Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Holul scolii locul de intalnire al tuturor elevilor.

2 participanți

In jos

Holul scolii locul de intalnire al tuturor elevilor. Empty Holul scolii locul de intalnire al tuturor elevilor.

Mesaj  mythomas Lun 23 Iul 2012, 4:49 pm

Salut bine ati venit pe holul scolii aici toata lumea se intalneste.Esti elev la aceasta scoala si vrei sa vorbesti undeva cu toti prietenii tai?Eh bine ce-ar fi sa iesi din clasa pe hol.Daca vrei sa ai si un vestiar unde sa pui cartile pozele,lucrurile atle acesta e vestiarul ideal.Trebuie
doar sa copiati acest model creat de mine si sa adaugati imagini.Culoarea mov daca esti fata culoare verde daca esti baiat.
eu am sa va pun apoi un model facut de mine.ca voi sa va puteti inspira pentru dulapul vostru care il veti posta aici ca toat lumea sa il vada.Dulapul poate fi lucrat in word sau in paint.In ce vreti voi.trebuie sa fie facut dupa aceste modele


baieti
Holul scolii locul de intalnire al tuturor elevilor. Scaled.php?server=841&filename=bghs

si fete

Holul scolii locul de intalnire al tuturor elevilor. Scaled.php?server=189&filename=fghqe

pe hol pueti veni si discuta orice.daca aveti povesti pe microsite-uri puteti sa scrie-ti dialoguri aici. sper sa veniti
mythomas
mythomas
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : e greu sa fii tu insati intr-o lume in care diferentele ne fac ciudati.Nu exista ttipe cool pentru ca aceste fete sau baietii pe care noi ii vedem cool nu sunt ei insasi.Sa te prefaci e mai usor dar mie nu-miplace.Incepe iar anul scolar si iar trebuie sa incep sa ma prefac ca cineva sa ma creada.Asta-i viata.Dar mi-as dori sa nu fie.
Localizare Localizare : Canapeaua din sufragerie,meditez ca sa ma pregatesc de nebunia scolii si clasei mele.
KinzCash : 139438

Sus In jos

Holul scolii locul de intalnire al tuturor elevilor. Empty Re: Holul scolii locul de intalnire al tuturor elevilor.

Mesaj  pufi09 Sam 11 Aug 2012, 12:37 pm

eu am venit Holul scolii locul de intalnire al tuturor elevilor. 978826
pufi09
pufi09
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : In savana.Eu sunt Nala
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 185864

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum