Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Clubul:Do you know webkinz?

2 participanți

In jos

Clubul:Do you know webkinz? Empty Clubul:Do you know webkinz?

Mesaj  cosmin1234 Mar 19 Feb 2013, 7:20 pm

You konw?Salutare!Acesta este un club-game show! Clubul:Do you know webkinz? 41447Aici ne trebuie 10 persoane care vor sa se inscrise ca sijucatori si 1 concurent!Este un joc gen Te Pui cu Blondele?doar ca e cu webkinz si ne trebuie 10 jucatori ca si cum ar fi blondele si 1 concurent.

PROBA 1
Voi pune o intrebare pe concurent.Ex:Lau si jucatorul Ex:Clau va trebui s-mi dea mp cu raspunsul,apoi Lau,il da,daca e gresit,Clau merge in proba 2,daca Clau are raspunsul corect castiga orice ar fi si daca Lau da raspuns corect si Clau nu,o elimina!
PROBA 2
Va fi o intrebare si toti vor da mp cu raspunsul(cei ce au castigat proba 1)apoi raspunde si Lau,daca e corect ii va alege si apoi stiti cum e cu blondele,no?
cosmin1234
cosmin1234
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Vesel mereu cand intru pe WEBKINZ!
Localizare Localizare : Calinesti
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 157296

Sus In jos

Clubul:Do you know webkinz? Empty Re: Clubul:Do you know webkinz?

Mesaj  Lyria&Onchao Mar 19 Feb 2013, 7:29 pm

cosmin1234 a scris:You konw?Salutare!Acesta este un club-game show! Clubul:Do you know webkinz? 41447Aici ne trebuie 10 persoane care vor sa se inscrise ca sijucatori si 1 concurent!Este un joc gen Te Pui cu Blondele?doar ca e cu webkinz si ne trebuie 10 jucatori ca si cum ar fi blondele si 1 concurent.

PROBA 1
Voi pune o intrebare pe concurent.Ex:Lau si jucatorul Ex:Clau va trebui s-mi dea mp cu raspunsul,apoi Lau,il da,daca e gresit,Clau merge in proba 2,daca Clau are raspunsul corect castiga orice ar fi si daca Lau da raspuns corect si Clau nu,o elimina!
PROBA 2
Va fi o intrebare si toti vor da mp cu raspunsul(cei ce au castigat proba 1)apoi raspunde si Lau,daca e corect ii va alege si apoi stiti cum e cu blondele,no?
Eu nu-s blonda.Nu prea am inteles. confused - huh?

Lyria&Onchao
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Prieteni si Cai!
Localizare Localizare : Printre my friends:Clau, Lidy and Mali and Howrse
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 137570

Sus In jos

Clubul:Do you know webkinz? Empty Re: Clubul:Do you know webkinz?

Mesaj  cosmin1234 Mier 20 Feb 2013, 7:20 am

Lyria&Onchao a scris:
cosmin1234 a scris:You konw?Salutare!Acesta este un club-game show! Clubul:Do you know webkinz? 41447Aici ne trebuie 10 persoane care vor sa se inscrise ca sijucatori si 1 concurent!Este un joc gen Te Pui cu Blondele?doar ca e cu webkinz si ne trebuie 10 jucatori ca si cum ar fi blondele si 1 concurent.

PROBA 1
Voi pune o intrebare pe concurent.Ex:Lau si jucatorul Ex:Clau va trebui s-mi dea mp cu raspunsul,apoi Lau,il da,daca e gresit,Clau merge in proba 2,daca Clau are raspunsul corect castiga orice ar fi si daca Lau da raspuns corect si Clau nu,o elimina!
PROBA 2
Va fi o intrebare si toti vor da mp cu raspunsul(cei ce au castigat proba 1)apoi raspunde si Lau,daca e corect ii va alege si apoi stiti cum e cu blondele,no?
Eu nu-s blonda.Nu prea am inteles. Clubul:Do you know webkinz? 613157
E cu noi in loc de blonde si unu de pe forum este jucatoru' si sunt intrebari webkinz Clubul:Do you know webkinz? 84978
cosmin1234
cosmin1234
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Vesel mereu cand intru pe WEBKINZ!
Localizare Localizare : Calinesti
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 157296

Sus In jos

Clubul:Do you know webkinz? Empty Re: Clubul:Do you know webkinz?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum