Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

+21
deea98
kytzybush
alexacheekygirl
catelulwebkinz199
zafyna
Pisy1148
stefania223
cristina123
alexandraaVIP
lawynya
zinzimima
Alexutssa
webkinzcodru
LEXI2003
Alexsutzu
marycool109
ane1765
merry777
lililoli
xDreamOfStars
Webkinz Romania
25 participanți

In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  Webkinz Romania Joi 07 Iul 2011, 11:41 pm

http://webkinzromania.ro/concursul-de-vineri/ Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 24221


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Vin 15 Iul 2011, 6:50 am, editata de 2 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  xDreamOfStars Vin 08 Iul 2011, 7:08 am

Toata aceasta lume a fost creata cu rabdare si intelepciune de catre Dumnezeu, apoi, pe rand, oamenii au construit ceva nou, blocuri, case. In lume as schimba un singur lucru: rautatea, pentru ca noi suntem toti o mare familie si trebuie sa fim uniti. Very Happy

xDreamOfStars

KinzCash : 141010

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  lililoli Vin 08 Iul 2011, 8:15 am

Eu as schimba in lume asta: sa nu mai existe banii, care ne fac doar rau, deoarece suntem o familie si trebuie sa impartim totul! Dumnezeu nu a lasat pe pamant banii pentru ca stia ca vor fii si saraci!
lililoli
lililoli
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : lililoli™☺
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 158993

http://moda-iubireamea.blogratuit.ro/

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  merry777 Vin 08 Iul 2011, 9:14 am

Noi am fost creati de Dumnezeu.Iar noi oamenii distrug acum tot ce le iese in cale! Eu as schimba in lume ca oamenii sa nu mai fie rai si sa nu mai distruga padurile astfel vom duce o viata buna.

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  ane1765 Vin 08 Iul 2011, 9:17 am

Daca as fi Dumnezeu pentru o zi as avea de schimbat o gramada de lucruri,dar daca ar fi sa pot schimba un lucru acela ar fi sa fac sa nu mai existe saracie pentru ca toti oamenii sa se bucure. Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 41447 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 41447 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 41447 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 41447 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 41447
ane1765
ane1765
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy
Localizare Localizare : Acolo unde nici nu te-ai fi gandit sa ma cauti
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 144957

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Mesajul meu

Mesaj  marycool109 Vin 08 Iul 2011, 10:06 am

In lume eu as putea shimba totul, daca as putea:
Pai, rautatea, fiind ca a devenit un accesoriu foarte la moda.
Neglijenta, fata de tot: animale, plante si oameni.
Egoismul, deoarece acest ''egoism'' este mai nou foarte practicat in lume.
marycool109
marycool109
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Roses are red, another flowers are blue, insult my WEBKINZ and I will "Crucio" you!
Localizare Localizare : Hogwards.
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 142442

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Un strigat de ajutor!

Mesaj  Alexsutzu Vin 08 Iul 2011, 10:07 am

În această lume,plină de haos,cel mai important ar fi să convertim mentalitatea tinerilor,viitorului de mâine.
Toată planeta, se află pe mâinile junilor de astăzi.Ei trebuie educaţi să dizolve capitalismul;puterea absolută;
TREBUIE SA STIE SA CONVEITUIASCĂ.

Alexsutzu
Alexsutzu
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

KinzCash : 147056

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  LEXI2003 Vin 08 Iul 2011, 10:28 am

eu i-as schimba pe raufacatori,hoti in oameni buni si pe boc,guvernatori,parlamentari,europarlamentari,udrea,basescu
in persoane sociale excelente care nu ne golesc de bani din cauza lor cei mai multi oameni ajung in strada Crying or Very sad
alien


Ultima editare efectuata de catre LEXI2003 in Joi 14 Iul 2011, 10:07 pm, editata de 1 ori
LEXI2003
LEXI2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Pe o stanca,gandindu-ma la prieteni adevarati,la scoala si la jurnal.....
Localizare Localizare : In lumea mea,pokemoni!
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 175877

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Concurs vineri webkinzcodru

Mesaj  webkinzcodru Vin 08 Iul 2011, 12:01 pm

Eu in lume as schimba DRAGOSTEA.Mi-ar place,sa nu fim timizi in fata celui pe care il iubim.Mi-as dori ca toti sa avem un partener,ori si cat de tampitzel ar fi.Dragostea-AVEM NEVOIE DE EA.

Codruta( webkinzcodru)


P.S.: Am scris asta ca-mi place de cineva Smile

webkinzcodru
webkinzcodru
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Mai bine ca acum nu se putea( Si sunt sarcastca) ...Incerc totusi sa imi inving temerile si visele sa le transform in realitate,dar...Nu sunt toate posibile.Crede-ma,am o viata de c***t
Localizare Localizare : Gruiu,Ilfov
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 145817

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Concursul de Vineri #11

Mesaj  Alexutssa Vin 08 Iul 2011, 12:19 pm

Like a Star @ heaven In aceasta minunata lume exista si lucruri care nu se potrivesc.Mi-ar placea ca lumea sa devina mai buna si mai miloasa fata de animalele strazii si fata de saracii care se gandesc ce vor pune maine de mancare pe masa. Like a Star @ heaven

Alexutssa

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Iasi
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 141810

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  zinzimima Vin 08 Iul 2011, 12:31 pm

Eu respect tot ce a creat Dumnezeu.
As schimba doar doua lucruri.
Sa fie mai mult verde (sa nu taie oamenii padurile sau alte lucruri din natura) si sa fie pace intre toti oamenii.

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  marycool109 Vin 08 Iul 2011, 1:01 pm

Alexsutzu a scris: În această lume,plină de haos,cel mai important ar fi să convertim mentalitatea tinerilor,viitorului de mâine.
Toată planeta, se află pe mâinile junilor de astăzi.Ei trebuie educaţi să dizolve capitalismul;puterea absolută;
TREBUIE SA STIE SA CONVEITUIASCĂ.
Regulile spun ca nu ai voie copy/paste sau ajutor de la un parinte si pentru un copil de 9, 10, 11 este un pic cam prea ''elvevat'' sa sa zic asa.
marycool109
marycool109
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Roses are red, another flowers are blue, insult my WEBKINZ and I will "Crucio" you!
Localizare Localizare : Hogwards.
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 142442

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty ce-as schimba eu...

Mesaj  -Teea- Vin 08 Iul 2011, 1:18 pm

      Credeti-ma daca-as putea
      Nu-as schimba prea multe-n lumea aceasta,
      Decat pe cei care n-au suflet sau care se dau mari Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 170612
      Si asa si asa planeta ar fi schimbata radical. Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 100206
                              Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 75481

-Teea-
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty cum as schimba eu lumea

Mesaj  larisast Vin 08 Iul 2011, 2:02 pm

Eu as schimba lumea astfel: as ajuta toti copii bolnavi sa se faca bine , cei care ne distrug mediul inconjurator i-as pedepsi , as ocroti animalele lispsite de aparare , as interzice Taierea Padurilor, As sadi plante pe un pamant gool, cam atata spun

larisast
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty concurs vineri

Mesaj  pisi_M Vin 08 Iul 2011, 3:01 pm

as vrea ca lumea sa se schimbe in bine toti copii sa aiba parinti, sa nu mai fie orfani . as vrea ca toti oameni sa aiba o casa ,toti oameni sa fie constienti ca au o singura viata ,care trebuie pretuita I love you I love you :: Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven I love you sunny



!!! daruiti ce e mai bun !!!!!

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Versetiisus


















daruiti ce e mai bun sper sa nu se puna prin cele 41 cuvinte[code]
[quote]

pisi_M
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  lawynya Vin 08 Iul 2011, 4:50 pm

sa nu mai existe fabrici care distrug stratul de ozon ,sa nu mai existe poluari;Dumnezeu a creat lumea ca noi sa avem grija de ea nu ca sa o distrugem
lawynya
lawynya
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : fericita
Localizare Localizare : pitesti
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 142870

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  alexandraaVIP Vin 08 Iul 2011, 8:58 pm

Daca as putea sa scimb ceva in aceasta lume mare as scimba felul de a fii al unor oameni... al oamenilor rai, agresivi , zgarciti ,necinstiti, nedrepti si nerespectuosi in niste oameni pasnici , cinstiti , darnici , saritori , respectuosi si drepti. Asa , toata lumea se va pune de acord si populatia acestui glob va vi unita , ca o familie mare!!
alexandraaVIP
alexandraaVIP
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : super,cu gandul la webkinz!!
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 146117

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  Alexsutzu Vin 08 Iul 2011, 9:20 pm

marycool109,draga,crede-ma... nu am fost ajutat de absolut nicio persoana.In privinta copierii materialului de pe vreun site, tin sa te anunt ca te inseli amarnic.Avand in vedere faptul ca studiez foarte mult la limba si literatura romana,nu-ti da absolut niciun drept de a-mi critica textul.Ba mai mult,sper sa stii ca ceea ce tu faci chiar in acest moment se numeste Trafic de influenta si o spune chiar art. 256 din Codul Penal.Tu te folosesti de"functia" ta de copil,pentru a schimba jurilui impresia despre mine.
Alexsutzu
Alexsutzu
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

KinzCash : 147056

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  cristina123 Vin 08 Iul 2011, 9:45 pm

Dacă ar fi să schimb ceva în Lumea aceasta, as schimba... Omul. Unii oameni mint in ceea ce fac pentru a le fi mai bine. Mi-aşi dori ca tot ce e frumos sa rămână, iar răul să fie alungat de puterea... Copiilor. Ei sunt singurii capabili să schimbe această lume... Iar dacă vreodată am făcut ceva rău, după aceea am plâns pentru că mi-am dat seama ca dacă fiecare om, fiecare copil si fiecare fiinţă ar face atât rău in această lume, aceasta s-ar Auto-Distruge... Deci, haideţi împreună să încercăm să Schimbăm această Lume!... Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 268640
cristina123
cristina123
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Munky Funky, Munky Funky, Do you like it Munky Funky? I like it, I like it, I like it Munky Funky!
Localizare Localizare : Transformice sau Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 160943

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  stefania223 Sam 09 Iul 2011, 10:26 am

Daca ar fi sa schimb ceva , acela este omul. Pentru ca, de cand creeati de Dumnezeu ,unii oamenii s-au schimbat asa de repede incat nu am vazut...dar am observat ca marea lor iubire nu mai este binele ci raul.


Ultima editare efectuata de catre stefania223 in Lun 11 Iul 2011, 11:24 am, editata de 1 ori
stefania223
stefania223
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita | happy :) -_-"
Localizare Localizare : In lumea nevazuta...
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 159053

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  Pisy1148 Sam 09 Iul 2011, 5:03 pm

Poate ca as schimba oamenii,care,momentan sunt cei care distrug totul.
As schimba rautatea si invidia care cauzeaza mari probleme ...
M'as dedica cel mai mult animalelor ... Sa NU mai fie chinuite
Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 458243
As ajuta oamenii saraci.Sa NU mai existe !
Pisy1148
Pisy1148
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Good friends are like stars.You don't always see them,but you know they're always there ;x.
Localizare Localizare : Undeva in Balcani ;p
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 301836

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  zafyna Dum 10 Iul 2011, 12:50 pm

eu as schimba in lume ca oamenii sa ingrijeasca mai mult natura si sa nu o neglijeasca, sa fie buni cu animalele si oamenii, sa nu fie rai si toti sa fie prieteni. Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 41447 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 41447 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 41447
zafyna
zafyna

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : fericita
Localizare Localizare : cluj
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 145494

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty concurs

Mesaj  noemiviv Lun 11 Iul 2011, 7:57 am

eu as vrea ca in lume sa fie bunatate, fericire, bogatie si tot ce e mai bun! aaa da si ca planeta sa fie curata! sper sa primesc un animalut pentru ca eu nu am nici uul si imi doresc foarte mult! va rog![img][/img]Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Search%3Fq%3Diisus%26hl%3Dro%26biw%3D1280%26bih%3D685%26gbv%3D2%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=hc&vpx=870&vpy=139&dur=172&hovh=199&hovw=253&tx=146&ty=48&page=1&ndsp=18&ved=1t:429,r:4,s:0&biw=1280&bih=685
pentru ca dumnezeu ne-a facut! si noi nu stim sa ne purtam frumos cu el? adica stiti cat de suparat il faceti pe dumnezeu cand sunteti rai???? Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

noemiviv
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty lumea mea

Mesaj  catelulwebkinz199 Lun 11 Iul 2011, 11:17 am

eu as schimba cateva lucruri in lume... sa nu existe masini care polueaza, sa nu se mai tortureze animalele de braconieri sa fie toata lumea sanatoasa fericita si sa nu existe certuri si rautate. A da si sa fie foarte multe spatii verzi Smile

catelulwebkinz199

KinzCash : 142810

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty cE AS SCHIBA IN LUME

Mesaj  C.M.B Mar 12 Iul 2011, 7:41 pm

Eu as schimba in lume:
1.uzinele si fabricile care ne fac rau in paduri verzi si frumoase
2.raufacatorii si hotii
3.vanatori care omoara animalele
4.oamnei care arunca deseurile pe jos

Bunul Dumnezeu a creat tot si noi distrugem! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 458243

C.M.B
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Concursul de Vineri-Ziua Creativa #11

Mesaj  alexacheekygirl Mar 12 Iul 2011, 9:19 pm

Daca as schimba ceva in lume,as schimba forma si culoarea in primul rand.Foma va fi de inima si culoarea va fi ce a curcubeului!Va dati seama dupa forma ca in aceasta lume exista pace,dragoste si iubire!Toti se inteleg bine si traiesc in armonie si se imbrac numai in culorile curcubeului!Pe forma lumii se afla multe flori si iarba!Numele ei s-ar schimba in Planeta Pacii!Ei nu polueaza si distrug uzinele si fabricile care distrug planeta!Ei iubesc totul in jurul lor!
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 175457

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Ce as schimba eu in lume?

Mesaj  kytzybush Joi 14 Iul 2011, 1:57 pm

Eu in lume as schimba preturile la jucariile webkinz,la alimente,la haine si produse cosmetice pentru a scapa de criza.As mai schimba si oamenii rai,sa se transforme si ei in oameni buni.
kytzybush
kytzybush

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa
Localizare Localizare : Zalau
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 141190

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  deea98 Joi 14 Iul 2011, 2:57 pm

Eu as schimba aproape totul , aici voi spune doar cateva cuvinte. As schimba atitudinea oamenilor fata de animale , lumea sa fie un loc frumos , nu chiar un iad . As vrea ca nimeni sa nu mai injure si sa dea in animale .
deea98
deea98
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : When I was born , the devil say ”Oh , competition!” =))
Localizare Localizare : Mooon xD pă lună`
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 164714

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  rekaalina Joi 14 Iul 2011, 3:21 pm

eu as schimba toate mijloacele de transport,centralele radioactive ,armele si munitiile de orice natura si calitatea de om bogat-on sarac(toti ar trebui sa fim egali)

rekaalina

Localizare Localizare : bacau
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 140890

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  ilinca2002 Joi 14 Iul 2011, 4:28 pm

in aceasta lume pe jumatate frumoasa as schimba bine inteles parlamentul as zice sa se construiasca mai multe adaposturi de animale sa nu mai existe gelozie boli rautate talharioameni neglijenti care lasa in urma lor multa mizerie I love you numele meu de utilizator mpe w e ilingirl
ilinca2002
ilinca2002
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : am hamster mazin si un kinzklip
Localizare Localizare : piatra neamt bicazul ardelean
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 145141

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  Rose_2011 Joi 14 Iul 2011, 5:12 pm

1. Lucrul pe care l-as schimba la aceasta lume, mai ales la noi in tara este ca oamenii care se gandesc doar la ei sa nu conduca si sa ne faca fiecare zi un chin gandindu-ne numai la ziua de maine!
( eu am numarat 40-41 de cuvinte, sper sa nu fie mai multe)
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  elena99 Joi 14 Iul 2011, 9:36 pm

Eu in aceasta lume as schimba totul,lumea moderna lumea cea veche era mai buna si sanatoasa.
elena99
elena99
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Webkinz world
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 146497

http://animalute.forumstory.org

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  Webkinz Romania Vin 15 Iul 2011, 6:48 am

Premiul merge la: marycool109! Smile
Felicitari! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 741361
Trimite-ne un e-mail/offline/pm cu numele tau de utilizator de pe Forum si ziua concursului la care ai castigat (#), sa iti putem trimite premiul! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 75481
Ne vedem la urmatorul concurs! Tot asa buni sa fiti clap


Alexsutzu a scris:marycool109,draga,crede-ma... nu am fost ajutat de absolut nicio persoana.In privinta copierii materialului de pe vreun site, tin sa te anunt ca te inseli amarnic.Avand in vedere faptul ca studiez foarte mult la limba si literatura romana,nu-ti da absolut niciun drept de a-mi critica textul.Ba mai mult,sper sa stii ca ceea ce tu faci chiar in acest moment se numeste Trafic de influenta si o spune chiar art. 256 din Codul Penal.Tu te folosesti de"functia" ta de copil,pentru a schimba jurilui impresia despre mine.
Exclamation hai sa nu exageram, bine? Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 84978 Exclamation
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #11

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum