Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Animalute fara cod

+47
merry777
maria123
alteio
AnDrEi_WebKinz
ultrafulger
marina
Adelaina
razvan51
zinzimima
Alexandru2002
stefanawebkinz
Sunny
jasminerux
JulyTheBestStar
Rose_2011
stefania223
LOUISE
Stefzyk
verzisor
MąℜℜŸukąąƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ™
Misterio
alyalina
Clinchi
vichy
elenafrumoasa17
PyKw
lgeorgiana
n0rul3s
MITZUCA
Trompy98
bia
PeacefulDoggy
Diana fun webkinz
boticuta
Husky
andreiyo
Lydialovebj
llizza
ClaudiaMissy
galbior
lorena.buta
Webkinz Romania
deea98
Adronia
LovleyLovePup
Alexa17
GoldenRetriever200
51 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  n0rul3s Mier 20 Oct 2010, 9:09 am

Eu am vazut parinti care furau coduri.
Oare copii ce sa faca daca "tati" le cumpara webkinz la preturi de nimic (gratis) bounce

n0rul3s
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz


Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  lgeorgiana Mier 20 Oct 2010, 1:50 pm

nu-i frumos sa furi codul.....mai bn strangi 2-3 saptamani bani decat sa-l furi.....cn fura trebuie sa se gandeasca inainte ca poate pe un parinte il toaca la cap copilul lui sa-i cumpere unul, iar omul fiind nestiuntor il poate cumpara fara cod si atunci.................e ca si cum l-ar fi cumparat pe jumate, nu e asa de greu......si da trompy98 nu se prea poate fura din magazine caci un n-am putut desface plasticul ala de pe labuta nici cu foarfeca si l-am rugat pe tata (pana si el a desfacut greu) E BINE CA AU LUAT MASURI!!!

lgeorgiana
KinzKlip
KinzKlip


Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  PyKw Mier 20 Oct 2010, 4:14 pm

Nu este frumos sa furi codul . Si chiar daca iti doresti asa mult poti sa te duci in XXL si sa iti iei ( acolo e cel mai ieftin ) este 20 lei animalut. Sunt elefanti bulldogi castori etc . Cei care fur codul sunt niste oameni fara viitor . Vor vedea ei la judecata :face:

PyKw
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz


Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  PeacefulDoggy Mier 20 Oct 2010, 8:18 pm

PyKw a scris:Nu este frumos sa furi codul . Si chiar daca iti doresti asa mult poti sa te duci in XXL si sa iti iei ( acolo e cel mai ieftin ) este 20 lei animalut. Sunt elefanti bulldogi castori etc . Cei care fur codul sunt niste oameni fara viitor . Vor vedea ei la judecata :face:

Ce chestie la imedio! Iau codul si il ascund la ei in sertar ca sa nu-l fure!!!si cand il cumperi iti pune codul ti-l prinde de animalut!

PeacefulDoggy
Webkinz Signature
Webkinz Signature


http://webkinzsun.forumcreativ.com/index.htm

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  PyKw Joi 21 Oct 2010, 2:00 pm

PeacefulDoggy a scris:
PyKw a scris:Nu este frumos sa furi codul . Si chiar daca iti doresti asa mult poti sa te duci in XXL si sa iti iei ( acolo e cel mai ieftin ) este 20 lei animalut. Sunt elefanti bulldogi castori etc . Cei care fur codul sunt niste oameni fara viitor . Vor vedea ei la judecata :face:

Ce chestie la imedio! Iau codul si il ascund la ei in sertar ca sa nu-l fure!!!si cand il cumperi iti pune codul ti-l prinde de animalut!

Asa da asta de securitate ... Acolo am vazut ca au aparut kinz clip figurine hainute animalute .

PyKw
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz


Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  elenafrumoasa17 Joi 21 Oct 2010, 2:14 pm

PyKw a scris:
PeacefulDoggy a scris:
PyKw a scris:Nu este frumos sa furi codul . Si chiar daca iti doresti asa mult poti sa te duci in XXL si sa iti iei ( acolo e cel mai ieftin ) este 20 lei animalut. Sunt elefanti bulldogi castori etc . Cei care fur codul sunt niste oameni fara viitor . Vor vedea ei la judecata :face:

Ce chestie la imedio! Iau codul si il ascund la ei in sertar ca sa nu-l fure!!!si cand il cumperi iti pune codul ti-l prinde de animalut!

Asa da asta de securitate ... Acolo am vazut ca au aparut kinz clip figurine hainute animalute .
odata la cora era o fata acolo care avea grija de ei dar cand am trecut nu era fata aia si din 10 vulpi singuture mai era 2 cu cod si odata la real nici unu nu avea cod!

elenafrumoasa17
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  PeacefulDoggy Joi 21 Oct 2010, 2:45 pm

elenafrumoasa17 a scris:
PyKw a scris:
PeacefulDoggy a scris:
PyKw a scris:Nu este frumos sa furi codul . Si chiar daca iti doresti asa mult poti sa te duci in XXL si sa iti iei ( acolo e cel mai ieftin ) este 20 lei animalut. Sunt elefanti bulldogi castori etc . Cei care fur codul sunt niste oameni fara viitor . Vor vedea ei la judecata :face:

Ce chestie la imedio! Iau codul si il ascund la ei in sertar ca sa nu-l fure!!!si cand il cumperi iti pune codul ti-l prinde de animalut!

Asa da asta de securitate ... Acolo am vazut ca au aparut kinz clip figurine hainute animalute .
odata la cora era o fata acolo care avea grija de ei dar cand am trecut nu era fata aia si din 10 vulpi singuture mai era 2 cu cod si odata la real nici unu nu avea cod!


La real 2 pudeli roz fara cod

PeacefulDoggy
Webkinz Signature
Webkinz Signature


http://webkinzsun.forumcreativ.com/index.htm

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  elenafrumoasa17 Joi 21 Oct 2010, 4:01 pm

PeacefulDoggy a scris:
elenafrumoasa17 a scris:
PyKw a scris:
PeacefulDoggy a scris:
PyKw a scris:Nu este frumos sa furi codul . Si chiar daca iti doresti asa mult poti sa te duci in XXL si sa iti iei ( acolo e cel mai ieftin ) este 20 lei animalut. Sunt elefanti bulldogi castori etc . Cei care fur codul sunt niste oameni fara viitor . Vor vedea ei la judecata :face:

Ce chestie la imedio! Iau codul si il ascund la ei in sertar ca sa nu-l fure!!!si cand il cumperi iti pune codul ti-l prinde de animalut!

Asa da asta de securitate ... Acolo am vazut ca au aparut kinz clip figurine hainute animalute .
odata la cora era o fata acolo care avea grija de ei dar cand am trecut nu era fata aia si din 10 vulpi singuture mai era 2 cu cod si odata la real nici unu nu avea cod!


La real 2 pudeli roz fara cod
CARE REAL?CA VREU SI EU PUDEL ROZ

elenafrumoasa17
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  LovleyLovePup Joi 21 Oct 2010, 4:20 pm

PeacefulDoggy a scris:
elenafrumoasa17 a scris:
PyKw a scris:
PeacefulDoggy a scris:
PyKw a scris:Nu este frumos sa furi codul . Si chiar daca iti doresti asa mult poti sa te duci in XXL si sa iti iei ( acolo e cel mai ieftin ) este 20 lei animalut. Sunt elefanti bulldogi castori etc . Cei care fur codul sunt niste oameni fara viitor . Vor vedea ei la judecata :face:

Ce chestie la imedio! Iau codul si il ascund la ei in sertar ca sa nu-l fure!!!si cand il cumperi iti pune codul ti-l prinde de animalut!

Asa da asta de securitate ... Acolo am vazut ca au aparut kinz clip figurine hainute animalute .
odata la cora era o fata acolo care avea grija de ei dar cand am trecut nu era fata aia si din 10 vulpi singuture mai era 2 cu cod si odata la real nici unu nu avea cod!


La real 2 pudeli roz fara cod

PD nu se poate
nu mai minti

LovleyLovePup
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  LovleyLovePup Joi 21 Oct 2010, 4:22 pm

PeacefulDoggy a scris:
PyKw a scris:Nu este frumos sa furi codul . Si chiar daca iti doresti asa mult poti sa te duci in XXL si sa iti iei ( acolo e cel mai ieftin ) este 20 lei animalut. Sunt elefanti bulldogi castori etc . Cei care fur codul sunt niste oameni fara viitor . Vor vedea ei la judecata :face:

Ce chestie la imedio! Iau codul si il ascund la ei in sertar ca sa nu-l fure!!!si cand il cumperi iti pune codul ti-l prinde de animalut!
asa era si la Diverta. V-as sugera sa evitati. Se pot incurca codurile Wink
LovleyLovePup
LovleyLovePup
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit :
Localizare Localizare :
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 168742

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  PeacefulDoggy Joi 21 Oct 2010, 4:22 pm

LovleyLovePup a scris:
PeacefulDoggy a scris:
elenafrumoasa17 a scris:
PyKw a scris:
PeacefulDoggy a scris:
PyKw a scris:Nu este frumos sa furi codul . Si chiar daca iti doresti asa mult poti sa te duci in XXL si sa iti iei ( acolo e cel mai ieftin ) este 20 lei animalut. Sunt elefanti bulldogi castori etc . Cei care fur codul sunt niste oameni fara viitor . Vor vedea ei la judecata :face:

Ce chestie la imedio! Iau codul si il ascund la ei in sertar ca sa nu-l fure!!!si cand il cumperi iti pune codul ti-l prinde de animalut!

Asa da asta de securitate ... Acolo am vazut ca au aparut kinz clip figurine hainute animalute .
odata la cora era o fata acolo care avea grija de ei dar cand am trecut nu era fata aia si din 10 vulpi singuture mai era 2 cu cod si odata la real nici unu nu avea cod!


La real 2 pudeli roz fara cod

PD nu se poate
nu mai minti

BA DA! erau fara COD SI AM FOST FF BUCUROASA CAND L-AM VAZUT! SI AM VRUT SA MA UIT BN LA EL CAND COLO BUFF NU ERA ETICHETA CU CODUL DOAR AIA TRANSPARENTA CARE ERA DESCHISA! asta a fost prin februarie sau martie,si in kayfland era pink poodle,cu cod dar cand m-am dus la casa nu a mers CODUL DE BARA ca sa-l poti lua asa ca nu mi l-am luat dar mi-am luat psica persana
PeacefulDoggy
PeacefulDoggy
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Gaga freak forever. #Monsterfamily
Localizare Localizare : Somewhere in Webkinz World
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 170496

http://webkinzsun.forumcreativ.com/index.htm

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  PeacefulDoggy Joi 21 Oct 2010, 4:23 pm

LovleyLovePup a scris:
PeacefulDoggy a scris:
PyKw a scris:Nu este frumos sa furi codul . Si chiar daca iti doresti asa mult poti sa te duci in XXL si sa iti iei ( acolo e cel mai ieftin ) este 20 lei animalut. Sunt elefanti bulldogi castori etc . Cei care fur codul sunt niste oameni fara viitor . Vor vedea ei la judecata :face:

Ce chestie la imedio! Iau codul si il ascund la ei in sertar ca sa nu-l fure!!!si cand il cumperi iti pune codul ti-l prinde de animalut!
asa era si la Diverta. V-as sugera sa evitati. Se pot incurca codurile Wink

Atunci norocu meu ca mi-a dat codul potrivit la small sig fox
PeacefulDoggy
PeacefulDoggy
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Gaga freak forever. #Monsterfamily
Localizare Localizare : Somewhere in Webkinz World
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 170496

http://webkinzsun.forumcreativ.com/index.htm

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  vichy Vin 22 Oct 2010, 4:03 pm

eu stiu un om care a furat dar nu spun nume.ca sa se revanseze apoi si-a cumparat si animalutul dar fara cod.si nici la mine nu se respecta regulile.la kaufland numai avea nici un husky cod cand am fost Sad Crying or Very sad
vichy
vichy
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 154478

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  andreiyo Vin 22 Oct 2010, 5:11 pm

mda.... la billa nu mai avea nici macar un web cod Neutral Neutral

andreiyo
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Localizare Localizare : undeva-n balkani :)
KinzCash : 154361

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  PeacefulDoggy Vin 22 Oct 2010, 9:21 pm

andreiyo a scris:mda.... la billa nu mai avea nici macar un web cod Neutral Neutral


la BILLA sunt webkinz?
PeacefulDoggy
PeacefulDoggy
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Gaga freak forever. #Monsterfamily
Localizare Localizare : Somewhere in Webkinz World
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 170496

http://webkinzsun.forumcreativ.com/index.htm

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  elenafrumoasa17 Vin 22 Oct 2010, 9:32 pm

PeacefulDoggy a scris:
andreiyo a scris:mda.... la billa nu mai avea nici macar un web cod Neutral Neutral


la BILLA sunt webkinz?
da... sunt de mult!
elenafrumoasa17
elenafrumoasa17
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy!
Localizare Localizare : bucuresti
KinzCash : 158055

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  vichy Sam 23 Oct 2010, 4:21 pm

PeacefulDoggy a scris:
LovleyLovePup a scris:
PeacefulDoggy a scris:
PyKw a scris:Nu este frumos sa furi codul . Si chiar daca iti doresti asa mult poti sa te duci in XXL si sa iti iei ( acolo e cel mai ieftin ) este 20 lei animalut. Sunt elefanti bulldogi castori etc . Cei care fur codul sunt niste oameni fara viitor . Vor vedea ei la judecata :face:

Ce chestie la imedio! Iau codul si il ascund la ei in sertar ca sa nu-l fure!!!si cand il cumperi iti pune codul ti-l prinde de animalut!
asa era si la Diverta. V-as sugera sa evitati. Se pot incurca codurile Wink

Atunci norocu meu ca mi-a dat codul potrivit la small sig fox
poate totusi stiu sa citesca eticheta sau ce scrie pe partea din spate a codurilor....totusi au lucrat la magazin stiu cum sa deosebeasca produsele
vichy
vichy
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 154478

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  Clinchi Lun 25 Oct 2010, 3:10 pm

multi fura am vazut 20 de webkinz fara cod! No No No
Clinchi
Clinchi
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : %0
Localizare Localizare : Rm.valcea
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 166024

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  elenafrumoasa17 Lun 25 Oct 2010, 3:27 pm

Clinchi a scris:multi fura am vazut 20 de webkinz fara cod! No No No
stiu pacat de bietele plusuri care apoi le arunca ca nimeni nu le mai ia!
elenafrumoasa17
elenafrumoasa17
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy!
Localizare Localizare : bucuresti
KinzCash : 158055

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  alyalina Sam 30 Oct 2010, 3:15 pm

Ieri mi-am cumparat de la diverta un webkinz cream soda pup cu 25 de lei pentru ca nu avea cod.Pretul lui normal era de 50 de lei dar pentru ca i sa furat codul l-am luat cu 50% mai ieftin.Oricum eu imi iau webkinzi pentru ca imi plac in realitate nu neaparat in joc.
Mai era si o small signature white persian cat tot fara cod cu 50% mai ieftina. Very Happy

alyalina
alyalina
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 155398

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  elenafrumoasa17 Sam 13 Noi 2010, 9:49 pm

alyalina a scris:Ieri mi-am cumparat de la diverta un webkinz cream soda pup cu 25 de lei pentru ca nu avea cod.Pretul lui normal era de 50 de lei dar pentru ca i sa furat codul l-am luat cu 50% mai ieftin.Oricum eu imi iau webkinzi pentru ca imi plac in realitate nu neaparat in joc.
Mai era si o small signature white persian cat tot fara cod cu 50% mai ieftina. Very Happy
e magazin mic diverta putea sa il vada! cyclops
elenafrumoasa17
elenafrumoasa17
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy!
Localizare Localizare : bucuresti
KinzCash : 158055

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  Misterio Dum 14 Noi 2010, 9:31 am

Clinchi a scris:multi fura am vazut 20 de webkinz fara cod! No No No
eu leam vazut pe toate fara cod!
Misterio
Misterio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 216613

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  elenafrumoasa17 Lun 15 Noi 2010, 3:48 pm

Misterio a scris:
Clinchi a scris:multi fura am vazut 20 de webkinz fara cod! No No No
eu leam vazut pe toate fara cod!
poate le ia si intrun raft le scoate!
elenafrumoasa17
elenafrumoasa17
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy!
Localizare Localizare : bucuresti
KinzCash : 158055

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  MąℜℜŸukąąƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ™ Joi 25 Noi 2010, 2:52 pm

am vazut in iasi 2 clover puppy fara cod!!! ce ciuda imi era! la una era rupt codul cu foarfeca (pe bucata de plastic) iar la alta o desprins-o! cred ca am si dovezi : July! (in caz ca a fost in carrefoure ERA)
MąℜℜŸukąąƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ™
MąℜℜŸukąąƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ™
Webkinz Signature
Webkinz Signature

KinzCash : 151384

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  verzisor Joi 25 Noi 2010, 8:05 pm

LA KAUFLAND ZALAU NU LUATI LIL KINZ!TOATE CODURILE DISPARUTE!NICI HUSKY NU ARE!LA INMEDIO LUATI LINISTITI!ACOLO NU SE FURA CACI E MIC MAGAZINUL!
verzisor
verzisor
Lil'Kinz
Lil'Kinz

KinzCash : 148263

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  PeacefulDoggy Joi 25 Noi 2010, 9:34 pm

verzisor a scris:LA KAUFLAND ZALAU NU LUATI LIL KINZ!TOATE CODURILE DISPARUTE!NICI HUSKY NU ARE!LA INMEDIO LUATI LINISTITI!ACOLO NU SE FURA CACI E MIC MAGAZINUL!
da.....Am o idee.........daca ei fura.....SA FURAM SI NOI! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


GLUMEAM!
PeacefulDoggy
PeacefulDoggy
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Gaga freak forever. #Monsterfamily
Localizare Localizare : Somewhere in Webkinz World
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 170496

http://webkinzsun.forumcreativ.com/index.htm

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  Stefzyk Dum 02 Ian 2011, 1:36 pm

PeacefulDoggy a scris:
verzisor a scris:LA KAUFLAND ZALAU NU LUATI LIL KINZ!TOATE CODURILE DISPARUTE!NICI HUSKY NU ARE!LA INMEDIO LUATI LINISTITI!ACOLO NU SE FURA CACI E MIC MAGAZINUL!
da.....Am o idee.........daca ei fura.....SA FURAM SI NOI! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


GLUMEAM!

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Stefzyk
Stefzyk
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Who gives a damn? I don`t.
Localizare Localizare : Staring at u :3.
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 324978

https://www.youtube.com/watch?v=LZeJDN4InTU

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty nu gasesc webkinz husky signature in romania

Mesaj  divabea Vin 11 Mar 2011, 12:31 pm

 Animalute fara cod - Pagina 2 39210 cine stie unde gasesc un  webkinz husky signature?plsssssss

divabea
Vizitator


Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  doggipet Vin 11 Mar 2011, 12:37 pm

[color=violet][/color\ce dragutttt se pare ca am gasit un terra nova webkinz signature e un caine pufos si negru si e asa de catifelat la-m gasit pe ultimul... Like a Star @ heaven I love you pe cuvant la-m gasit greuu dar a meritat e si signature si are deluxe dar sa nu luati de la KAUFLAND ca nu gasiti Animalute fara cod - Pagina 2 537418

doggipet
Vizitator


Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  Webkinz Romania Sam 12 Mar 2011, 5:34 pm

divabea a scris: Animalute fara cod - Pagina 2 39210 cine stie unde gasesc un  webkinz husky signature?plsssssss
nu exista in romania Smile
aici vezi tot:
www.WebkinzRomania.ro
yes
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  Stefzyk Lun 14 Mar 2011, 7:23 pm

MąℜℜŸukąąƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ™️ a scris:am vazut in iasi 2 clover puppy fara cod!!! ce ciuda imi era! la una era rupt codul cu foarfeca (pe bucata de plastic) iar la alta o desprins-o! cred ca am si dovezi : July! (in caz ca a fost in carrefoure ERA)

de ce zici ca july? de exemplu si eu stau in iasi si am vazut la era cei doi clover puppy de care spui, dar daca nu ai vazut nu ai dovezi Very Happy
Stefzyk
Stefzyk
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Who gives a damn? I don`t.
Localizare Localizare : Staring at u :3.
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 324978

https://www.youtube.com/watch?v=LZeJDN4InTU

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  LOUISE Lun 14 Mar 2011, 10:09 pm

asa e la noi din pacate
unii o iau mai pe ''scurtatura'' cu animalutele webkinz
LOUISE
LOUISE
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : asa si asa (umpic racita)
Localizare Localizare : undeva pe internet
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 174785

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  stefania223 Vin 25 Mar 2011, 3:34 pm

eu am vazut un magazin fara nici un cod la webkinz
stefania223
stefania223
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita | happy :) -_-"
Localizare Localizare : In lumea nevazuta...
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 159053

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  Misterio Vin 25 Mar 2011, 3:43 pm

Diana fun webkinz a scris:
PeacefulDoggy a scris:
Diana fun webkinz a scris:sunt animalute fara cod pentru ca uni copii nu au bani sa isi cumpere webkinz si mai repede fura codul Animalute fara cod - Pagina 2 642450
da
multumesc ca esti deacord cu mine si daca este cineva pe acest forum cu cod furat sa ii fie rusine
inainte parinti nu imi cumparau webkinz si ma gandeam sa fur si eu dar nu am facut asta Animalute fara cod - Pagina 2 341521 Animalute fara cod - Pagina 2 341521 Animalute fara cod - Pagina 2 341521 Animalute fara cod - Pagina 2 341521 insa am ghicit XD
Misterio
Misterio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 216613

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  Rose_2011 Vin 01 Apr 2011, 8:21 am

In selgros, erau intr-adevar modele pe care nu le-am vazut ( eu) in alte magazine ( go go gogles si urs negru ) fara cod, dar si in inmedio la cora ii lipsea unui zumbuddy un cod....
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  JulyTheBestStar Lun 11 Apr 2011, 8:42 am

In Sel Gros nu am vazut niciodata Webkinz cu,cod....Si pacat ca erau animalute care nu le gasesc in alte magazine..de exemplu urs negru..love frog...etc
JulyTheBestStar
JulyTheBestStar
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Iasi
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 163689

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty conturi webkinz

Mesaj  sorana Lun 11 Apr 2011, 2:17 pm

buna all , vand coturi webkinz ...un var de-al meu lucreaza la fabrica webkinz din america si am o multime de animale asa ca vand cateva

sorana
Vizitator


Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty salut

Mesaj  sorana Lun 11 Apr 2011, 2:18 pm

care vor conturi id-ul meu este soranamatei91

sorana
Vizitator


Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  Webkinz Romania Lun 11 Apr 2011, 3:34 pm

Smile nu este voie aici police
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  jasminerux Sam 11 Iun 2011, 4:32 pm

Eu am vazut in Carefour-ul din Brasov ca erau multe animalute fara cod! dar era mai de mult

Noroc ca exista "chestiile" de plastic!
jasminerux
jasminerux
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : \m/
Localizare Localizare : Brasov
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 159182

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Animalute Webkinz fara cod

Mesaj  Sunny Dum 25 Sept 2011, 4:31 pm

La noi la Kaufland sunt multe fara cod
Sunny
Sunny
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Am invatat sa lupt,e atat de greu sa fiu eu!!
Localizare Localizare : Secret HEHE!
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 182914

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  stefanawebkinz Dum 25 Sept 2011, 4:32 pm

La mine in Iasi sunt toate fara cod exceptand mazinii

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 331133

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty animalute fara cod

Mesaj  flaviaf Mier 02 Noi 2011, 2:14 pm

eu am ca animal un pinguin de la real.si tot vb de cod nu am vazut nici unul fara cod Animalute fara cod - Pagina 2 341521 Animalute fara cod - Pagina 2 341521

flaviaf
Vizitator


Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  Alexandru2002 Mier 02 Noi 2011, 4:30 pm

Sunny a scris:La noi la Kaufland sunt multe fara cod

Si la tine?
Aici sunt 2 Kaufland la care am fost:

1 Kaufland: toate animalutele fara cod.
La celalalt Kaufland toate animalutele au cod.

Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683584

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  Alexandru2002 Mier 02 Noi 2011, 4:32 pm

Webkinz Romania a scris:da, sunt multe fara cod, incercam sa vedem ce putem face sa nu se mai fure.
oricum, sa aveti grija cand cumparati, sa aibe cod.

Da, problema este ca: Unii copii fura codurile Crying or Very sad , nu vor sa cumpere animalutele.
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683584

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  zinzimima Mier 02 Noi 2011, 6:09 pm

Dar la seturi cum putem vedea daca au cod? Cum am patti eu la Lil'Kinz :-S

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  Webkinz Romania Vin 04 Noi 2011, 8:51 pm

cine nu are pastreaza bonul si ne suna Animalute fara cod - Pagina 2 84978
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  razvan51 Vin 04 Noi 2011, 9:41 pm

am mers la imedio si acolo era un pachet dinacela cu 3 lil kinz si codul deluxe era la vedere voiam sal scriu dar nu ar fi fost corect in plus credca altcineva a facut deja asta
razvan51
razvan51
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 162170

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  Alexandru2002 Vin 04 Noi 2011, 9:44 pm

razvan51 a scris:am mers la imedio si acolo era un pachet dinacela cu 3 lil kinz si codul deluxe era la vedere voiam sal scriu dar nu ar fi fost corect in plus credca altcineva a facut deja asta

Dar ai spus c-ai facut-o. Oricum nu este corect, poate cineva o sa cumpere acel pachet. Si... ia, nu merge codul deluxe
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683584

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  Adelaina Mier 09 Noi 2011, 12:46 pm

Alexandru2002 a scris:
razvan51 a scris:am mers la imedio si acolo era un pachet dinacela cu 3 lil kinz si codul deluxe era la vedere voiam sal scriu dar nu ar fi fost corect in plus credca altcineva a facut deja asta

Dar ai spus c-ai facut-o. Oricum nu este corect, poate cineva o sa cumpere acel pachet. Si... ia, nu merge codul deluxe
Chiar e corect!Cum sar simti acel copil? Wink
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 178218

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  marina Dum 13 Noi 2011, 6:58 pm

nu este corect sa furi te bucuri un pic la inceput si pe urma pierzi mai mult este mult mai corect sa fii cinstit eu cred ca toate iti merg mai bine cand si tu te comporti bine
marina
marina
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 147440

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  ultrafulger Mar 15 Noi 2011, 7:59 pm

Daca mai vedeti pe cineva furand un cod acum sa va duceti sa il prindeti si sal spuneti la parintii sai si la paza (daca e paza) sau daca ca nu are cod animalutul spune la casa sau la paza
ultrafulger
ultrafulger
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

Gen : masculin Localizare Localizare : Petelea
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 155451

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Mar 15 Noi 2011, 8:20 pm

ultrafulger a scris:Daca mai vedeti pe cineva furand un cod acum sa va duceti sa il prindeti si sal spuneti la parintii sai si la paza (daca e paza) sau daca ca nu are cod animalutul spune la casa sau la paza

eu asta am facut ....... un pusti , de 7-8 ani sa fure un cod , si era cine va care lucra pe acolo , la cora , si am spus si parintii lui au platit amenda , pentru furt calificat


Ultima editare efectuata de catre AnDrEi_WebKinz in Lun 28 Noi 2011, 4:30 pm, editata de 1 ori
AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 239393

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  ultrafulger Mar 15 Noi 2011, 9:24 pm

Bravo! Animalute fara cod - Pagina 2 94243 Animalute fara cod - Pagina 2 94243 Animalute fara cod - Pagina 2 94243 Animalute fara cod - Pagina 2 94243 Animalute fara cod - Pagina 2 94243 Animalute fara cod - Pagina 2 94243 Animalute fara cod - Pagina 2 94243 Animalute fara cod - Pagina 2 94243 Animalute fara cod - Pagina 2 94243 Animalute fara cod - Pagina 2 94243 Animalute fara cod - Pagina 2 94243 Animalute fara cod - Pagina 2 100206 Animalute fara cod - Pagina 2 100206 Animalute fara cod - Pagina 2 100206 Animalute fara cod - Pagina 2 100206 Animalute fara cod - Pagina 2 100206 Animalute fara cod - Pagina 2 100206 Animalute fara cod - Pagina 2 100206
ultrafulger
ultrafulger
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

Gen : masculin Localizare Localizare : Petelea
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 155451

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  Alexandru2002 Mar 15 Noi 2011, 9:25 pm

AnDrEi_WebKinz a scris:
ultrafulger a scris:Daca mai vedeti pe cineva furand un cod acum sa va duceti sa il prindeti si sal spuneti la parintii sai si la paza (daca e paza) sau daca ca nu are cod animalutul spune la casa sau la paza

eu asta am facut ....... un pusti , de 7-8 ani sa fure un cod , si era cine va care lucra pe acolo , la cora , si am spus si parintii lui au platit amenda , pentru furt

Cat au platit pentru amenda?
Si, BRAVO! clap
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683584

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  alteio Mier 16 Noi 2011, 9:59 am

am o prietena care si-a luat o vulpe polara si avea cod dar nu era bine sigilat si cand vroia s-o bage scria "cod deja folosit".eu m-am intrebat cum de s-a inamplat?apoi a mers cu mama ei la o prietena de familie si cand ne-am intalnit a doua zi mi-a spus ca a vazuto pe femeie dandu-i o hartie cu un cod fiului ei si apoi i-a spus(femeia)mamei(prietenei ce era acel cod.codul a fost scos din pliculet si notat apoi bagat la loc Animalute fara cod - Pagina 2 170612 Animalute fara cod - Pagina 2 170612
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221706

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  maria123 Mier 16 Noi 2011, 10:06 am

webkinz romania,eu odata am gasit un webkinz cu cod pe iarba nu era nimeni pri jur si l-am luat .nu era langa un magazin eram cu familia la munte si ne plimbam s l-am gasit.credeti ca am facut un lucru rau? Embarassed :oops:in rest i-am cumparat am 9 webkinz Animalute fara cod - Pagina 2 8313 Animalute fara cod - Pagina 2 606506 Animalute fara cod - Pagina 2 93857 Animalute fara cod - Pagina 2 185544 Animalute fara cod - Pagina 2 613765 Animalute fara cod - Pagina 2 974190 Animalute fara cod - Pagina 2 227587 Animalute fara cod - Pagina 2 44450cel pe care l-am gasit- Animalute fara cod - Pagina 2 768517


Ultima editare efectuata de catre maria123 in Mier 16 Noi 2011, 10:15 am, editata de 4 ori (Motiv : vinovatia)
maria123
maria123
KinzKlip
KinzKlip

Stare de spirit Stare de spirit : fericita
Localizare Localizare : acasa
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Sobolan
KinzCash : 138471

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  maria123 Joi 17 Noi 2011, 8:04 am

am intrebato pe mama daca ar trebui sa ma simt vinovata si ea a zis ca nu asa s-a intamplat si ca l-am luat de la un supermarket cand ne indreptam spre casa.scuze ca am scris degeaba Embarassed
maria123
maria123
KinzKlip
KinzKlip

Stare de spirit Stare de spirit : fericita
Localizare Localizare : acasa
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Sobolan
KinzCash : 138471

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Joi 17 Noi 2011, 6:16 pm

Alexandru2002 a scris:
AnDrEi_WebKinz a scris:
ultrafulger a scris:Daca mai vedeti pe cineva furand un cod acum sa va duceti sa il prindeti si sal spuneti la parintii sai si la paza (daca e paza) sau daca ca nu are cod animalutul spune la casa sau la paza

eu asta am facut ....... un pusti , de 7-8 ani sa fure un cod , si era cine va care lucra pe acolo , la cora , si am spus si parintii lui au platit amenda , pentru furt

Cat au platit pentru amenda?
Si, BRAVO! clap

500 de lei pentru un COD affraid
AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 239393

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

Animalute fara cod - Pagina 2 Empty Re: Animalute fara cod

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum