Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

lavinia3000

+12
lorena.buta
Stefzyk
stefanawebkinz
Webkinz Romania
Nokia345
zinzimima
ClaudiaMissy2
irenamihalachi
sely01
Misterio
stefania223
lavinia3000
16 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Ti-au fost de folos sfaturile?

lavinia3000 - Pagina 2 Vote_lcap55%lavinia3000 - Pagina 2 Vote_rcap 55% 
[ 6 ]
lavinia3000 - Pagina 2 Vote_lcap0%lavinia3000 - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
lavinia3000 - Pagina 2 Vote_lcap9%lavinia3000 - Pagina 2 Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
lavinia3000 - Pagina 2 Vote_lcap0%lavinia3000 - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
lavinia3000 - Pagina 2 Vote_lcap0%lavinia3000 - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
lavinia3000 - Pagina 2 Vote_lcap36%lavinia3000 - Pagina 2 Vote_rcap 36% 
[ 4 ]
 
Total voturi : 11
 
 
Sondaj inchis

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Sfaturile Laviniei...Tot timpul eficiente!:)[Inchis pe vecie,sper sa fie sters]

Mesaj  lavinia3000 Joi 28 Apr 2011, 4:51 pm

Buna!Eu ma numesc Lavinia,si sunt o foarte buna ascultatoare...Daca ai ceva pe suflet si nu ai cui sa spui...ei bine eu sunt persoana potrivita!Ai nevoie de un sfat?Nu te sfii...sunt deschisa la orice!Sa fi sigur/a ca poti sa fi si tu la fel de deschis/a cu mine,indiferent despre ce ar fi vorba!


Ultima editare efectuata de catre lavinia3000 in Dum 29 Mai 2011, 9:51 am, editata de 2 ori (Motiv : !!!SFATURI!!!SFATURI!!!SFATURI!!!)

lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature


https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  zinzimima Joi 28 Apr 2011, 5:01 pm

lavinia3000 a scris:Buna!Eu ma numesc Lavinia,si sunt o foarte buna ascultatoare...Daca ai ceva pe suflet si nu ai cui sa spui...ei bine eu sunt persoana potrivita!Ai nevoie de un sfat?Nu te sfii...sunt deschisa la orice!Sa fi sigur/a ca poti sa fi si tu la fel de deschis/a cu mine,indiferent despre ce ar fi vorba!

Am doua intrebari:
1.De la mine dein clasa 6 baieti ma plac si se bat pe mine, e bine?
2.Pe webkinz odata o prietena sia dat la schimb articolul Cotton Candy Bunny pe articolul Pretty Panda, crezi ca ar trebuii sa-i para rau?

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Zinzimima

Mesaj  lavinia3000 Joi 28 Apr 2011, 5:49 pm

1.Nu este nici o problema...dar ar trebui sa le spui: "In loc sa va bateti pe mine ar trebui sa va vedeti de treaba,oricum nu sunt interesata de voi"[asta in cazul in care nu iti place nici unul]sau le poti zice"In loc sa va bateti pe mine ar trebui sa va vedeti de treaba,oricum voi alege unul,sau oricum am un prieten"[asta in cazul in care iti place unul din ei,sau ai un prieten]
2.Nu ar trebui sa ii para rau,mi se pare un trade super bun!In locul ei nu mi-ar parea rau si as fi mandra de acest trade! Smile Smile

lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature


https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  zinzimima Joi 28 Apr 2011, 5:51 pm

lavinia3000 a scris:1.Nu este nici o problema...dar ar trebui sa le spui: "In loc sa va bateti pe mine ar trebui sa va vedeti de treaba,oricum nu sunt interesata de voi"[asta in cazul in care nu iti place nici unul]sau le poti zice"In loc sa va bateti pe mine ar trebui sa va vedeti de treaba,oricum voi alege unul,sau oricum am un prieten"[asta in cazul in care iti place unul din ei,sau ai un prieten]
2.Nu ar trebui sa ii para rau,mi se pare un trade super bun!In locul ei nu mi-ar parea rau si as fi mandra de acest trade! lavinia3000 - Pagina 2 978826 lavinia3000 - Pagina 2 978826

Multumesc!
Mai am nevoie de ceva: Cum fac o rochita super pentru webkinz?

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Joi 28 Apr 2011, 7:21 pm

Rochita sa fie reala sau virtuala?sau desenata??
Dupa ce imi vei raspunde la intrebare te voi ajuta si eu Wink
Si ce webkinz este?

lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature


https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  zinzimima Joi 28 Apr 2011, 7:26 pm

Este virtuala pentru Angora Bunny.

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: Sfaturile Laviniei ... Tot timpul eficiente!! :)

Mesaj  Nokia345 Joi 28 Apr 2011, 7:47 pm

1. Sunt disperata . Un baiat din clasa m-a provocat la ceva simplu pt mn, dar greu pt el. Si ghici ce ? El a catigat { mi-a zis la telefon } si un bun prieten cu care vorbea azi la ore, a zis ca ma va pune pt toata viata mea sa fiu prietena lui . Dar eu il urasc pe el .

2. Si cam ce ar merge la scoala { de imbracat, cuafura etc. } ca sa il impresionez mai tare.................... ( ca sa faca ce vreau ) ??

Nokia345
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Sam 30 Apr 2011, 10:23 am

zinzimima a scris:Este virtuala pentru Angora Bunny.

Poi te poti uita pe webkinz insider sa vezi retete pentru rochii...iti alegi una si o faci la masina de croitorie!Sper ca ti-am fost de ajutor

lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature


https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Sam 30 Apr 2011, 10:26 am

Nokia345 a scris:1. Sunt disperata . Un baiat din clasa m-a provocat la ceva simplu pt mn, dar greu pt el. Si ghici ce ? El a catigat { mi-a zis la telefon } si un bun prieten cu care vorbea azi la ore, a zis ca ma va pune pt toata viata mea sa fiu prietena lui . Dar eu il urasc pe el .

2. Si cam ce ar merge la scoala { de imbracat, cuafura etc. } ca sa il impresionez mai tare.................... ( ca sa faca ce vreau ) ??

1.Nu te poate obliga!Daca tu nu vrei,el nu te poate obliga!Gandestete ca tu esti singura ta stapana si nimeni nu te poate controla.Nu-l baga in seama si incearca ca intotdeauna sa eviti subiectul!Sper ca ti-am fost de ajutor Wink

2.niste blugi mulati de culoare deschisa cu un tricou chic si o esarfa trendy...parul lasat liber...putin machiaj si niste parfum foarte frumos mirositor merg intotdeauna!Incearca sa fii cat mai naturala si sa nu te incarci cu zorzoane mult machiaj si altele...Putin rimel si un lipstik sunt intotdeauna folositoare Wink

lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature


https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  zinzimima Sam 30 Apr 2011, 10:55 am

lavinia3000 a scris:
zinzimima a scris:Este virtuala pentru Angora Bunny.

Poi te poti uita pe webkinz insider sa vezi retete pentru rochii...iti alegi una si o faci la masina de croitorie!Sper ca ti-am fost de ajutor

Merci!

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: Sfaturile Laviniei... Tot timpul eficiente! :)

Mesaj  Nokia345 Sam 30 Apr 2011, 1:18 pm

lavinia3000 a scris:
Nokia345 a scris:1. Sunt disperata . Un baiat din clasa m-a provocat la ceva simplu pt mn, dar greu pt el. Si ghici ce ? El a catigat { mi-a zis la telefon } si un bun prieten cu care vorbea azi la ore, a zis ca ma va pune pt toata viata mea sa fiu prietena lui . Dar eu il urasc pe el .

2. Si cam ce ar merge la scoala { de imbracat, cuafura etc. } ca sa il impresionez mai tare.................... ( ca sa faca ce vreau ) ??

1.Nu te poate obliga!Daca tu nu vrei,el nu te poate obliga!Gandestete ca tu esti singura ta stapana si nimeni nu te poate controla.Nu-l baga in seama si incearca ca intotdeauna sa eviti subiectul!Sper ca ti-am fost de ajutor Wink

2.niste blugi mulati de culoare deschisa cu un tricou chic si o esarfa trendy...parul lasat liber...putin machiaj si niste parfum foarte frumos mirositor merg intotdeauna!Incearca sa fii cat mai naturala si sa nu te incarci cu zorzoane mult machiaj si altele...Putin rimel si un lipstik sunt intotdeauna folositoare Wink

Ms mult !! A mers de minune !! Chiar sunt eficiente sfaturile tale !!
Nokia345
Nokia345
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Rainy as always
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202225

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  stefania223 Sam 30 Apr 2011, 1:22 pm

ce ar trebui sa cumpar pt. animalutele mele? (clown fish,pom pom pisi si mutt)
stefania223
stefania223
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita | happy :) -_-"
Localizare Localizare : In lumea nevazuta...
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 159053

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  Webkinz Romania Sam 30 Apr 2011, 6:49 pm

lavinia3000 a scris:
zinzimima a scris:Este virtuala pentru Angora Bunny.

Poi te poti uita pe webkinz insider sa vezi retete pentru rochii...iti alegi una si o faci la masina de croitorie!Sper ca ti-am fost de ajutor
http://webkinzromania.ro/kinzpedia-retete/
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Dum 01 Mai 2011, 9:51 am

stefania223 a scris:ce ar trebui sa cumpar pt. animalutele mele? (clown fish,pom pom pisi si mutt)

Poti sa le cumperi mancarurile speciale fiecaruia,sa-i resfeti cu o tinuta noua pe fiecare[caciulita,bluza,pantaloni si pantofi SAU o rochie cu pantofi]si poti sa le cumperi cate un obiect nou pentru camera personala...sper ca ti-am fost de ajutor iti urez o zi placuta!
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  stefanawebkinz Dum 01 Mai 2011, 11:36 am

Mie imi place de un baiat si stiu ca si el ma place. El nu stie sa-si exprime bine sentimentele. Ce sa fac ca sa imi dau seama daca nu-i mai place de mine?

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 331133

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Vin 06 Mai 2011, 2:46 pm

stefanawebkinz a scris:Mie imi place de un baiat si stiu ca si el ma place. El nu stie sa-si exprime bine sentimentele. Ce sa fac ca sa imi dau seama daca nu-i mai place de mine?

Pur si simplu ii spui...il intrebi si gata! Smile
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  stefania223 Vin 06 Mai 2011, 2:51 pm

Top 3:

  1. mie imi place de un baiat din clasa,dar nu stiu daca ma place si el. cum pot afla?
  2. daca mie imi place de el ii spun sau nu daca doamna a zis sa nu umblam prin clasa cu ''dulcegarii''?
  3. 2 baieti ma plac ce sa le zic? (unul din clasa unul din clasa 1)
stefania223
stefania223
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita | happy :) -_-"
Localizare Localizare : In lumea nevazuta...
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 159053

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Sam 07 Mai 2011, 6:11 pm

stefania223 a scris:Top 3:

  1. mie imi place de un baiat din clasa,dar nu stiu daca ma place si el. cum pot afla?
  2. daca mie imi place de el ii spun sau nu daca doamna a zis sa nu umblam prin clasa cu ''dulcegarii''?
  3. 2 baieti ma plac ce sa le zic? (unul din clasa unul din clasa 1)

Poi roaga o prietena sa-l intrbe daca ii place de tine,daca ii place vorbeste cu el si spunei ca si tie iti place de el...apoi roaga-l sa tineti acest lucru secret ca sa nu ale d.invatatoare...pe ceilalti doi da-i in colo Wink ,nu-i baga in seama
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  stefania223 Sam 07 Mai 2011, 6:58 pm

1.mie cam rusine sa-l intrebe prietena ca el e cam destept si eu cam u o scara mai jos
2.si inca 2 fete il plac lavinia3000 - Pagina 2 636560 lavinia3000 - Pagina 2 170612
stefania223
stefania223
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita | happy :) -_-"
Localizare Localizare : In lumea nevazuta...
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 159053

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  Stefzyk Sam 07 Mai 2011, 8:02 pm

arghm... de obicei nu's deschisa da vad ca dai niste sfaturi bune... Very Happy
imi cam place de un baiat din clasa si mi'au zis niste colege ca si el ma place pe mine, dar cand vreau sa'i spun Very Happy e inconjurat de ,,admiratoare" printre care si cea mai buna prietena a mea. ea a observat ca vreau sa vorbesc in particular cu el, dar ea s'a suparat extrem de tare pt ca ar fi singurul baiat care i se pare normal... sigur, as renunta la el decat la my bff, dar cedez prea usor, sau ar fi o alegere corecta? nu vreau sa ma cert prosteste cu cmbp a mea, dar nici nu vreau sa'l las... Embarassed
Stefzyk
Stefzyk
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Who gives a damn? I don`t.
Localizare Localizare : Staring at u :3.
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 324978

https://www.youtube.com/watch?v=LZeJDN4InTU

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Dum 08 Mai 2011, 9:05 am

stefania223 a scris:1.mie cam rusine sa-l intrebe prietena ca el e cam destept si eu cam u o scara mai jos
2.si inca 2 fete il plac lavinia3000 - Pagina 2 636560 lavinia3000 - Pagina 2 170612

Eu zic ca nu conteaza daca este mai destept...ii zici doar si gata,...daca tie rusine sa vorbesti cu el fata in fata spune-i asta pe messenger...Pe celelalte doua lasa-le in pace...nu te priveste daca lui ii va pasa de tine...celelalte 2 pur si simplu nu conteaza... Wink
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Dum 08 Mai 2011, 9:06 am

Stefzyk a scris:arghm... de obicei nu's deschisa da vad ca dai niste sfaturi bune... Very Happy
imi cam place de un baiat din clasa si mi'au zis niste colege ca si el ma place pe mine, dar cand vreau sa'i spun Very Happy e inconjurat de ,,admiratoare" printre care si cea mai buna prietena a mea. ea a observat ca vreau sa vorbesc in particular cu el, dar ea s'a suparat extrem de tare pt ca ar fi singurul baiat care i se pare normal... sigur, as renunta la el decat la my bff, dar cedez prea usor, sau ar fi o alegere corecta? nu vreau sa ma cert prosteste cu cmbp a mea, dar nici nu vreau sa'l las... Embarassed

Poi vorbeste cu el pe internet fara ca prietena ta sa stie...dupa ce stabiliti ceva...incearca sa-i spuneti impreuna ca erxista ceva intre voi..si mai ales el sa-i zica ca nu este interesat de ea...sper ca te-am ajutat nu sunt sigura daca este ok ceea ce am zis...dar alta solutie nu am gasit Sad
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  stefania223 Dum 08 Mai 2011, 11:16 am

dai sfaturi bune,chiar am aflat ca ma place! lavinia3000 - Pagina 2 978826 lavinia3000 - Pagina 2 41447
stefania223
stefania223
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita | happy :) -_-"
Localizare Localizare : In lumea nevazuta...
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 159053

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  sely01 Dum 08 Mai 2011, 1:31 pm

imi palce de cnv din clasa,dar el place pe alt cineva.............ce sa fac sa ma palca?
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Dum 08 Mai 2011, 6:32 pm

sely01 a scris:imi palce de cnv din clasa,dar el place pe alt cineva.............ce sa fac sa ma palca?

Nu poti obliga pe cineva sa te placa...daca nu te place nu te place
Dar poti incerca sa fii amica cu el sa vorbiti despre chestii comune,sa faceti teme,sa petreceti timpul impreuna si cu timpul o sa se ataseze de tine...apoi cine stie...poate o sa te placa Smile
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Mar 10 Mai 2011, 6:44 pm

OFERTA

Comandati un sfat si veti primi in plus un sfat de cum sa te imbraci la o petrecere in pijamale cu stil,si ce accesorii/lucruri sa iti duci cu tine! Smile
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  Misterio Mar 10 Mai 2011, 6:53 pm

as vrea un sfat:ce sa fac ca sa nu ma mai plictisesc?inafara de citit sau scris,astea le fac deja...si le fac in continuare
Misterio
Misterio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 216613

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Mar 10 Mai 2011, 7:10 pm

Misterio a scris:as vrea un sfat:ce sa fac ca sa nu ma mai plictisesc?inafara de citit sau scris,astea le fac deja...si le fac in continuare

joaca-te jocuri pe calculator,iesi afar cu prietenii,dute la un coleg,uitate la TV joacate cu Webkinzul..si multe altele

In legatura cu petrecerea in pijama...de obicei fetele organizeaza dar...poti sa iti zic...
Muzica preferata,mancare,sucuri,cipsuri,jucarii preferate,o pernuta,o paturica...in fine si is mai multe variante poentru o fata care isi poate duce ruj,oja si machiaj si multe altele...dar pentru baieti habar n-am undecided
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  Misterio Mar 10 Mai 2011, 7:11 pm

lavinia3000 a scris:
Misterio a scris:as vrea un sfat:ce sa fac ca sa nu ma mai plictisesc?inafara de citit sau scris,astea le fac deja...si le fac in continuare

joaca-te jocuri pe calculator,iesi afar cu prietenii,dute la un coleg,uitate la TV joacate cu Webkinzul..si multe altele

In legatura cu petrecerea in pijama...de obicei fetele organizeaza dar...poti sa iti zic...
Muzica preferata,mancare,sucuri,cipsuri,jucarii preferate,o pernuta,o paturica...in fine si is mai multe variante poentru o fata care isi poate duce ruj,oja si machiaj si multe altele...dar pentru baieti habar n-am lavinia3000 - Pagina 2 781592
mersi..super sfat!
Misterio
Misterio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 216613

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  zinzimima Sam 14 Mai 2011, 12:52 pm

M-am certat cu o prietena si am intrebat-o de ce nu mai vrea sa vorbeasca cu mine si a zis Deaia. Care ar fi motivele?

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Dum 15 Mai 2011, 8:39 am

zinzimima a scris:M-am certat cu o prietena si am intrebat-o de ce nu mai vrea sa vorbeasca cu mine si a zis Deaia. Care ar fi motivele?

Poi gandeste-te cu ce ai fi putut sa o superi...daca nu iti dai seama spunei ca nu stii ce motive are sa fie suparata pe tine,si cere-ti scuze dupa ce iti spune de ce
Daca iti dai seama cu ce ai gresit,cere-ti scuzse si spune-i ca nu se va mai intampla
Sper ca ti-am fost de ajutor,,,o zi placuta Smile
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Super coafurile[Inchis pe perioada vacantei de vara]

Mesaj  lavinia3000 Dum 22 Mai 2011, 4:58 pm

lavinia3000 - Pagina 2 370487 Super coafurile este un magazin destinat fetelor.lavinia3000 - Pagina 2 370487
Formular:
Ocazie:zi obisnuita/nunta/petrecere/altele[daca este altceva specificati ce _______]
Loc:la o colega/la scoala/restaurant/altele[daca este altceva specificati ce________]
Inafara de...___________
Lungime par: lung/mediu/scurt
Accesorii de par disponibile:__________

Sper sa va fiu de ajutor!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Talismanul magazinului lavinia3000 - Pagina 2 370487


Ultima editare efectuata de catre lavinia3000 in Dum 29 Mai 2011, 9:50 am, editata de 2 ori
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  zinzimima Dum 22 Mai 2011, 5:54 pm

Ocazie: petrecere la scoala de 1 iunie
Loc: scoala
Inafara de: coc, coadite impletite, codite maturici

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Dum 22 Mai 2011, 6:24 pm

zinzimima a scris:Ocazie: petrecere la scoala de 1 iunie
Loc: scoala
Inafara de: coc, coadite impletite, codite maturici

Prindeti bretonul deasupra capului cu o agrafa in forma de fundita si lasa-ti restul parului liber
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  zinzimima Dum 22 Mai 2011, 6:27 pm

n-am breton dar merci! ca am putin breton de vreo un 1 centimetru

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lorena.buta Dum 22 Mai 2011, 7:00 pm

Formular:
Ocazie: Petrecere cu scoala
Loc: casa d-nei invatatoare in Baile Felix
Inafara de. Coc , coditele implatite , o coada in spate
Lungime par: mediu
Accesorii de par disponibile: agrafe in forma de stele, cordeluta de par roz . , 2 elastice roz
+ breton cam e 3 cm
lorena.buta
lorena.buta
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Eu sunt cea mai mare fana a Draculaurei pentru todeauna in tot universul !!!
Localizare Localizare : Undeva in Monster High
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174166

http://romania.forumatual.net/forum.htmc

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Dum 22 Mai 2011, 7:16 pm

lorena.buta a scris:Formular:
Ocazie: Petrecere cu scoala
Loc: casa d-nei invatatoare in Baile Felix
Inafara de. Coc , coditele implatite , o coada in spate
Lungime par: mediu
Accesorii de par disponibile: agrafe in forma de stele, cordeluta de par roz . , 2 elastice roz
+ breton cam e 3 cm

puneti cordeluta de par roz,lasa-ti parul liber,iar din fata,ia-ti o suvita si impleteste-o apoi leeag-o cu elasticul de par roz...daca vrei puneti si agrafele...dar nu e necesar
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  Nokia345 Lun 23 Mai 2011, 5:20 pm

Ocazie : Petrecere de Ziua Mondiala a Mediului
Loc : scoala
Inafara de : coc, o coada, doua cozi jos, parul lasat ....
Lungime par : mediu
Accesorii e par disponibile : tot ce se poate

P.S. : Nu am breton
Nokia345
Nokia345
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Rainy as always
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202225

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lorena.buta Lun 23 Mai 2011, 5:28 pm

lavinia3000 a scris:
lorena.buta a scris:Formular:
Ocazie: Petrecere cu scoala
Loc: casa d-nei invatatoare in Baile Felix
Inafara de. Coc , coditele implatite , o coada in spate
Lungime par: mediu
Accesorii de par disponibile: agrafe in forma de stele, cordeluta de par roz . , 2 elastice roz
+ breton cam e 3 cm

puneti cordeluta de par roz,lasa-ti parul liber,iar din fata,ia-ti o suvita si impleteste-o apoi leeag-o cu elasticul de par roz...daca vrei puneti si agrafele...dar nu e necesar
Merci! Am incercat si imi sta zooper! Smile Smile Smile Smile
lorena.buta
lorena.buta
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Eu sunt cea mai mare fana a Draculaurei pentru todeauna in tot universul !!!
Localizare Localizare : Undeva in Monster High
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174166

http://romania.forumatual.net/forum.htmc

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Lun 23 Mai 2011, 6:21 pm

Nokia345 a scris:Ocazie : Petrecere de Ziua Mondiala a Mediului
Loc : scoala
Inafara de : coc, o coada, doua cozi jos, parul lasat ....
Lungime par : mediu
Accesorii e par disponibile : tot ce se poate

P.S. : Nu am breton

I.Prindeti parul intr-o coada.Apoi cu o clema mai mare de par,prinde-o,ca sa stea ca si un palmier in sus...arata super
Daca apar fire rebele,prindele cu o agrafa
II.Prinde-ti 2 codite impletite,sau una... Smile iar firele rebele cu agrafe(daca ai)

Sper ca ti-am fost de ajutor Wink Wink
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  oaal17 Lun 30 Mai 2011, 8:46 pm

ocazie:zi de nastere
loc:la el acasa
inafara: de coc sau orce fel de codite
Lungime par : mediu
Accesorii e par disponibile : tot ce se poate
oaal17
oaal17
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happyyyyyy
Localizare Localizare : st.kinzville nr.1432
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 148150

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  panszin Vin 03 Iun 2011, 6:01 pm

ocazie: festivitate de premiere
loc: scoala
in afara de: coc, codite impletite,intro codita
par: lung
accesorii:de toate
am breton cam de ..6cm
panszin
panszin
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : undeva pe planeta pamant,in romania,cam in nord-centrul tarii,undeva in judetil................mures intrun mic loc numit..................LUNCA BRADULUI!!!!!!!!iubesc aceasta localitate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 148573

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  jasminerux Dum 12 Iun 2011, 4:43 pm

Formular:
Ocazie:Festivitate de premiere
Loc: curtea scolii
Inafara de...prins in orice fel
Lungime par: scurt spre lung
Accesorii de par disponibile: cordelute, agrafe

lavinia3000 - Pagina 2 370487 lavinia3000 - Pagina 2 370487 thumb up
jasminerux
jasminerux
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : \m/
Localizare Localizare : Brasov
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 159182

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: Super coafurile[Inchis pe perioada vacantei de vara]

Mesaj  alexacheekygirl Dum 12 Iun 2011, 5:12 pm

Ocazie: Festivitatea de premiere
Loc: in clasa
Inafara de: coada,codite impletite,codite
Lungime par:mediu
Accesorii diponibile:decat niste clame
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 175457

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  Stefzyk Mier 15 Iun 2011, 4:38 pm

Ocazie: Festivitatea de premiere
Loc: la scoala
Inafara de : par lasat pe spate
Lungime par: lung
Accesorii diponibile: orice !
Stefzyk
Stefzyk
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Who gives a damn? I don`t.
Localizare Localizare : Staring at u :3.
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 324978

https://www.youtube.com/watch?v=LZeJDN4InTU

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  Stefzyk Mier 15 Iun 2011, 4:40 pm

panszin a scris:ocazie: festivitate de premiere
loc: scoala
in afara de: coc, codite impletite,intro codita
par: lung
accesorii:de toate
am breton cam de ..6cm
cum sa ai breton de 6 cm???
stii cat inseamna? uite :










cam distanta asta dintre propozitii. am masurat cu rigla lol! - 1 cm
Stefzyk
Stefzyk
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Who gives a damn? I don`t.
Localizare Localizare : Staring at u :3.
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 324978

https://www.youtube.com/watch?v=LZeJDN4InTU

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  zinzimima Mier 15 Iun 2011, 4:50 pm

Asta dar par lung.
dar hai sa revenim la subiect.

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  Stefzyk Mier 15 Iun 2011, 4:54 pm

zinzimima a scris:Asta dar par lung.
dar hai sa revenim la subiect.
da` e imposibil. bretonu` i`ar acoperi jumatate de fata lol! =))
Stefzyk
Stefzyk
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Who gives a damn? I don`t.
Localizare Localizare : Staring at u :3.
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 324978

https://www.youtube.com/watch?v=LZeJDN4InTU

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  panszin Vin 17 Iun 2011, 12:52 pm

pai daca am breton asa de lung eu ce sa ii fac? si eu l-am masurat cu liniarul si 6 cm are. dar oricum nu conteaza pentru ca mi-am tuns cam 3 cm.

p.s. chiar ca am par lung pentru ca mi l-am tuns doar o data( la 4 ani).
panszin
panszin
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : undeva pe planeta pamant,in romania,cam in nord-centrul tarii,undeva in judetil................mures intrun mic loc numit..................LUNCA BRADULUI!!!!!!!!iubesc aceasta localitate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 148573

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Mar 05 Iul 2011, 6:40 pm

eu am bretonul de 11 cm...si imi este la nivelul sprancenelor...nu stiu ce e asa de lung 6 cm...deabea ajunge la jumatatea fruntii Rolling Eyes

Daca ai breton de 3 cm...nush ce-i ala nu cred ca se observa
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  Stefzyk Mar 05 Iul 2011, 6:49 pm

lavinia3000 a scris:eu am bretonul de 11 cm...si imi este la nivelul sprancenelor...nu stiu ce e asa de lung 6 cm...deabea ajunge la jumatatea fruntii Rolling Eyes

Daca ai breton de 3 cm...nush ce-i ala nu cred ca se observa
nu ai cum sa ai breton de 11 cm!!! poate vrei sa spui mm Cool
Stefzyk
Stefzyk
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Who gives a damn? I don`t.
Localizare Localizare : Staring at u :3.
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 324978

https://www.youtube.com/watch?v=LZeJDN4InTU

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Mier 06 Iul 2011, 10:11 am

Stefzyk a scris:
lavinia3000 a scris:eu am bretonul de 11 cm...si imi este la nivelul sprancenelor...nu stiu ce e asa de lung 6 cm...deabea ajunge la jumatatea fruntii Rolling Eyes

Daca ai breton de 3 cm...nush ce-i ala nu cred ca se observa
nu ai cum sa ai breton de 11 cm!!! poate vrei sa spui mm Cool


Am breton de 11 CM! Very Happy
Si imi ajunge exact deasupra sprancenelor thumb up
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Mier 06 Iul 2011, 10:19 am

Buna!Sunt eu,lavinia3000 si aici imi puteti pune intrebari de orice fel,despre ingrijirea si intretinerea animalului vostru de companiea real!Daca are probleme de sanatate,daca aveti intrebari legate de ei...spuneti-mi!
Va astept si nu uitati ca prietenii vostri,animalele conteaza pe voi! lavinia3000 - Pagina 2 978826
lavinia3000 - Pagina 2 277302 lavinia3000 - Pagina 2 384367 lavinia3000 - Pagina 2 95879 lavinia3000 - Pagina 2 528795 lavinia3000 - Pagina 2 401426 lavinia3000 - Pagina 2 227587 lavinia3000 - Pagina 2 663889 lavinia3000 - Pagina 2 767203 lavinia3000 - Pagina 2 95825 lavinia3000 - Pagina 2 697359 lavinia3000 - Pagina 2 710458 lavinia3000 - Pagina 2 138702 lavinia3000 - Pagina 2 933396 lavinia3000 - Pagina 2 397321 lavinia3000 - Pagina 2 717766 lavinia3000 - Pagina 2 480277 lavinia3000 - Pagina 2 717360 lavinia3000 - Pagina 2 791205 lavinia3000 - Pagina 2 442500 lavinia3000 - Pagina 2 709584 lavinia3000 - Pagina 2 500232 lavinia3000 - Pagina 2 996786 lavinia3000 - Pagina 2 45780 lavinia3000 - Pagina 2 835679 lavinia3000 - Pagina 2 583367 lavinia3000 - Pagina 2 537856 lavinia3000 - Pagina 2 136697 lavinia3000 - Pagina 2 867617 lavinia3000 - Pagina 2 750119 lavinia3000 - Pagina 2 727897 lavinia3000 - Pagina 2 550865 lavinia3000 - Pagina 2 309267 lavinia3000 - Pagina 2 72180 lavinia3000 - Pagina 2 713767 lavinia3000 - Pagina 2 793425 lavinia3000 - Pagina 2 278114 lavinia3000 - Pagina 2 306775 lavinia3000 - Pagina 2 204611 lavinia3000 - Pagina 2 585936 lavinia3000 - Pagina 2 443401 lavinia3000 - Pagina 2 874599


Ultima editare efectuata de catre lavinia3000 in Mier 06 Iul 2011, 4:18 pm, editata de 1 ori
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  panszin Mier 06 Iul 2011, 10:23 am

pai akuma am de 7 cm si a trecut un pic de sprancene. cum adica sa fie de 11cm si sa fie deasupra sprancenelor?eu am de 7cm si a trecut deja cu vreo 30mm.11cm e lung da poate e un pic cam cret.nu?
panszin
panszin
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : undeva pe planeta pamant,in romania,cam in nord-centrul tarii,undeva in judetil................mures intrun mic loc numit..................LUNCA BRADULUI!!!!!!!!iubesc aceasta localitate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 148573

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Mier 06 Iul 2011, 10:26 am

panszin a scris:pai akuma am de 7 cm si a trecut un pic de sprancene. cum adica sa fie de 11cm si sa fie deasupra sprancenelor?eu am de 7cm si a trecut deja cu vreo 30mm.11cm e lung da poate e un pic cam cret.nu?

Bretonul meu este tuns intr-o parte...in partea dreapta e mai scurt iar in stanga e mai lung...
Masurand de la RADACINA firului de par acesta are 11 cm...si este deasupra sprancenelor...daca vreti va arat si o poza
lavinia3000 - Pagina 2 Dscf4593e
Nu stiu daca voi ati masurat de la radacina...
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  alexacheekygirl Mier 06 Iul 2011, 11:08 am

lavinia3000 a scris:Buna!Sunt eu,lavinia3000 si aici imi puteti pune intrebari de orice fel,despre ingrijirea si intretinerea animalului vostru de companiea real!Daca are probleme de sanatate,daca aveti intrebari legate de ei...spuneti-mi!Pentru ca eu voi intreba un specialist,iar apoi va voi transmite raspunsul... lavinia3000 - Pagina 2 978826
Va astept si nu uitati ca prietenii vostri,animalele conteaza pe voi! lavinia3000 - Pagina 2 978826
lavinia3000 - Pagina 2 277302 lavinia3000 - Pagina 2 384367 lavinia3000 - Pagina 2 95879 lavinia3000 - Pagina 2 528795 lavinia3000 - Pagina 2 401426 lavinia3000 - Pagina 2 227587 lavinia3000 - Pagina 2 663889 lavinia3000 - Pagina 2 767203 lavinia3000 - Pagina 2 95825 lavinia3000 - Pagina 2 697359 lavinia3000 - Pagina 2 710458 lavinia3000 - Pagina 2 138702 lavinia3000 - Pagina 2 933396 lavinia3000 - Pagina 2 397321 lavinia3000 - Pagina 2 717766 lavinia3000 - Pagina 2 480277 lavinia3000 - Pagina 2 717360 lavinia3000 - Pagina 2 791205 lavinia3000 - Pagina 2 442500 lavinia3000 - Pagina 2 709584 lavinia3000 - Pagina 2 500232 lavinia3000 - Pagina 2 996786 lavinia3000 - Pagina 2 45780 lavinia3000 - Pagina 2 835679 lavinia3000 - Pagina 2 583367 lavinia3000 - Pagina 2 537856 lavinia3000 - Pagina 2 136697 lavinia3000 - Pagina 2 867617 lavinia3000 - Pagina 2 750119 lavinia3000 - Pagina 2 727897 lavinia3000 - Pagina 2 550865 lavinia3000 - Pagina 2 309267 lavinia3000 - Pagina 2 72180 lavinia3000 - Pagina 2 713767 lavinia3000 - Pagina 2 793425 lavinia3000 - Pagina 2 278114 lavinia3000 - Pagina 2 306775 lavinia3000 - Pagina 2 204611 lavinia3000 - Pagina 2 585936 lavinia3000 - Pagina 2 443401 lavinia3000 - Pagina 2 874599
Am nevoie de niste sfaturi:
1.Cum sa scap de capusele la cainele meu?
2.Cum sa numai naparleasca catelusul meu?Si este destul de maricel!
3.Cum sa-l fac sa manance ce ii dadeam inainte(fructe,legume,ciorba,supa)?
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 175457

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  lavinia3000 Mier 06 Iul 2011, 11:23 am

alexacheekygirl a scris:
lavinia3000 a scris:Buna!Sunt eu,lavinia3000 si aici imi puteti pune intrebari de orice fel,despre ingrijirea si intretinerea animalului vostru de companiea real!Daca are probleme de sanatate,daca aveti intrebari legate de ei...spuneti-mi!Pentru ca eu voi intreba un specialist,iar apoi va voi transmite raspunsul... lavinia3000 - Pagina 2 978826
Va astept si nu uitati ca prietenii vostri,animalele conteaza pe voi! lavinia3000 - Pagina 2 978826
lavinia3000 - Pagina 2 277302 lavinia3000 - Pagina 2 384367 lavinia3000 - Pagina 2 95879 lavinia3000 - Pagina 2 528795 lavinia3000 - Pagina 2 401426 lavinia3000 - Pagina 2 227587 lavinia3000 - Pagina 2 663889 lavinia3000 - Pagina 2 767203 lavinia3000 - Pagina 2 95825 lavinia3000 - Pagina 2 697359 lavinia3000 - Pagina 2 710458 lavinia3000 - Pagina 2 138702 lavinia3000 - Pagina 2 933396 lavinia3000 - Pagina 2 397321 lavinia3000 - Pagina 2 717766 lavinia3000 - Pagina 2 480277 lavinia3000 - Pagina 2 717360 lavinia3000 - Pagina 2 791205 lavinia3000 - Pagina 2 442500 lavinia3000 - Pagina 2 709584 lavinia3000 - Pagina 2 500232 lavinia3000 - Pagina 2 996786 lavinia3000 - Pagina 2 45780 lavinia3000 - Pagina 2 835679 lavinia3000 - Pagina 2 583367 lavinia3000 - Pagina 2 537856 lavinia3000 - Pagina 2 136697 lavinia3000 - Pagina 2 867617 lavinia3000 - Pagina 2 750119 lavinia3000 - Pagina 2 727897 lavinia3000 - Pagina 2 550865 lavinia3000 - Pagina 2 309267 lavinia3000 - Pagina 2 72180 lavinia3000 - Pagina 2 713767 lavinia3000 - Pagina 2 793425 lavinia3000 - Pagina 2 278114 lavinia3000 - Pagina 2 306775 lavinia3000 - Pagina 2 204611 lavinia3000 - Pagina 2 585936 lavinia3000 - Pagina 2 443401 lavinia3000 - Pagina 2 874599
Am nevoie de niste sfaturi:
1.Cum sa scap de capusele la cainele meu?
2.Cum sa numai naparleasca catelusul meu?Si este destul de maricel!
3.Cum sa-l fac sa manance ce ii dadeam inainte(fructe,legume,ciorba,supa)?

1.Umezesti o bucatica de vata cu spirt sau otet...si o pui pe capusa...dupa catva timp ar trebui sa cada.Daca nu merge,incearca sa o scoti cu o penseta...si daca ramane capul acolo nu en ici o problema,corpul o va elimina.
2.Nu poate sa nu mai naparleasca este un proces al vietii la fel cum iti schimbi tu hainele.Pentru a evita sa ramana par peste tot cumpara-i o perie profesionala si periaza-l o data pe zi!
3.Consulta-te cu internetul si uitate ce are si ce nu are voie sa manance!Incearca sa i le amesteci cu mancarea preferata si poate le va manca.Daca nici asa nu le mananca nu-l obliga!
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  alexacheekygirl Mier 06 Iul 2011, 11:26 am

lavinia3000 a scris:
alexacheekygirl a scris:
lavinia3000 a scris:Buna!Sunt eu,lavinia3000 si aici imi puteti pune intrebari de orice fel,despre ingrijirea si intretinerea animalului vostru de companiea real!Daca are probleme de sanatate,daca aveti intrebari legate de ei...spuneti-mi!Pentru ca eu voi intreba un specialist,iar apoi va voi transmite raspunsul... lavinia3000 - Pagina 2 978826
Va astept si nu uitati ca prietenii vostri,animalele conteaza pe voi! lavinia3000 - Pagina 2 978826
lavinia3000 - Pagina 2 277302 lavinia3000 - Pagina 2 384367 lavinia3000 - Pagina 2 95879 lavinia3000 - Pagina 2 528795 lavinia3000 - Pagina 2 401426 lavinia3000 - Pagina 2 227587 lavinia3000 - Pagina 2 663889 lavinia3000 - Pagina 2 767203 lavinia3000 - Pagina 2 95825 lavinia3000 - Pagina 2 697359 lavinia3000 - Pagina 2 710458 lavinia3000 - Pagina 2 138702 lavinia3000 - Pagina 2 933396 lavinia3000 - Pagina 2 397321 lavinia3000 - Pagina 2 717766 lavinia3000 - Pagina 2 480277 lavinia3000 - Pagina 2 717360 lavinia3000 - Pagina 2 791205 lavinia3000 - Pagina 2 442500 lavinia3000 - Pagina 2 709584 lavinia3000 - Pagina 2 500232 lavinia3000 - Pagina 2 996786 lavinia3000 - Pagina 2 45780 lavinia3000 - Pagina 2 835679 lavinia3000 - Pagina 2 583367 lavinia3000 - Pagina 2 537856 lavinia3000 - Pagina 2 136697 lavinia3000 - Pagina 2 867617 lavinia3000 - Pagina 2 750119 lavinia3000 - Pagina 2 727897 lavinia3000 - Pagina 2 550865 lavinia3000 - Pagina 2 309267 lavinia3000 - Pagina 2 72180 lavinia3000 - Pagina 2 713767 lavinia3000 - Pagina 2 793425 lavinia3000 - Pagina 2 278114 lavinia3000 - Pagina 2 306775 lavinia3000 - Pagina 2 204611 lavinia3000 - Pagina 2 585936 lavinia3000 - Pagina 2 443401 lavinia3000 - Pagina 2 874599
Am nevoie de niste sfaturi:
1.Cum sa scap de capusele la cainele meu?
2.Cum sa numai naparleasca catelusul meu?Si este destul de maricel!
3.Cum sa-l fac sa manance ce ii dadeam inainte(fructe,legume,ciorba,supa)?
iti multumesc!

1.Umezesti o bucatica de vata cu spirt sau otet...si o pui pe capusa...dupa catva timp ar trebui sa cada.Daca nu merge,incearca sa o scoti cu o penseta...si daca ramane capul acolo nu en ici o problema,corpul o va elimina.
2.Nu poate sa nu mai naparleasca este un proces al vietii la fel cum iti schimbi tu hainele.Pentru a evita sa ramana par peste tot cumpara-i o perie profesionala si periaza-l o data pe zi!
3.Consulta-te cu internetul si uitate ce are si ce nu are voie sa manance!Incearca sa i le amesteci cu mancarea preferata si poate le va manca.Daca nici asa nu le mananca nu-l obliga!
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 175457

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  zinzimima Mier 06 Iul 2011, 1:39 pm

Am nevoie de un sfat:
Ce as putea sa-i dua unei Pomeriene? Nu vrea Pedigree.

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

lavinia3000 - Pagina 2 Empty Re: lavinia3000

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum