Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

+19
raluklady
anaana50
stefania223
neryo
Viviana2011
sely01
andre4ever
sanziiana
♥✿Marcy_Marceline✿♥
Monica_Dulcica
Cătălin
saracri
c.cri35
dragutza_daiana
Moko
dumitrita25
LetyLetyutza
zinzimima
Webkinz Romania
23 participanți

In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  Webkinz Romania Vin 20 Apr 2012, 11:29 am

www.WebkinzRomania.ro/concursul-de-vineri alien


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Vin 27 Apr 2012, 2:07 am, editata de 1 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  zinzimima Vin 20 Apr 2012, 11:35 am

Ziua mai buna, 13 aprilie, Ziua mai bina va fi o zi in care NIMENI nu se va mai comporta urat. Vom face curat prin parc, vom avea grija de animale, vom duce cadouri celor "mai putin norocosi" ca noi, pe scurt: pentru o zi macar, vom avea o lume mai buna.

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  LetyLetyutza Vin 20 Apr 2012, 12:19 pm

Ziua Basmelor => Se sarbatoreste in prima Vinere din luna Octombrie => Ziua basmelor este ziua cand inviem adevarate basme cu eroii nostri plini de aventura: Fat-Frumos si Dinozaurul cu 3 capete. Ziua aceasta ne reaminteste de vremele bune cand mamele noastre ne citeau cate un Basm iar noi visam seara, ca eram si noi prinsi in aceasta minunata lume. Acesta zi ne arata cheie catre o camera plina de Povesti nemuritoare.
LetyLetyutza
LetyLetyutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Trista :(
Localizare Localizare : Pitesti
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 157549

http://www.animalut.ro/animalut-ReKytz

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty concursul de vineri

Mesaj  dumitrita25 Vin 20 Apr 2012, 12:52 pm

ZIUA AJUTARII PE DATA DE 11 SEPTEMBRIE DE ZIUA AJUTARII TOTI MEMBRIII TREBUIE SA SE RESPECTE SI SA SE AJUTE Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 916334 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 916334 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 916334 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 916334 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 916334 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 615872 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 615872
dumitrita25
dumitrita25
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : chisinau moldova
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 144957

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  anto123 Vin 20 Apr 2012, 1:00 pm

ziua dulciurilor gratis=se zice ca in noaptea de 5 august un ningea Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 557288pe nume lou neinfricatul aduce dulciuri gratis doar la copii cuminti.   succes tuturor Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 348214 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 348214 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 348214

anto123
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  Moko Vin 20 Apr 2012, 2:19 pm

Ziua colectionarului webkinz,care sa fie pe 8 iunie.Este o zi in care fiecare colectionar de webkinz sa se duca la clubul prietenilor,iar in camera-gradina sa fie un pitic ca Mutulica de la Alba-Ca-Zapada care sa dea premii tuturor celor ce fac click cu mouse-ul pe el.
Moko
Moko
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : I want your ugly,I want desing,I want you love,Love love love I want your love.
Localizare Localizare : In lumea online de Internet.
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 199388

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  Fauna Vin 20 Apr 2012, 2:48 pm

 Ziua Familiei,pe 2 Iulie,ziua in care familiile fac activitati toata ziua impreuna Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 916334:merg la picnic,merg in parc,mananca cateva dulciuri,deseneaza cu creta. Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 268640

Fauna
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  dragutza_daiana Vin 20 Apr 2012, 3:07 pm

20 Martie - Ziua Animalelor
In aceasta zii fiecare copil care doreste un animalut parintii ii vor lua iar animalutele vor fii gratis
15 August - ziua rasului
Ce este mai frumos in vacanta de vara? Un carnaval...pe 15 august vor fii carnavale in fiecare oras/sat

7 IULIE - Sarbatoarea albinelor
Aceste creaturi dragalase de 7 iulie vor fii duse pe cele mai frumoase campuri cu flori si fiecare familie va primi un bol cu miere
20 Decembrie - Ziua donatiilor
Se apropie Craciunul si copii saraci nu au nimik......de 20 decembrie famiilile sarace vor primi merinde
Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 41447 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 41447

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 41447

Eu am facut mai multe...


Ultima editare efectuata de catre dragutza_daiana in Vin 20 Apr 2012, 8:28 pm, editata de 1 ori (Motiv : O greseala de scriere)
dragutza_daiana
dragutza_daiana
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : vesela
Localizare Localizare : Onesti jud.bacau
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 136192

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  c.cri35 Vin 20 Apr 2012, 3:37 pm

Nume: Ziua muzici
Data: 26 februarie
Descriere:Toata lumea asculta muzica, da petrecerei,etc.
c.cri35
c.cri35

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Bine
Localizare Localizare : Brasov/Romania
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 133042

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  saracri Vin 20 Apr 2012, 5:00 pm

Nume:Sfanta fericire
Data : 4 aprilie
Descriere:Toata lumea trebuie sa fie fericita. Smile
saracri
saracri

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Ma simt minunat
Localizare Localizare : Brasov
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 150595

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  Cătălin Vin 20 Apr 2012, 5:54 pm

Ziua Rugăciunilor pe 15 Mai : O sărbătoare în care TOŢI oamenii merg la bisericile din satul/oraşul/localitatea/judeţul (sper că le-am spus pe toate )lor şi stau (ei)acolo 24H (24 ore , o zi) rugându-se la Dumnezeu .Ei primind hrană (pâine şi apă) de la preot.


Ps : Cuvinele din paranteză (Sper că le-am pus pe toate ) ; (ei); (24ore,o zi ) => Sper că nu se pun ca cuvine (din cele maxim 35). De ce am pus parantezele ??? Pentru a evidenţia ce am vrut să spun , pentru a nu exista neînţelegeri .
Edit : Motiv : Am pus din greşeală 1 mai (ziua muncitorilor)


Ultima editare efectuata de catre Cătălin in Sam 21 Apr 2012, 9:23 pm, editata de 1 ori

Cătălin
Zumbuddy
Zumbuddy

Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 140199

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  Monica_Dulcica Vin 20 Apr 2012, 5:56 pm

16 iulie - Ziua Mondiala a brioselor Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 394802
Toatele orase au sa organizeze parade si multe standuri cu briose cu diferite arome Basketball or Cookie :bball

9 mai - Ziua superinternationala a cafelei [/b]
Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 720495 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 943254
Toate familiile se aduna si povestesc amintiri impreuna la o cafea Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 2436942953
Monica_Dulcica
Monica_Dulcica

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : energica
Localizare Localizare : Iasi
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 133051

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  Cătălin Vin 20 Apr 2012, 5:58 pm

Monica ... trebuia numai 1 zi inventata , nu 2

Cătălin
Zumbuddy
Zumbuddy

Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 140199

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Concursul de vineri#47

Mesaj  andre4ev Vin 20 Apr 2012, 6:01 pm

  Ziua cunoasteri se sarbatoreste pe data de 5 febroarie si este ziua in care toate bibliotecile sunt deschise inclusiv noaptea, cand in toate librariile se fac reduceri la toate cartile, si cand toate muzeele au intrarea gratuita. Este ziua in care indraznim cu adevarat sa patrundem in nesfarsita lume a cunoasterii, cand indraznim sa visam la rezolvarea unor enigme necunoscute, ziua in care cartile ni se par niste adevarate lumi fantastice, niste prietene loiale, niste izvoare ale cunostintelor.

   In aceasta zi sarbatorim ceea ce ne-a facut sa devenim cu adevarat niste fininte avansate si evoluate, ceea ce ne-a adus aici unde suntem acum, ceea ce ne-a ajutat sa inventam totul: de la hartie pana la becul electric pana la centralele rucleare. Adica nesfarsita si divina arta a cunoasterii! 

andre4ev
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  Monica_Dulcica Vin 20 Apr 2012, 6:03 pm

Cătălin a scris:Monica ... trebuia numai 1 zi inventata , nu 2

Atunci ramane ... pe care sa o aleg Crying or Very sad Crying or Very sad ??
Monica_Dulcica
Monica_Dulcica

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : energica
Localizare Localizare : Iasi
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 133051

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  Monica_Dulcica Vin 20 Apr 2012, 6:13 pm

Monica_Dulcica a scris:16 iulie - Ziua Mondiala a brioselor Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 394802
Toatele orase au sa organizeze parade si multe standuri cu briose cu diferite arome Basketball or Cookie :bball

9 mai - Ziua superinternationala a cafelei [/b]
Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 720495 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 943254
Toate familiile se aduna si povestesc amintiri impreuna la o cafea Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 2436942953

Webkinz Romania , ramane sarbatoarea pe care vreti sa o alegti sunny [/u][/i][/b]
Monica_Dulcica
Monica_Dulcica

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : energica
Localizare Localizare : Iasi
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 133051

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  anto123 Vin 20 Apr 2012, 7:08 pm

si eu as vrea tare mult sa castig ca maMA LE-A ARUNCAT,CA CREDEA CA NU-MI FOLOSESC   pale pale pale pale

anto123
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  ♥✿Marcy_Marceline✿♥ Vin 20 Apr 2012, 7:28 pm

Ziua Magica (2 iunie) -Unde toate orasele sa fie luminate de magie si unde sa se gaseasca magicieni la tot pasul si pentru ca copii merita inca o zi de sarbatoare , dupa 1 iunie , O ZI MAGICA!!!!
♥✿Marcy_Marceline✿♥
♥✿Marcy_Marceline✿♥
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Branza e mai Buna ca prajitura pentru ca exista prajitura cu branza dar nu exista branza cu prajitura TT^TT
Localizare Localizare : Land of Ooo ( Taramul ooo) -"un loc magic"
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 164398

http://freeeedom123.tumblr.com/

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  Cătălin Vin 20 Apr 2012, 7:34 pm

andre4ev a scris:  Ziua cunoasteri se sarbatoreste pe data de 5 febroarie si este ziua in care toate bibliotecile sunt deschise inclusiv noaptea, cand in toate librariile se fac reduceri la toate cartile, si cand toate muzeele au intrarea gratuita. Este ziua in care indraznim cu adevarat sa patrundem in nesfarsita lume a cunoasterii, cand indraznim sa visam la rezolvarea unor enigme necunoscute, ziua in care cartile ni se par niste adevarate lumi fantastice, niste prietene loiale, niste izvoare ale cunostintelor.

   In aceasta zi sarbatorim ceea ce ne-a facut sa devenim cu adevarat niste fininte avansate si evoluate, ceea ce ne-a adus aici unde suntem acum, ceea ce ne-a ajutat sa inventam totul: de la hartie pana la becul electric pana la centralele rucleare. Adica nesfarsita si divina arta a cunoasterii! 
Prea lunga , mai scurtează :-J

Cătălin
Zumbuddy
Zumbuddy

Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 140199

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  sanziiana Vin 20 Apr 2012, 10:01 pm

Ziua ECO: De ziua Eco noi iesim pe strada si facem curat. De Ziua Eco noi trebuie sa nu aruncam hartii pe jos !! De Ziua Eco sunt sarbatorite animalutele .
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 144507

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  sanziiana Vin 20 Apr 2012, 10:02 pm

sanziiana a scris: Ziua ECO: De ziua Eco noi iesim pe strada si facem curat. De Ziua Eco NU aruncam hartii pe jos !! De Ziua Eco sunt sarbatorite animalutele . Ziua Eco se sarbatoreste pe 8 aprilie.
Am dat quote ca sa se vada mai bine !


Ultima editare efectuata de catre sanziiana in Vin 20 Apr 2012, 10:06 pm, editata de 2 ori (Motiv : Am uitat sa scriu data in care se sarbatoreste Ziua Eco.)
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 144507

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  Cătălin Sam 21 Apr 2012, 11:19 am

The Winner?
Câştigătorul ???

Cătălin
Zumbuddy
Zumbuddy

Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 140199

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  andre4ever Sam 21 Apr 2012, 11:29 am

andre4ev a scris: Ziua cunoasteri se sarbatoreste pe data de 5 febroarie si este ziua in care toate bibliotecile sunt deschise inclusiv noaptea, cand in toate librariile se fac reduceri la toate cartile, si cand toate muzeele au intrarea gratuita. Este ziua in care indraznim cu adevarat sa patrundem in nesfarsita lume a cunoasterii, cand indraznim sa visam la rezolvarea unor enigme necunoscute, ziua in care cartile ni se par niste adevarate lumi fantastice, niste prietene loiale, niste izvoare ale cunostintelor.

In aceasta zi sarbatorim ceea ce ne-a facut sa devenim cu adevarat niste fininte avansate si evoluate, ceea ce ne-a adus aici unde suntem acum, ceea ce ne-a ajutat sa inventam totul: de la hartie pana la becul electric pana la centralele rucleare. Adica nesfarsita si divina arta a cunoasterii!



asta am fost eu. numai ca am uitat sa ma loghez Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 636560
andre4ever
andre4ever

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy
Localizare Localizare : Constanta
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 133560

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  andre4ever Sam 21 Apr 2012, 11:38 am

Cătălin a scris:
andre4ev a scris: Ziua cunoasteri se sarbatoreste pe data de 5 febroarie si este ziua in care toate bibliotecile sunt deschise inclusiv noaptea, cand in toate librariile se fac reduceri la toate cartile, si cand toate muzeele au intrarea gratuita. Este ziua in care indraznim cu adevarat sa patrundem in nesfarsita lume a cunoasterii, cand indraznim sa visam la rezolvarea unor enigme necunoscute, ziua in care cartile ni se par niste adevarate lumi fantastice, niste prietene loiale, niste izvoare ale cunostintelor.

In aceasta zi sarbatorim ceea ce ne-a facut sa devenim cu adevarat niste fininte avansate si evoluate, ceea ce ne-a adus aici unde suntem acum, ceea ce ne-a ajutat sa inventam totul: de la hartie pana la becul electric pana la centralele rucleare. Adica nesfarsita si divina arta a cunoasterii!
Prea lunga , mai scurtează :-J

Catalin, asta a fost inspiratia Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 268640 Dar avea limita de cuvinte? Eu n-am vazut-o Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 781592
andre4ever
andre4ever

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy
Localizare Localizare : Constanta
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 133560

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  Cătălin Sam 21 Apr 2012, 11:50 am

Da...dar NU avea , are limită 35 cuvinte maxim ...

Cătălin
Zumbuddy
Zumbuddy

Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 140199

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  andre4ever Sam 21 Apr 2012, 12:28 pm

Cătălin a scris:Da...dar NU avea , are limită 35 cuvinte maxim ...

N-am vazut...Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 458243 Asta e, data vitoare o sa stiu.Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 458243 Pacat, m-am chinuit o gramada la ea, si sincer eram foarte mandra,Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 458243 dar orcum ms ca mi-ai spus.Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 268640
andre4ever
andre4ever

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy
Localizare Localizare : Constanta
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 133560

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  sely01 Sam 21 Apr 2012, 3:58 pm

andre,poti edita mesajul Smile
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  Fan_W Sam 21 Apr 2012, 5:45 pm

Ziua internationala a sanatatii pe data de 18 iulie.In acea zii toti ar trebuii sa fim curati,sa ne ingrijim corpul mancand sanatos:fructe,legume etc,sa facem miscare si multe activitati pentru a ne intarii sanatatea.

Fan_W
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  dragutza_daiana Sam 21 Apr 2012, 7:55 pm

Fan_W a scris:Ziua internationala a sanatatii pe data de 18 iulie.In acea zii toti ar trebuii sa fim curati,sa ne ingrijim corpul mancand sanatos:fructe,legume etc,sa facem miscare si multe activitati pentru a ne intarii sanatatea.


a trecut vineri si nu mai ai voie acum Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
dragutza_daiana
dragutza_daiana
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : vesela
Localizare Localizare : Onesti jud.bacau
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 136192

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  Serena:) Sam 21 Apr 2012, 8:03 pm

Ba da are voie tu nu ai voie sa pui mai multe Exclamation

Serena:)
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  dragutza_daiana Sam 21 Apr 2012, 8:51 pm

Serena:) a scris:Ba da are voie tu nu ai voie sa pui mai multe Exclamation
vea voie pana vineri si toata ziua de vieri ai inteles?!
sambata nu are voie !!!!!!! doar daca se pune o noua cerinta da inca nu sa pus.....nu te pune cu mine ca eu stiu mai multe
Noroc ca est doar un vizitator ! Exclamation Exclamation Exclamation
dragutza_daiana
dragutza_daiana
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : vesela
Localizare Localizare : Onesti jud.bacau
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 136192

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  dragutza_daiana Dum 22 Apr 2012, 8:08 pm

Cine a castigat?
dragutza_daiana
dragutza_daiana
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : vesela
Localizare Localizare : Onesti jud.bacau
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 136192

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  Viviana2011 Dum 22 Apr 2012, 8:34 pm

dragutza_daiana a scris:Cine a castigat?
daiana se anunta vinerea asta castigatorul deci acel fan_w are voie sa posteze Very Happy
Viviana2011
Viviana2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Mad
Localizare Localizare : In umbra ta....Nu o sa ma gasesti , sunt greu de gasit....
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 416169

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Concursul de vineri sapatmana #47

Mesaj  neryo Lun 23 Apr 2012, 5:41 pm

As vrea sa fie o sarbatoare dedicata ingrijirii animalelor.Si se numeste Casa Animalelor,unde copiii invata sa aiba grija de un animal ranit sau vagabond,cum ar fi un caine sau o pisica.Este pe data de 26 iulie.

neryo

Gen : feminin Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 135030

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  stefania223 Mar 24 Apr 2012, 6:53 pm

Ziua jocurilor-13 iulie
Descriere: ^.^
De ziua jocurilor,toata lumea:


  • iese afara si joaca jocuri

  • sta pe net si joaca jocuri


  • se joaca cu animalele de companie
stefania223
stefania223
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita | happy :) -_-"
Localizare Localizare : In lumea nevazuta...
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 159053

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  anaana50 Mar 24 Apr 2012, 7:37 pm

Ziua Citirii - 15 in fiecare luna

Descriere :

-In aeasta zii toti copii stau acasa sau la bibliotexa si incepm sa citeasca toata ziua
-Acest lucruu ese si educativ si amuzant(din punctul meu de vedere ca imi palce sa citesc)

Ziua Animalelor - 25 ianuarie ; febroarie ; august si decembrie (cele mai rele luni pt animalute)

Descriere :
- Dec am ales lunile acestea? pt ca primele luni sunt proguroase si august este cea mai calda luna si animalele mor de sete atunci
-In aceste luni(zile speciale) sa ave grija de animalele din satul/orasul nostru
-Parintii si copii vor fii impartiti pe grupe si or avea grija de aimalute Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 277302 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 227587 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 697359 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 767203 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 663889 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 95825 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 528795 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 150556 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 95879 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 450515 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 450515 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 138702 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 933396 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 697359 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 215695 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 617372 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 135961 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 408307 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 999569 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 592674 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 968568 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 480277 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 348985 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 45939 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 39210 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 709584 si tot felul de aimalute

anaana50

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : amuzanta , jucausa.
Localizare Localizare : onesti jud bacau
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 132540

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  raluklady Mier 25 Apr 2012, 7:20 pm

Ziua curcubeului sarbatorita in prima zi cu curcubeu din aprilie. Toata lumea se aliniaza la primul capat al curcubeului si alearga pana la celalalt capat unde se dezvaluie comoara si fiecare primeste ceva.

P.S daca va intrebati cum stie lumea de ziua curcubeu: vor fi instalate difuzoare pe strazi in toata luna mai si cand "vine ziua" toata lumea va auzi.


Ultima editare efectuata de catre raluklady in Joi 26 Apr 2012, 5:03 pm, editata de 1 ori
raluklady
raluklady
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : super ultra giga hecta.......fericita...... dc? a venit vacanta
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 145320

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty RE:concursul de vineri ziua creativa #37

Mesaj  AndreeaAntii Mier 25 Apr 2012, 8:41 pm

Sarbatoarea mea se numeste:Ziua istetimii o zi in care vor fi concursuri de toate felurile si copii care vor raspunde corect vor primii troffe.medalii si diplome.in aceasta zi cei mai mici vor primi webkinji,hamsteri zumbuddy, hainute, carti de joc,etc.pe 10 mai
AndreeaAntii
AndreeaAntii
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : SINGURA SI FERICITA
Localizare Localizare : SUCEAVA
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 137342

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Cocurs

Mesaj  robertina00 Mier 25 Apr 2012, 8:49 pm

Ziua culorilor – 21 iunie:sunny:
In fiecare parc , pe data de 21 iunie sa se sarbatoreasca Ziua Nationala
a Culorilor , unde sa fie i parada mare , colorata , cu muzica vesela ,
toti sa ne inbracam colorat , sa fie concursuri de pictura , briose
acoperite cu bomboane colorate , confeti peste tot ,concurs de cel mai
colorat costum , desigur, cu premii colorate

VA UREZ O ZI COLORATA FERICITA !!!! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 41447

robertina00

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Super bine
Localizare Localizare : Romania, Brasov, Sacele
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 135161

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  Dogs-Are-Us Joi 26 Apr 2012, 6:41 am

Sărbătoare: Sărbătoarea de 5 minute la care toate magazinele de pe globul pămantesc toate lucruşoarele să fie gratis.
Dată: 4 august
Descriere: In 5 minute oamenii de pe tot globul vor avea voie sa isi ia orice vor pe Gratis fara sa se numeasca furt :) :thumbup: :thumbup: :bow: :w$: :w$: :w$:
Dogs-Are-Us
Dogs-Are-Us
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Just Ok
Localizare Localizare : Bukarest
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 172787

http://sissiandrocko.tk

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty CONCURSUL DE VINERI

Mesaj  Laura Andreea Joi 26 Apr 2012, 6:19 pm

nume:concurs webbkinz

data: 2 iunie


In fiecare oras se va organiza acest concurs. Concurentii se vor aseza
in grupe pe varsta iar la fiecare grupa cate o intrebare primii 5 care
au raspuns corect vor castiga prin tragere la sorti un webkinz.
Laura Andreea
Laura Andreea
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Stare de spirit Stare de spirit : Bine ati venit la cel mai nou magazin de poze.Aici totul e original si nu veti regreta!
Localizare Localizare : Bine ati venit la cel mai nou magazin de poze.Aici totul e original si nu veti regreta!
KinzCash : 133200

http://Bine ati venit la cel mai nou magazin de poze.Aici totul

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  dragutza_daiana Joi 26 Apr 2012, 7:06 pm

Dogs-Are-Us a scris:Sărbătoare: Sărbătoarea de 5 minute la care toate magazinele de pe globul pămantesc toate lucruşoarele să fie gratis.
Dată: 4 august
Descriere: In 5 minute oamenii de pe tot globul vor avea voie sa isi ia orice vor pe Gratis fara sa se numeasca furt Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 978826 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 100206 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 100206 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 15308 :w$: :w$: :w$:


vreau sarbatoarea asta....mias lua un sac de webkinz Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 233603 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 233603 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 233603 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 233603 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 233603

nu stii acti webkinz pot lua in 5 minute....una idee
dragutza_daiana
dragutza_daiana
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : vesela
Localizare Localizare : Onesti jud.bacau
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 136192

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  Webkinz Romania Vin 27 Apr 2012, 2:12 am

Premiul merge la: Cătălin! Smile
Felicitari! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 741361
Trimite-ne un e-mail cu numele tau de utilizator de pe Forum si ziua concursului la care ai castigat (#), sa iti putem trimite premiul! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 75481
Ne vedem la urmatorul concurs! Tot asa buni sa fiti clap
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #47

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum