Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

+12
Dogs-Are-Us
Adelaina
alexut5
bidrye
sely01
MrCookieMonster
zinzimima
didideea
6teob
Viviana2011
sanziiana
Webkinz Romania
16 participanți

In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  Webkinz Romania Vin 16 Mar 2012, 5:35 pm

www.WebkinzRomania.ro/concursul-de-vineri alien


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Mier 21 Mar 2012, 10:42 pm, editata de 1 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Concursul de vineri

Mesaj  crisacri Vin 16 Mar 2012, 8:03 pm

Fac cel mai mare cadou pentru familie.In cetru cu un biletel mare:Va iubeesc si vreau sa o dovedeessc!!!.Pentru ca sa vada toata lumea Very Happy .

crisacri
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  sanziiana Vin 16 Mar 2012, 10:26 pm

Pai... Daca as avea multa culoare as face un trandafir imens pentru Cea mai bune prietena a mea, Andreea !!
As mai face si o inima imensa galbena sau roz si as lipi trandafirul de ea. De ce acolo ? Pentru ca cea mai buna prietena a mea este unica... Si in plus, mi-e foarte dor de ea, chiar daca nu arat asta !!!
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 144507

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  Viviana2011 Sam 17 Mar 2012, 9:10 am

daca as avea hartie colorata as decupa numele ,,Webkinz Romania'',as face un buchet de flori pentru mama,un cosulet 3d(am invatat la scoala cum sa fac) si pe o foaie as desena un cosulet si as desena floricele care le pun in cosulet(toate colorate) si i-as oferii lui Deea Cosuletul 3D si Cosulet cu floricele love
Viviana2011
Viviana2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Mad
Localizare Localizare : In umbra ta....Nu o sa ma gasesti , sunt greu de gasit....
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 416169

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  6teob Sam 17 Mar 2012, 9:29 am

eu as face un ingeras, Arrow un ingeras
un mic locas, Arrow o casuta mica
pentru mine si ingeras
ca sa avem noroc in oras Smile !


unde as pune lucrurile? pe tavan!

de ce? pt. ca eu cred ca ma va pazi ingerasul(pana se va dezlipi de tavan.......)

6teob
6teob
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : VERRRY GOOOOOOOOOOD %10000000000
Localizare Localizare : acasa,langa mare,romania
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 143639

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  didideea Sam 17 Mar 2012, 9:40 am

Daca as avea multa hartie colorata ROSIE as face o multime de inimioare care i le-as darui mamei , si ea si le pune in camera sa .
Daca as avea multa hartie colorata ALBASTRA as face o mare barca din origami si as pune-o in livingul din camera mea .
Daca as avea multa hartie colorata VERDE as desena pe ea multe gaze si insecte si as pune-o pe peretele din livingul din camera mea .
Daca as avea multa hartie colorata GALBENA as face un soare imens si as ruga-o pe mama sa-l lipeasca pe tavan .


V-as ruga sa nu-mi copiati modul de a descrie Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 978826
didideea
didideea
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I'm verry happy
Localizare Localizare : intr-un borcan
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 181820

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  zinzimima Sam 17 Mar 2012, 12:55 pm

daca as avea multa hartie colorata as desena cum mi-ar place mie sa fie lumea

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  didideea Sam 17 Mar 2012, 1:16 pm

SUCCES TUTUROR !! Exclamation
didideea
didideea
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I'm verry happy
Localizare Localizare : intr-un borcan
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 181820

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  MrCookieMonster Sam 17 Mar 2012, 1:31 pm

Daca as avea multa hartie colorata, as lipi pe o coala de hartie mai multi omuleti - albi, negri si galbeni - tinandu-se de mana, semnificand pacea pe Pamant dintre popoare , si as arata acest colaj tuturor pentru a le dovedi ca nu conteaza rasa sau religia noastra - noi toti putem fi prieteni Smile
MrCookieMonster
MrCookieMonster
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : No more tears, no more crying ♥. ~ One Direction
Localizare Localizare : Webkinz World
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Maimuta
KinzCash : 185007

https://twitter.com/#!/WebkinzObsessed

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  drmcea Sam 17 Mar 2012, 2:48 pm

as face o felicitare pentru mama,doar a fost 8 martie !

drmcea
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  sely01 Sam 17 Mar 2012, 3:59 pm

M-am gandit sa fac un proiect cu acea multa hartie care o am eu!!!
Frumusetea naturii

Voi avea culorile curcbeului ,ROGVAIV
-R:rosu
-O:oranj
-G:galben
-V:verde
-A:albastru
-I:indigo
-V:violet
Avem nevoie de:
- o planseta din carton mai subtirel
- o foarfeca
-lipici
-culorile mentionate mai sus Wink

Procedam astfel :
-luam hartia rosie , decupam mai multe iniminoare I love you
-din hartia oranj vom decupa mai multi fluturi
-din cea galbena vom face un soare,unul tare zambaret
-cu verde va fi iarba,o decupam cum vrem noi
-cu albastru vor fi izvoarele
-cu indigo cateva artificii
-cu violet facem o rama frumoasa
-din toate culorile vom face apoi curcubeul
Multa,multa bafta tuturor!!!

sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Ce as face cu multa hartie colorata

Mesaj  zuzualin Sam 17 Mar 2012, 6:02 pm

Daca as avea multa hartie colorata i-as face mamei,tatalui si fratelui cate o felicitare.As pune-o intr-un loc la vedere.Le-as pune in acel loc pentru ca mama,tata si fratele meu sa le vada cat mai des.
 

                                                                                                     Cu drag,
                                                                                                   o fana webkinz

zuzualin
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Ce as face cu multa hartie colorata

Mesaj  zuzualin Sam 17 Mar 2012, 6:17 pm

P.S. Numele meu de utilizator pe webkinz este de fapt zuzualina.Nu am avut destul loc si...

zuzualin
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  bidrye Sam 17 Mar 2012, 9:46 pm

Am chiar multa hartie colorata si vreau sa fac din ea o creatie multicolora care sigur o sa le placa la toti sper eu sunt foarte creatica cand vine vorba de idei din astea cum ar fi creatile artistice si as face ceva origami cum ar fi forme pahare mancare si alte hanute din origami dar mai intai as face o inima pe care as da-o oricarui om din lumea aceasta minunata si colorata orice forma inseamna ceva pentru mine si orice culoare simbolizeaza iubirea si respectul fata de un om asa ca as face forme origami Smile
bidrye
bidrye
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte tare si fericita
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 220335

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  alexut5 Sam 17 Mar 2012, 11:15 pm

Daca as avea multa hartie colorata as face o planeta , cu multi oameni
alexut5
alexut5
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : bad
Localizare Localizare : in caciula
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 140573

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  Adelaina Dum 18 Mar 2012, 5:55 pm

Daca as avea multa multa multa hartie colorata as face o multime de webkinz Smile
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 178218

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  Dogs-Are-Us Lun 19 Mar 2012, 10:13 am

Voi face un steag al Romaniei alaturi de mesajul: Mult succes la jocurile Olimpice!
Dogs-Are-Us
Dogs-Are-Us
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Just Ok
Localizare Localizare : Bukarest
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 172787

http://sissiandrocko.tk

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  Fauna Lun 19 Mar 2012, 6:18 pm

 Daca as avea hartie colorata as face un fel de tablou pe care sa desenez familia mea,imbratisandu-ma pe mine si pe sora mea Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 615872 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 615872   Ar reprezenta ca familia e cel mai de pret lucru si ca trebuie sa-ti iubesti si sa-ti asculti parintii pana ii mai ai Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 916334 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 916334 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 916334

 ________________________________
 
Succes tuturor participantilor! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 268640

Fauna
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  Debby345 Lun 19 Mar 2012, 9:07 pm

Daca as avea multa hartie colorata as face o inima foarte foarte foarte foarte foatrte foarte foarte foarte foarte foarte foarte mare pe care sa scriu numele tuturor oamenilor de pe aceasta planeta.In jos in colt de tot sa scrie Deea(mama forumului)si sus de tot WEBKINZROMANIA.
Debby345
Debby345

KinzCash : 133531

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  Saffy Mar 20 Mar 2012, 6:38 pm

Daca as avea multa hartie colorata, as confectiona din ea un inger imens, cu aripi de un alb imaculat, cu aureola straluctitore, imbracat intr-o minunata roba cusuta cu fire de argint. El va sta pe un crin[cel il voi da cu parfum ca sa aiba un miros placut] si pe fiecare petala oamenii isi vor scrie o dorinta. Cu multa truda, voi incerca sa indeplinesc cateva dorinte ale persoanelor, in special celor sarace.
Saffy
Saffy
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Super fericita!!!
Localizare Localizare : Vrancea
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 141949

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty concurs

Mesaj  ada310 Mier 21 Mar 2012, 7:19 pm

Ce as face cu o hartie colorata? Probabil as pune-o in sertar ca so iau Marti la ora de desen pentru felicitare Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 895327.Glumesc doar (dar chiar imi trebuie hartie la desen) Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 24221 , pai daca as fi la scoala as impartio in doua ca sa ii d-au colegi mele de banca jumatate , sau daca as fi acasa ias dao fratelului meu Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 445825.
bounce bounce bounce bounce bounce :bounce:Am O IDEE Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 24221 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 24221 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 24221 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 24221 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 24221
CRed ca as schita pe ea( credeti-ma iubesc sa schitez) I love you I love you I love you I love you I love you I love you , spun schitat intr-un fel . Penarul meu mereu are pixuri cu pasta colarata tongue tongue tongue tongue. Si incep sa faca lini pe hartie , patrate , line care se transforma in melci ( asa numesc eu spiralele) affraid.
SAU POATE Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 781592 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 781592 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 781592 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 781592 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 781592 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 781592: as scrie o reteta de fursecuri pe ea pentru PASTE sunny sunny sunny sunny sunny
GATA M-am hotarat reteta sa fie cheers cheers cheers cheers :cheers:sau poate.... Sleep affraid affraid affraid affraid.nu mai am idei deti retata ramane ...apropo. Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 636560 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 636560 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 636560 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 636560 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 636560 VRETI UN FURSEC??? Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 445825 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 445825 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 445825 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 445825 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 445825.
PS: RETETA NU E DE POST Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ada310
ada310
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : verry happy
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 150204

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  Alexandru2002 Mier 21 Mar 2012, 7:23 pm

Eu as desena o inima mare si as scrie: Iubire, Speranta, Rabdare, Daruire, Harnicie.
Si as scrie sa nu mai fie violenta!

Si as desena un ingeras ce spune ca: Eu am venit pe pamant ca sa veghez oamenii!
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683584

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  Webkinz Romania Mier 21 Mar 2012, 11:07 pm

Premiul merge la: sanziiana! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 268640
Felicitari! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 741361
Trimite-ne un e-mail cu numele tau de utilizator de pe Forum si ziua concursului la care ai castigat (#), sa iti putem trimite premiul! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 75481
Ne vedem la urmatorul concurs! Tot asa buni sa fiti Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 94243
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #44

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum