Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl)

+35
dranam
bleki00
Asim002
kittykems
robynrobyn~robynrobyn
niko_silvia2000
barbie2602
oana16
Alexsutzu
cristina123
loveemily
Pisy1148
Anna
monica2000
cristinutza
stefania98
Laur77
Vale10
Alexandra61998
oaal17
JulyTheBestStar
panszin
Husky
ANDREEAMUNTEANU
Nokia345
sely01
Adronia
stefania223
Misterio
zafyna
deea98
Rose_2011
zinzimima
marshmallow_girl
Webkinz Romania
39 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty scuzatima..

Mesaj  oana16 Mier 20 Apr 2011, 2:09 pm

u daca as fi cu
ganz as inventa jucari noi colorate faimoase cele mai tari si haine noi
la kinstey pentru baieti si pentru fete.As face o tema de paste cu
oua.As inventa depilda covorase webkinz care au inc od si dal bagi iti
da covorasul ala si 30000 kinscheas.Si mancare noua de preparat si haine
de preparat dar sa existe o carte speciale care ar costa dupa mine 1002
kincheas.Si copiii ar putea sa se joace zilnic pana cand trec la un
nivel de bani depilda nivelul 1chinscheas 200,nivelul 2 kinscheas
400,nivelul 3 kinscheas 600,nivelul 4 kincheas 900,si ultimul nivel 5
chinscheas 1200 ar fi tare pentru noi as vreau sa va spun cateva cuvinte
la haine sa nile facem noi sa alegem culoarea si ceva la decor.Sper sa
va placa din suflet.CONT oana16
oana16
scuzatima din suflet nu mam conectat in cont si am pus pe vizitator va rog sa imi acceptati scuzele



CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty

oana16
Lil'Kinz
Lil'Kinz


Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Re: CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl)

Mesaj  barbie2602 Mier 20 Apr 2011, 2:36 pm

Noul animalut webkinz este girafa Coookie,care face parte din colectia Cookie Pets...Ochii ii are ca doua fursecuri cu ciocolata cu lapte , coada lunga de jeleu de cafea , Gura din stafide cu muslii , trunchiul din un baton de ciocolata mars cu crema de caramel si nougat,nasul dintr-o prajiturica cu vanilie si ii place sa manance frunze ciocolatii din Copacul CiocoWebKinz .Psi animalutului este copacul cu frunze cu Straciletta si Bomboane glazurate cu crema de alune prajite in caramel..Mancarea speciala a animalutului este IerbovaCiocolataGiraWebkinz. CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 41447

barbie2602
KinzKlip
KinzKlip


Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Ratusca!

Mesaj  niko_silvia2000 Mier 20 Apr 2011, 3:33 pm

Noul animalut webkinz care asi vrea sa apara este o ratusca!Cularea ei sa fie maro cu negru,ochi albastri,sa fie mare.Sa coste 19,99 lei.Alaturi de ea sa fie si un pui de rata care sa nu aibe nici un cost in plus.Sa fie pe placul tuturor copiilor,sa nu ii cada puf!

Aceasta a fost prezentarea mea!

niko_silvia2000


Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty webkinzul Hope AND Pray

Mesaj  robynrobyn~robynrobyn Mier 20 Apr 2011, 3:41 pm

S-au intamplat multe necazuri in toata lumea...tsunamiuri in japonia...cutremure in europa...seceta in orasele"civilizate" din lume....si multe altele....carei-au intristat pe producatorii Ganz eStore iar acestia s-au gandit sa leaduca fericirea multor copii de pe Glob....donandu-lejucarii webkinz pentru a le arata ca cineva inca mai are grija de ei si pentru a le oferi un tel in viata:a SUPRAVIETUI pentru a-i face fericiti pe altii....doar ca,producatorii au avut o problema... voiau sa creeze ceva special pentru acest eveniment,dar nu mai aveau ideei,asa ca au apelat la noi,copii care nu aveau necazuri...webkinzul avea sa se numeasca:
HOPE AND PRAY...

ANIMALUTUL: [IMG]https://2img.net/r/ihimizer/i/unledebc.png/[IMG]
Pet Specific Gift:[IMG]https://2img.net/r/ihimizer/i/unledetgr.png/[IMG]
Pet Specific Food:[IMG]https://2img.net/r/ihimizer/i/dscsfdsf.png/[IMG]
Pet Specific Gift:[IMG]https://2img.net/r/ihimizer/i/unledbox.png/[IMG]

robynrobyn~robynrobyn
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz


Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty webkinzul perfect

Mesaj  sharonpo Mier 20 Apr 2011, 6:38 pm

       Webkinz Fulger Birt este o pasare iute ca fulgerul si nu are frica de nimic . Penele sale colorate in albastru electric si negru stralucesc in noapte iar coada ei lunga alcatuita din trei pene mari o ajuta sa planeze usor pe aripile vantului pe deasupra mai are o creasta exotica care i da un plus de stil . Webkinz Fulger Birt se poate acizitiona din magazine .  PSI : Fulger Bed   PSF : ( NU STIU CUM SE SCRIE PE ENGLEZA DAR SCRIU PE ROMANA ) Prajitura " Furtuna Inofensiva ''  CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 41447

sharonpo
Vizitator


Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Re: CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl)

Mesaj  stefania223 Mier 20 Apr 2011, 6:42 pm

te rugam frumos,te inregistrezi?
(scz deea)

stefania223
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Re: CONCURS Joi: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl)

Mesaj  kittykems Mier 20 Apr 2011, 7:07 pm

Sparkly cat(pisica sclipitoare) PSI:Dulap sclipisicos FOOD:Sparkly catnip Ghift box:Sparkly box... Sparcly Cat este o pisica sclipitoare de culoare movuliu....cadoul ei special este un dulap plin de sclipici....mancarea ei preferata este o mancare de pisici sclipitoare si cutia este mov cu sclipici... Cea mai buna prietena a ei este pisica pom pom. http://www.desenatori.ro/desen-1679427.htm

kittykems


Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Iepurasul din dulciuri

Mesaj  Bogael Mier 20 Apr 2011, 8:28 pm

Iepurasul din dulciu ar trebui sa arate cam asa:urechile in forma de acadele,capul maro( ca o minge de ciocolata),ochi ca niste bombonele cu aroma de capsune,codita pufoasa ca o vata pe bat,piciorusele ca niste cicolata in forma de picioare ale unui iepuras,si putin par pe cap  care sa aibe culoarea zaharului.Sa  fie mai maricel.Dar nu Webkinz Signature si nici Lil'kinz.Webkinz normal.Sa incercati sa il faceti dragut,dragut,dragut!A si moale ca puful de papadie.Blanos!Sa aiba multa blanita!Ca un Yorkie.A! daca se poate punetii si o funtita in cap.Asa,doar de atractie,sa fie mai vandut.Si foarte frumos sa fie.Nu urat!!!!!!!Ador iepurasii si de aceea mi-a venit in minte sa va trimit detalii despre un iepuras Webkinz.Daca il faceti,o sa vedeti c-o sa iasa bine,bine!!

Bogael
Vizitator


Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Iepurasul Cica-Boominguli

Mesaj  nemoochi Mier 20 Apr 2011, 8:29 pm

    IEPURASUL  CICA-BOOMINGULI                           Acest animal e un iepuras foarte stilat . O sa iti aduca 5000 de Kincash . Are coada maronie-cafeniu .E mic cat o cana .  Mancarea speciala e Cicafoodciupsand .Are ca si cadou un super televizor COAS-COOMOS .

nemoochi
Vizitator


Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Re: CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl)

Mesaj  Asim002 Mier 20 Apr 2011, 9:49 pm

Un nou animalut ar fi:un peste care sa aiba stelute de diferite marimi,coada sa fie ca petalele de margareta impreunate intre ele,la fata sa semene cu o foca numai ca sa aiba in jurul unui singur ochi o stea,corpul sa fie oval de culoare gri iar aripioarele la fel ca si coada.Si pentru ca tot am descris un animalut acvatic sa pun si o broscuta CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 309267 .
Sper ca ti-a placut!
Asim002
Asim002

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Verry happy!!
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 144733

Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty CONCURS Joi : Webkinz-ul Perfect!(marshmallow_girl)

Mesaj  bleki00 Mier 20 Apr 2011, 10:36 pm

https://2img.net/r/ihimizer/i/colora.png/


Acesta e elefantul meu american . Sper sa va placa . Am un CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 632872 .


Acesta e Gift Box-ul.


https://2img.net/r/ihimizer/i/unledru.png/

bleki00
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : mai bine nu se putea
Localizare Localizare : Bulevardul Ms. Birdy nr. 3
KinzCash : 145822

http://fanteziidecopil.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Re: CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl)

Mesaj  dranam Mier 20 Apr 2011, 10:58 pm

  In cantecul
,,It's wonderful world'' va aparea un nou membru!Se numeste VIERMISORUL
NEBUNATIC!Se intelege de minune cu viermisorul verde.VIERMISORUL NEBUNATIC abea
astepta sa il adopte cineva!Are o inima mare!Cand aude muzica,adica...nu Lady
GaGa, cum va-ti fi asteptat, ci ,,It's wonderful world'', muzica
preferata,devine dependend de dans si cantat!Asa ca aveti grija ce cantece
ascultati!!                                                             


poza pe facebook:  Ana Maria Susnea


dranam
Vizitator


Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty l-am refacut

Mesaj  dranam Joi 21 Apr 2011, 8:28 am

https://2img.net/r/ihimizer/i/webkinz.png/

In cantecul
,,It's wonderful world'' va aparea un nou membru!Se numeste VIERMISORUL
NEBUNATIC!Se intelege de minune cu viermisorul verde.VIERMISORUL NEBUNATIC abea
astepta sa il adopte cineva!Are o inima mare!Cand aude muzica,adica...nu Lady
GaGa, cum va-ti fi asteptat, ci ,,It's wonderful world'', muzica
preferata,devine dependend de dans si cantat!Asa ca aveti grija ce cantece
ascultati!!


dranam

KinzCash : 143392

Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Re: CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl)

Mesaj  marshmallow_girl Joi 21 Apr 2011, 8:40 am

oana 16-descrierea este si mai lunga ca maxima dar nici nu are sens cu cerinta
sharonpo-trebuie sa fi inregistrat
Bogael-trebuie sa fi inregistrat
nemoochi-trebuie sa fi inregistrat

ACESTEA SUNT DESCALIFICARILE
marshmallow_girl
marshmallow_girl
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy:)am visat ceva frumos azinoapte:))
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 154019

Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty FINALISTII CONCURSULUI "WEBKINZ-UL PERFECT"!!!!!

Mesaj  marshmallow_girl Joi 21 Apr 2011, 8:47 am

FINALISTII SUNT:
1.JulyTheBestStar
2.panszin
3.Pisy1148
4.stefania98
5robynrobyn~robynrobyn

PS: toate ideile au fost minunate
ma scuzati daca am grasit numele de utilizator
Embarassed


Ultima editare efectuata de catre marshmallow_girl in Joi 21 Apr 2011, 9:17 am, editata de 1 ori
marshmallow_girl
marshmallow_girl
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy:)am visat ceva frumos azinoapte:))
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 154019

Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty webkinz ,,dinozaur sport"

Mesaj  beatriz Joi 21 Apr 2011, 8:56 am

Eu am un animal pe nume Roza e fata , o indragesc, o iubesc, o ingrisesc si as dori sa fie mereu iubita si de alti pentru ea i-am facut un desen cu ea.CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2  Se salveaza desenul. Va rugam asteptatihttp://www.desenatori.ro/desen-1679715.htm - Si mai am un webkinz peste si pe el il iubesc si pe el il ingrisesc.E un peste baiat si e clown CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 3611 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 3611 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 3611 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 3611 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 3611 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 3611 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 3611 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 3611 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 3611 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 3611

beatriz
Vizitator


Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Re: CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl)

Mesaj  marshmallow_girl Joi 21 Apr 2011, 9:16 am

deja s-au ales finalistii dar oricum nu ai fi pututparticipa pentru ca trebuie sa fi inregistrata si trebuie sa creezi un webkinz NOU
marshmallow_girl
marshmallow_girl
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy:)am visat ceva frumos azinoapte:))
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 154019

Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Re: CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl)

Mesaj  Anna Joi 21 Apr 2011, 9:53 am

Sad Sad Sad
Anna
Anna
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Suuuuuper fericiiita:x
Localizare Localizare : Webkinz World :)
KinzCash : 145181

Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Re: CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl)

Mesaj  monica2000 Joi 21 Apr 2011, 9:59 am

marshmallow_girl a scris:deja s-au ales finalistii dar oricum nu ai fi pututparticipa pentru ca trebuie sa fi inregistrata si trebuie sa creezi un webkinz NOU

Daca s-au ales , unde arata care sunt finalistii , ca m-am uitat pe Webkinz Romania si nu i-am gasit . CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 458243
monica2000
monica2000
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Ma simt Super . In culmea fericirii ! :) :) ...
Localizare Localizare : Petrosani , Valea Jiului, jud. Hunedoara
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 147131

http://tetileanumonica.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Re: CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl)

Mesaj  stefania223 Joi 21 Apr 2011, 10:16 am

in mesajul de mai sus
stefania223
stefania223
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita | happy :) -_-"
Localizare Localizare : In lumea nevazuta...
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 159053

Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Re: CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl)

Mesaj  LEXI2003 Dum 24 Apr 2011, 12:00 pm

iepurasul cu pietre pretioase are pe el diamante,rubine,smaralde.psi:candelabru cu diamante psf:morcovi cu salata de smaralde si sare gema
LEXI2003
LEXI2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Pe o stanca,gandindu-ma la prieteni adevarati,la scoala si la jurnal.....
Localizare Localizare : In lumea mea,pokemoni!
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 175877

Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Re: CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl)

Mesaj  Webkinz Romania Dum 24 Apr 2011, 3:42 pm

LEXI2003 a scris:iepurasul cu pietre pretioase are pe el diamante,rubine,smaralde.psi:candelabru cu diamante psf:morcovi cu salata de smaralde si sare gema
s-a terminat joi Wink
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Re: CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl)

Mesaj  floirnaaaa Mar 26 Apr 2011, 8:04 am

Poi eu as creea un webkkinz foarte genial numit Creerius.Este webkinz-ul "enciclopedie"care detine toate informatiile despre webkinz.Ea este alb si in cap are creierul acoperit de un protector.
Psi-ul lui este un birou in forma de creier in care tine toate documentele,mai mentionez ca are 100 de sertare si in ele sunt informatii reale,si norocosul care il comanda va putea citii si afla enigma webkinz.
Lui ii place mancarea "creierasu negru".Este un fel de mancare,care ii da forta si gandeste mai mult.Deobicei acest webkinz este confundat cu un extraterestru,dar are cateva trasaturi extraterestre:
-poate zbura,
-poate face actiuni in locul care nu poti face nimic;
-poate splutii pe nori.


Acest webkinz este foarte rar de gasit.Mai ales in Canada,locul unde a luat nastere acest webkinz.mai este numit si "Webkinz Enigmatic",deoarece el este singurul webkiunz inteligent si creeat sa tina secretele sale in biroul sau.
floirnaaaa
floirnaaaa
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte vesela :d
Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 148811

http://www.florina_capsuna@yahoo.con

Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Re: CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl)

Mesaj  stefania223 Mar 26 Apr 2011, 10:03 am

S-a terminat joi,ce nu intelegeti?
{scuze deea ca sunt asa rea dar m-a suparat verisoarmea ieri)
stefania223
stefania223
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita | happy :) -_-"
Localizare Localizare : In lumea nevazuta...
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 159053

Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Re: CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl)

Mesaj  marshmallow_girl Mar 26 Apr 2011, 10:10 am

CASTIGATORII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PE LOCUL 1 -panszin
PE LOCUL 2- robynrobyn~robynrobyn
PE LOCUL 3 -JulyTheBestStar
pe locul 4(mentiune 1)-pisy1148
pe locul 5(mentiune 2)-stefania98
marshmallow_girl
marshmallow_girl
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy:)am visat ceva frumos azinoapte:))
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 154019

Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty concurs comunitar

Mesaj  ionika Mar 26 Apr 2011, 2:10 pm

Stau si ma uit la cer si imi imaginez un Webkinz magic. CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 912474 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 912474 .Este o pasare cu coada lunga mov stralucitoare ondulata la varf si mai lunga decat trupul sau.Trupul il are colorat mov de nuante deschise si inchise,ochii negri stalucucitori ca doua scantei,iar din caputul sau ies trei pene mov mici stalucitoare. Numele sau este Wyxie Bird. Nu vei putea niciodata sa treci pe langa ea fara sa te uiti in ochii ei care-ti incrediinteaza increderea!Este iubitoare si in timpul zborului se va avanta si spre inima ta.Este foarte rara si in lumea webkinz se gaseste doar pe pantele abrupte unde nici cele mai curajoase animalute nu au putut urca! Daca o adopti cu siguranta o vei adora! love love love love yes yes yes clap clap clap . E pur si simplu dulce!


Ultima editare efectuata de catre ionika in Mar 26 Apr 2011, 3:34 pm, editata de 1 ori
ionika
ionika
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : yeah nothing point to view
Localizare Localizare : iasi
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 144057

Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Re: CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl)

Mesaj  cristinutza Mar 26 Apr 2011, 3:33 pm

ionika a scris:Stau si ma uit la cer si imi imaginez un Webkinz magic. CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 912474 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 912474 .Este o pasare cu coada lunga mov stralucitoare ondulata la varf si mai lunga decat trupul sau.Trupul il are colorat mov de nuante deschise si inchise,ochii negri stalucucitori ca doua scantei . Numele sau este Wyxie Bird. Nu vei putea niciodata sa treci pe langa ea fara sa te uiti in ochii ei care-ti incrediinteaza increderea!Este iubitoare si in timpul zborului sau se va avanta si spre inima ta.Este foarte rara si in lumea webkinz se gaseste doar pe pantele abrupte unde nici cele mai curajoase animalute nu au putut urca! Daca o adopti cu siguranta o vei adora! CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 615872 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 615872 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 615872 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 615872
S-a terminat acest concurs!!!
cristinutza
cristinutza
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Ca in todeauna
Localizare Localizare : Hunedoara,Vulacan
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 149012

Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty concurs comunitar

Mesaj  ionika Mar 26 Apr 2011, 3:35 pm

...
ionika
ionika
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : yeah nothing point to view
Localizare Localizare : iasi
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 144057

Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty WEBKINZUL Iepuras Curcubeu

Mesaj  merry777 Mier 27 Apr 2011, 4:31 pm

Acest iepuras va avea culorile curcubeului. de cate ori este soare in webkinz world blanita lui va straluci. este un webkinz foarte bun si inteligent.

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty SCUZE

Mesaj  merry777 Mier 27 Apr 2011, 4:33 pm

Scuze dupa ce am scris mesajul am citit ca sa terminat concursul scuze! CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 636560 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 636560 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 170612 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 170612 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 170612 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 170612 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 170612 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 170612 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 170612 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 636560 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 636560 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 636560 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 636560 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 636560 CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 458243

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl) - Pagina 2 Empty Re: CONCURS Joi #1: Webkinz-ul Perfect! (marshmallow_girl)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum