Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13

+16
cancel4
oana16
stefania223
Rose_2011
petretiberiu946
lililoli
zinzimima
directoare
alexacheekygirl
cristina123
Anazoe4ever
Miruna33
lorena.buta
merry777
panszin
Webkinz Romania
20 participanți

In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Concursul de MIERCURI - Comunitar #13

Mesaj  Webkinz Romania Mier 06 Iul 2011, 9:58 am

http://webkinzromania.ro/concursul-de-miercuri/ Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 692615


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Mier 13 Iul 2011, 8:45 am, editata de 1 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #13

Mesaj  panszin Mier 06 Iul 2011, 10:04 am

eu as inventa camera raza de soare sunny .aici totul e galben si portocaliu si pe perete e pictat un soare, sunt multe scaune de plaja si daca mergi in fiecare zi si dai click pe soare primesti o lotiune de bronzat hamster sunshine.
panszin
panszin
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : undeva pe planeta pamant,in romania,cam in nord-centrul tarii,undeva in judetil................mures intrun mic loc numit..................LUNCA BRADULUI!!!!!!!!iubesc aceasta localitate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 148573

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #13

Mesaj  merry777 Mier 06 Iul 2011, 10:35 am

camera iepurasilor ! in ea va avea voie doar iepurasii webkinz. va fii cate o petrecere in fiecare zi la ora stabilita in programul de intrare in club! cand iepurasul ta webkinz va intra in ea ii va creste nivelul de fericire!

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #13

Mesaj  lorena.buta Mier 06 Iul 2011, 11:22 am

Camera " Canicula "
In aceasta camera vor avea voie doar animalutele de vara. Cand ele vor intra in camera iti vor spune " Mi-e cald! Vreau inghetata!" Acolo va fi un stand de inghetata , unde daca nu mananci de la stand inghetata , inghetatele se vor topi de la caldura. La stand trebuie sa iti alegi ce aroma iti doresti si toate vor costa 3 KinzCash. In camera Canicula vor fi 3 paturi de picnic si tu vei putea sa-ti imbraci webkinz-ul cu dresuri de baie si iti poti invita si prieteni sa stea cu tine la picnic, tu sau prietenii tai puteti sa cumparati mancare de la W-Shop si sa puneti la picnic. Multa distractie in camera Canicula!
Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Ccanicula
lorena.buta
lorena.buta
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Eu sunt cea mai mare fana a Draculaurei pentru todeauna in tot universul !!!
Localizare Localizare : Undeva in Monster High
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174166

http://romania.forumatual.net/forum.htmc

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty CONCURSUL DE MIERCURI

Mesaj  Miruna33 Mier 06 Iul 2011, 11:41 am

EU AS INVENTA CAMERA TRECUTULUI . EA CONTINE IMAGINI , OBIECTE SI ALTE LUCRURI DIN TRECUT . yes Cool Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 709584
Miruna33
Miruna33
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Be YOURSELF
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 146767

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Concurs Miercuri

Mesaj  Anazoe4ever Mier 06 Iul 2011, 11:46 am

Eu as inventa camera creativa! Acolo ai putea picta ai putea creea haine pt animalutul tau ai avea pian si alte instrumente de cantat ai avea jocuri si ai avea si concursuri de ex cel mai frumos desen si sa castigi un obiect frumooos Smile
Anazoe4ever
Anazoe4ever
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Foarte buna :)
KinzCash : 142750

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #13

Mesaj  cristina123 Mier 06 Iul 2011, 1:06 pm

eu as inventa o camera numita "Prize Room!" unde veti castiga muuulte cadouri si muuult kinzcash. de asemenea, animalutzele webkinz isi vor reveni la 100%, daca poti raspunde la Super-Intrebarea Webkinz. Si in acea camera, tptul va fi decorat cu tematica "Camping"... Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 978826


Ultima editare efectuata de catre cristina123 in Sam 09 Iul 2011, 6:57 pm, editata de 1 ori
cristina123
cristina123
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Munky Funky, Munky Funky, Do you like it Munky Funky? I like it, I like it, I like it Munky Funky!
Localizare Localizare : Transformice sau Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 160943

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Concursul de Miercuri-Comunitar #12

Mesaj  alexacheekygirl Mier 06 Iul 2011, 1:14 pm

Eu as inventa "Camera Parcul de Distractii".Aici se vor afla:
-un tobogan spirala cu apa
-o roata imensa in care se va juca animalutul
-leagane
-tarabe cu personaje Webkinz din plus
-limonada
-trenulete
-trambuline
-carusele
-calusei


-concerte de la Googles
-concursuri de gatit,de frumusete,de sport cu premii


Ultima editare efectuata de catre alexacheekygirl in Sam 09 Iul 2011, 11:04 pm, editata de 1 ori
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 175457

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #13

Mesaj  directoare Mier 06 Iul 2011, 1:34 pm

Eu as inventa o camera in care este doar muzica.In ea s-ar afla: -postere cu muzicieni de la animalutele lunii -o scena pentru concerte live -petreceri zilnice -televizor cu plasa unde e numai muzica -canapele in forme de note muzicale -concursuri de cantat zilnice Si ar mai fi tot felul de surprize zilnice.
directoare
directoare
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I wanna dance ! Again !
Localizare Localizare : In the graveyard
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 179987

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #13

Mesaj  zinzimima Mier 06 Iul 2011, 1:54 pm

As inventa camear spectacolelor.
Acolo fiecare daca vrea poate pregati un numar.

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #13

Mesaj  lililoli Mier 06 Iul 2011, 3:17 pm

Camera de PRIM-AJUTOR!
O camera in care un animalut foarte trist, foarte bolnav, intra si se vindeca complet. Va trebui sa doarma o noapte acolo. Te poti angaja ca asistent(a)/doctor acolo cu conditia de a raspunde la 150 de intrebari la rubrica de sanatate de la COLTUL LUI QUZZY pentru a devenii asistenta si la 200 de intrebari pentru a deveni doctor!
Acolo tratam toti Webkinzi blonavii sau nefericiti, sa nu credeti ca arata ca o camera de spital, dimpotriva, acolo totul este colorat! I love you
lililoli
lililoli
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : lililoli™☺
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 158993

http://moda-iubireamea.blogratuit.ro/

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #13

Mesaj  petretiberiu946 Mier 06 Iul 2011, 6:30 pm

As inventa "Camera Balgi". In ea veti gasi:

  • Un Rollercoaster
  • Trambuline
  • Stand cu vata pe bat si popcorn
  • Concursuri cu premii
  • Topogane cu apa si conflabile
  • un perete pentru catarat
  • un loc de joaca pentru alti webkinzi ai proprietarului
  • Un concurs de creativitate sponsorizat de Kinzville Academy cu premii
Sper sa va placa camera si astept premiu Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 41447 . Acest proiect pentru concurs este sponsorizat de Lumea Webkinz si de animalutul meu Tiger. Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 426454 Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 165817 .
P.S. Intrarea se plateste cu 32 Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 165817 Kinzcash + reducere de 22 Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 165817 Kinzcash pentru zile aniversare Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 741361 .

petretiberiu946

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 141050

http://lumeawebkinz.wordpress.com

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #13

Mesaj  Rose_2011 Vin 08 Iul 2011, 6:04 am

Night room
Aceata camera este un club unde noaptea de la 20:00-00:00 te poti distra cu animalutul tau pe muzica webkinz, cu un decor pop star si alaturi de alte animalute, webkinz-ul isi poate petree noaptea in cel mai mare fel si se culca fericit!
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty CONCURS MIERCURI

Mesaj  RINNA200 Sam 09 Iul 2011, 9:54 pm

As inventa camera ,, Karate-Arte Martiale" care contine:
-Sensei si Sempai
-Kimono Shop
-Caramizi
-Saltele
In fiecare zi Sensei si Sempai vor organiza cursuri care timp de 30 min. Costa 10 Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 165817/pe saptamana.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mic dictionar: Nume de utilizator:RINNA2000
Sensei=Profesoara,Profesor E-mail:lupsa_sabina@yahoo.com
Sempai=Ajutor al Senseiului
Kimono=Echipament de Karate Succes Tuturor!
Mad Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 912474 ninja police Mad Cool

RINNA200
Vizitator


Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty camera desenelor animate

Mesaj  stefania223 Dum 10 Iul 2011, 11:00 am

Pe pereti sunt desenate diferite personaje din desenele animate.Mickey si prietenii lui vor fi din plus pe o canapea zburatoare care daca te pui pe ea animalutul zboara, dar numai intr-un singur sens (sus si jos).
Vor mai fi si scaune cu spatar in forma de capul lui Daisy.In camera exista si alba ca zapada care daca apesi pe ea iti da un premiu destul de bun.
stefania223
stefania223
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita | happy :) -_-"
Localizare Localizare : In lumea nevazuta...
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 159053

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Concurs

Mesaj  oana16 Dum 10 Iul 2011, 12:06 pm

Eu as iventa camera de golf.In care animalutele poasa se joace. pentru fiecare lovitura buna 222 de gologani petru fiecare ratere 4 gologani minus.


Ultima editare efectuata de catre oana16 in Dum 10 Iul 2011, 12:10 pm, editata de 2 ori (Motiv : ........................)
oana16
oana16
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Localizare Localizare : Buzau
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 158564

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #13

Mesaj  oana16 Dum 10 Iul 2011, 12:10 pm

oana16 a scris:Eu as iventa camera de golf.In care animalutele poasa se joace. pentru fiecare lovitura buna 222 de gologani petru fiecare ratere 4 gologani minus.
oana16
oana16
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Localizare Localizare : Buzau
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 158564

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty .

Mesaj  oana16 Dum 10 Iul 2011, 12:11 pm

buna


Ultima editare efectuata de catre oana16 in Dum 10 Iul 2011, 12:13 pm, editata de 1 ori
oana16
oana16
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Localizare Localizare : Buzau
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 158564

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #13

Mesaj  oana16 Dum 10 Iul 2011, 12:12 pm

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 696890 Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 41447
Webkinz Romania a scris:http://webkinzromania.ro/concursul-de-miercuri/ Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 692615
cititi si voi
oana16
oana16
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Localizare Localizare : Buzau
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 158564

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Concurs miercuri 13#

Mesaj  cancel4 Dum 10 Iul 2011, 1:10 pm

Eu as inventa camera fashion...Aici poti sa-i faci unghile animalutului, sa-i pui o peruca sau chiar sa-l vopsesti...Sa-i faci coafuri ciudate sau sa-i pui cercei sau mai stiu eu ce...O reclama pentru prezentare ar arata cam asa: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/3/miercuri13.png/
cancel4
cancel4

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : de la bine in sus:D:D:D
Localizare Localizare : timisoara
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 141980

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty camera noua

Mesaj  catelulwebkinz199 Lun 11 Iul 2011, 11:10 am

Eu as inventa o camera de relaxare! Ar avea o piscina si multe canapele si cateva paturi. Smile
Wink yes Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 426454 angel

catelulwebkinz199

KinzCash : 142810

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #13

Mesaj  ultrafulger Lun 11 Iul 2011, 12:09 pm

Eu as inventa camera piramida cu capcane. Acolo sunt multe capcane periculoase. Fiecare webkinz care participa la aceasta camera trebuie sa treaca de toate capcanele aflate si sa ajunga la trofeul pe care il poti castiga doar odata. Cine nu poate este descalificat.
ultrafulger
ultrafulger
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

Gen : masculin Localizare Localizare : Petelea
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 155451

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty RE:CONCURSUL DE MIERCURI -comunitar #13

Mesaj  sorinuta Mar 12 Iul 2011, 12:38 pm

Eu as inventa o camera frumoasa in care animalutele ar putea face baie ,adica un spa unde sa se relaxeze.Si in fiecare zi fiecare webkinz isi va putea lua o haina exclusiva de la PJ si persephone ,iar o data pe saptamana va fi o petrecere cu premii si concursuri. Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 41447 Exclamation
sorinuta
sorinuta
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : plictisita...fara nici un gand...dar fericita:(
Localizare Localizare : undeva in romania
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 142910

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #13

Mesaj  bia Mar 12 Iul 2011, 2:43 pm

Eu as inventa o camera "TRAMBULINA" in care toate obiectele pe care te poti aseza sa te arunce in sus ca si cum ar fi o trambulina. Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 895327
bia
bia
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 164868

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Camera pentru teatru

Mesaj  carmen Mar 12 Iul 2011, 7:15 pm

As inventa camera pentru teatru!
Acolo vor fi: ca la restaurant meniu dar nu meniu ci o agenda cu replici ,un panou pe care erau 4 butoane pentru efecte speciale si scaune pe care sa se aseze spectatori!
In fiecare luna sa fie cate un nou spectacol!

Sper sa va placa ideea mea!
Foarte frumoase si ideile concurentilor!
Fie ca cel mai bun sa castige! Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 426454  Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 912474

carmen
Vizitator


Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #13

Mesaj  Webkinz Romania Mier 13 Iul 2011, 8:25 am

Premiul merge la: panszin! Smile
Felicitari! Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 741361
Trimite-ne numele tau de utilizator de pe Webkinz, sa iti putem trimite cadoul! Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 75481
Ne vedem la urmatorul concurs! Tot asa buni sa fiti clap
Exclamation In rest, doar urmatorii au raspuns CORECT, respectand cele 2 reguli clare:
merry777, Miruna33, cristina123, zinzimima, oana16, cancel4, catelulwebkinz199, ultrafulger si bia
Regulile erau:
1. NU scrieti mai mult de 43 de cuvinte!
2. Fiti inregistrati, nu vizitatori cand participati!
Exclamation Restul, data viitoare, mai atenti Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 341521 Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 154305 study
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #13

Mesaj  bia Mier 13 Iul 2011, 8:27 am

Felicitari panszin!! Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 94243 Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 94243
bia
bia
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 164868

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #13 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #13

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum