chef caspacho

tommy:cum???!!! el sta vreo 30 km de noi in capatul kinzvillului affraidaffraidaffraid si nu avem masina trebuie sa ne ducem pe jos affraidaffraidaffraid

arte:asa sta treaba daca nu te duci nu ai hamburgar i love all animals 341521

tommy:ok haideti prieteni pale

Pentru supararea asta candy a vrut sa fie si dusa in spate i love all animals 696890

Dupa trei ore au ajuns in sfarsit la chef caspacho:

merry:ne puteti face un serviciu?

chef caspacho:da?

merry:am dori un hamburgar rapid!!!!!i love all animals 636560i love all animals 636560i love all animals 636560

chef caspacho:imediat!

Dupa cinci minute:

chef caspacho:gata!

merry:va multumim foarte mult!da ati sti ce am indurat noi pentru un hamburgar i love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603

Dupa trei ore au ajuns in sfarsit la fast-food si au reusit cumva sa isi serveasca mancareai love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603 ia-u promis lui candy ca daca mai face circuri din astea o vor inchide acasa si o vor lasa toata ziua acolo sa se multumeasca i love all animals 233603
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  diana333 Lun 21 Ian 2013, 5:43 pm

imi pare rau tasta mea de c merge foarte greu trebuie apasa tare is cateodata nu imi amintesc scuzatim ortografia i love all animals 233603
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  Rainbow_Dash Lun 21 Ian 2013, 5:58 pm

Bravo! Cool micro Wink
Rainbow_Dash
Rainbow_Dash
KinzKlip
KinzKlip

Stare de spirit Stare de spirit : Cool! :D
Localizare Localizare : in Ponyville
KinzCash : 125298

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  diana333 Lun 21 Ian 2013, 6:19 pm

multumesc i love all animals 615872
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  cosmin1234 Lun 21 Ian 2013, 6:48 pm

diana333 a scris:multumesc i love all animals 615872
ti-am gasit niste idei de episoade daca vrei!
unul in care candy sa se inscrie intr-un concurs de pictura
unul in care max se indragosteste
unul in care cei 4 webkinz se duc in vizita la un prieten!
doar ideei!eU DOAR ITI DADEAM!
cosmin1234
cosmin1234
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Vesel mereu cand intru pe WEBKINZ!
Localizare Localizare : Calinesti
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 156936

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  diana333 Lun 21 Ian 2013, 8:56 pm

sunt idei foarte bune i love all animals 41447 te supei daa nu o sa le folosecs pe toate?Embarassed apropo puteai trimite un pm i love all animals 233603
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  diana333 Mar 22 Ian 2013, 3:38 pm

i love all animals 233603gluma zilei i love all animals 233603

-Domnule as vrea sa ia-u in casatorie mana ficei dumneavoastra Embarassed

-Da i love all animals 978826 pe care pe cea mia sau cea mare?

-Pai nu le are pa amandoua la fel? i love all animals 642450

(i love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603)
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  webkiinz romania Mar 22 Ian 2013, 3:45 pm

buna ziua!
sunt firma webkinz romania.
sunt noua angajata , pe nume cristina. sunt noua angajata a firmei fiinca deea s-a dus la ingerasi Sad( Dumnezeu s-o ocroteasca! Sad
webkiinz romania
webkiinz romania

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
KinzCash : 123871

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  ::SONY:: Mar 22 Ian 2013, 4:46 pm

webkiinz romania a scris:buna ziua!
sunt firma webkinz romania.
sunt noua angajata , pe nume cristina. sunt noua angajata a firmei fiinca deea s-a dus la ingerasi Sad( Dumnezeu s-o ocroteasca! Sad
Scz... Sad dar nu prea cred ca esti WR Sad Adik ti-ai pus aceasi locatie si stare de spirit ca si Deea O.o Marog 0.0 Mai vad eu, multi s-au dat drept WR Sad
::SONY::
::SONY::
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Sf Valentin! *-* Astept poate cineva imi va zice ceva.... :(
Localizare Localizare : Orasul Temelor, MOLDOVA
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 153081

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  BrunoClau Mar 22 Ian 2013, 6:57 pm

webkiinz romania a scris:buna ziua!
sunt firma webkinz romania.
sunt noua angajata , pe nume cristina. sunt noua angajata a firmei fiinca deea s-a dus la ingerasi i love all animals 458243( Dumnezeu s-o ocroteasca! i love all animals 458243
Buna, webkiinz romania . AM o intrebare: de ce ai scris aici,Cristina???
BrunoClau
BrunoClau
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita ca un bob de mazare!
Localizare Localizare : Romniaaaaa!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 374308

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  diana333 Mar 22 Ian 2013, 8:55 pm

nui nimic chiar daca nu sunt ei bine chestie pe care nu prea se scriu aici .......Rolling Eyes dar ma rog lasa..........puteai sa faci un nou.......toping pentru lucrul asta dar daca pentru tine e asa importanta sa stim noi ma rog.......cel putin puteai scrie altundeva aici e cu totul alta treaba aici e micro dar daa era asa importanta sa ne spui sunt noua angajata -_-'' puteai scrie in al micro ..........oricum al meu este destul de bine nu prea nu stiu ce.....trei au dat ca nu stiu ce sa zic......deci puteai srie in microuri mai mari altfel nu se observa nu chiar in al meu ......pale oricum nu e nu stiu ce.....palepalepalepalepale e atat de jalnic microul asta incat toata lumea posteasa ce il duce apul doar a sama necajeasca i love all animals 170612........ok esti noua angajata dar nu puteai pune al undeva chestia asta i love all animals 170612?numai aici?pale ma rog nu ma-m suparat........multi au pus in topingurile mele tot felul de lucruri are deviau u totul de la SUBIECT ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty micutul zum (noul membru)

Mesaj  diana333 Joi 24 Ian 2013, 3:43 pm

Astazi prieteni erau la candy acasa si se uitau la TV.

candy:uau!uite ce adorabil e acel zum i love all animals 615872ce as vrea si eu unul pale dar sigur nu voi avea niciodata!

max:ce spui sa adopatam unul?

candy:ar fi super i love all animals 94243dar cum vom completa atatea acte pentru unul?dureaza o vesnicie!!!!!Sleep

merry:daca vrei cu adevarat unul trebuie sa astepti!tongue

candy:ok voi astepta dar nu va fi doar al meu! si al vostru nu doar eu trebuie sa am grija de el si stiu sigur ca vreti si voi unul corect?

toti:i love all animals 24221i love all animals 24221i love all animals 24221

candy:haideti

toti:acum cheers

La biroul de adoptie zum

zumul sef:buna ziua,ce zum ati vrea?

candy:buna ziua! ne vom uita

Prieteni si-au ales un zum:

toti :acesta domnule!i love all animals 295534

zum sef:draguta alegere completati actele

candy:acum deci o e fetita si o cheama aaaaa......sindy.gata!

zum sef:adoptie reusita e al vostru!i love all animals 41835pa!

toti:pa!

In drum spre casa micuta le-a povestit tuturor despre ea:

sindy:buna!eu sunt sindy adica numele pe care mi la-ti pus voi Embarassed sunt timida dar imi place mult joaca.Mancarea mea preferata e budinca de ciocolata si imi place sa merg la sala de sport din clubhouse si imi mai place mult sa inot in piscine.i love all animals 526354

candy:buna sindy!eu sunt candy ea e merry el max si el tommy! vom fii noi tai stapani sper sa te bucuri alatori de noi in aventuri i love all animals 916334 am vrut sa iti spunem esti cel ma grozav zum care la-m intalnit vreodata!

sindy:oooo vai multumesc! Embarassed

candy:nu ai de ce te scuza asta e adevararul pur,ce ai spune de niste haine de la PJ collie?

sindy:suna grozav!i love all animals 41447

La magazinul kinzstyle

candy:ce ti sar parea frumos sindy?i love all animals 978826

sindy:mie imi place acea fundita rozi love all animals 24221daca nu te supari Embarassed

candy:bineinteles ca nu i love all animals 84978 cat costa asta PJ?

pj collie:20 i love all animals 165817

candy:poftim!pa!

pj colllie:pa! va mai asteptam i love all animals 100206

sindy:multumesc este superba!i love all animals 268640

candy:cu mare placere!I love you prieteni ce spuneti de o plimbare in parc?ii mai aratam lui sandy imprejurimile?

toti:suna grozav!

La plimbarea in parc fiecare sa distrat grozav iar sindy a stat acum peste noapte la candy care a primit-o cu cea mai mare fericire si si-au petrecut toata seara povestindu-i lui sandy despre kinzville si apoi sa-u culcat I love you
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  cosmin1234 Joi 24 Ian 2013, 4:21 pm

diana333 a scris:Astazi prieteni erau la candy acasa si se uitau la TV.

candy:uau!uite ce adorabil e acel zum i love all animals 615872ce as vrea si eu unul pale dar sigur nu voi avea niciodata!

max:ce spui sa adopatam unul?

candy:ar fi super i love all animals 94243dar cum vom completa atatea acte pentru unul?dureaza o vesnicie!!!!!Sleep

merry:daca vrei cu adevarat unul trebuie sa astepti!tongue

candy:ok voi astepta dar nu va fi doar al meu! si al vostru nu doar eu trebuie sa am grija de el si stiu sigur ca vreti si voi unul corect?

toti:i love all animals 24221i love all animals 24221i love all animals 24221

candy:haideti

toti:acum cheers

La biroul de adoptie zum

zumul sef:buna ziua,ce zum ati vrea?

candy:buna ziua! ne vom uita

Prieteni si-au ales un zum:

toti :acesta domnule!i love all animals 295534

zum sef:draguta alegere completati actele

candy:acum deci o e fetita si o cheama aaaaa......sindy.gata!

zum sef:adoptie reusita e al vostru!i love all animals 41835pa!

toti:pa!

In drum spre casa micuta le-a povestit tuturor despre ea:

sindy:buna!eu sunt sindy adica numele pe care mi la-ti pus voi Embarassed sunt timida dar imi place mult joaca.Mancarea mea preferata e budinca de ciocolata si imi place sa merg la sala de sport din clubhouse si imi mai place mult sa inot in piscine.i love all animals 526354

candy:buna sindy!eu sunt candy ea e merry el max si el tommy! vom fii noi tai stapani sper sa te bucuri alatori de noi in aventuri i love all animals 916334 am vrut sa iti spunem esti cel ma grozav zum care la-m intalnit vreodata!

sindy:oooo vai multumesc! Embarassed

candy:nu ai de ce te scuza asta e adevararul pur,ce ai spune de niste haine de la PJ collie?

sindy:suna grozav!i love all animals 41447

La magazinul kinzstyle

candy:ce ti sar parea frumos sindy?i love all animals 978826

sindy:mie imi place acea fundita rozi love all animals 24221daca nu te supari Embarassed

candy:bineinteles ca nu i love all animals 84978 cat costa asta PJ?

pj collie:20 i love all animals 165817

candy:poftim!pa!

pj colllie:pa! va mai asteptam i love all animals 100206

sindy:multumesc este superba!i love all animals 268640

candy:cu mare placere!I love you prieteni ce spuneti de o plimbare in parc?ii mai aratam lui sandy imprejurimile?

toti:suna grozav!

La plimbarea in parc fiecare sa distrat grozav iar sindy a stat acum peste noapte la candy care a primit-o cu cea mai mare fericire si si-au petrecut toata seara povestindu-i lui sandy despre kinzville si apoi sa-u culcat I love you
De acum apare Cindy in serial?chiar ai un zum? i love all animals 41447
cosmin1234
cosmin1234
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Vesel mereu cand intru pe WEBKINZ!
Localizare Localizare : Calinesti
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 156936

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  diana333 Joi 24 Ian 2013, 5:13 pm

snidy si nu nu-am zum sau acesti webkinzi sunt cei pe care as vrea sa ii am i love all animals 84978
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  diana333 Joi 24 Ian 2013, 5:14 pm

sindy scuze...
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty in campkinz

Mesaj  diana333 Vin 25 Ian 2013, 3:02 pm

Cei cinci sa-u hotarat azi sa se duca la un campinz in natura toti erau in parcul de aventuri:

merry:parcul de aventuri e extrem de aventuros!dar o plimbare in campkinz ce spuneti?i love all animals 978826

sindy:uper!uper!

candy:ce dulce nu stie inca sa spuna super!!i love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603

tomy,merry,max:i love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603

sindy:EmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassed

candy:unde ati vrea sa mergem ?

merry:ce spui un campinz in natura cu cortul

toti:i love all animals 24221i love all animals 24221i love all animals 24221

candy:stati asa ne trebuie cort,mancare,apa si mai multe lol!

merry:cort da dar poti si tu sa traiesti cu fructe de padure si apa de la rau

max:yuck!!!! nu!!!:affraid:e scarbos urasc fructele de padure!

tommy:atunci ce vrei??i love all animals 233603i love all animals 233603

max:mancare de oameni civilizati i love all animals 328962

tommy:dar ce noi suntem oameni pesterilor?

max:i love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603

merry:ok mancam ce vrei tu Rolling Eyes

Dupa o seara de facut bagaje si ajuns in padure:

sindy:sindy vlea suc Embarassed

candy:aduceti repede suc !!!

merry:nu este la-m furat din rucsacul lui max!!i love all animals 233603

candy si max:cum????affraidaffraidaffraidaffraid

merry:asa bine👅ce spuneti de o plimbare in padure?

candy:venim dar tot suntem suparati pe tine!!

max:eu nu vin nici tommy instalam cortul si facem foc pentru seara deci pa!

toate trei:pa!

merry:hei nu mai viti suparate tongue scuze

candy:bine te iertam alien

Dupa o ora de stat in padure se facuse seara si aparause un urs:

candy:haideee.....merry.....saaa ppplllleeeccccaammmm e ttttaaaarrrzzziiiu!

merry:acum acum!

A venit ursul

candy:urs!!!!!!!!!!!!!!!!!!autorrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vine sfarsitul lumi!!!!!!!!!!!!fugiti!!!!!!!!!!!!!!
meryy:nu prostut-o fate pe moarta!!!

candy:oricine stie ca daca faci pe mortul ursul de manamca eu ma urc in pom!!!!!!!!

merry:(o doamne ce minte mai are) (in gandul lui merry -_-") bine!! sus si tu sindy

sindy:sindy zboara sindy nu urca

candy:si asa e bine. se poate mai rau?

Atunci a inceput sa ploua

merry:da se poate -_-"

Au asteptat acolo cam vreo 3 ore si apoi a plecat ursul cumva au ajuns la cort ude leoarca unde le-au povestit lui max si tommy despre chesti a asta i love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603 iar apoi sa-u culcat evident candy na mai vrut sa vina toata viata ei in campkinz i love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603i love all animals 233603
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  madalinasv2 Vin 25 Ian 2013, 6:08 pm

tare site .
madalinasv2
madalinasv2
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Putin cam nervoasa si agitata.
Localizare Localizare : Webkinz! ^.^
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 132698

http://Am un blogg , dar am uitat care eraa . :)

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  diana333 Lun 28 Ian 2013, 3:55 pm

microsoft inchisi love all animals 244133
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  anto104264 Lun 28 Ian 2013, 6:17 pm

diana333 a scris:
microsoft inchisi love all animals 244133
1.Se scrie micro!!2.de ce il inchizi?
anto104264
anto104264
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ..fericita dar si trista cateodata..
Localizare Localizare : cu prietenii mei in ploiesti
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 127289

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  diana333 Mar 29 Ian 2013, 6:08 pm


  1. in primul rand sunt pe a 4 si e greu si nu am timp
  2. si in al doilea rand toata lumea da nu sa nu stiu ce za zic sa stiti cei care au dat nu daca ai fi in locul meu nu ti-ar fii tot una am fost certata de parinti ca am stat atat pe forum sa scriu povestile si sa sti chiar mam staduit le-am scris cu o seara inaite pe o foaie i love all animals 328962
  3. cand caut in arhiva antonia scrie microsofturile voastre i love all animals 978826
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  diana333 Vin 29 Ian 2021, 12:03 am

2021 edition
1.sunt a 12 si sper sa mor
2.romana nu a fost niciodata punctul meu forte dar macar acum oameni inteleg ce scriu  Suspect
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133098

Sus In jos

i love all animals Empty Re: i love all animals

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum